دولت جمهوری قانونگذاران در روز دوشنبه پرده برداری از یک مجموعه ای از امنیت عمومی طرح با هدف مستقیما در شهرهای دوقلو نقشه کشی سریع ملامت از مینیاپولیس شهردار یعقوب فری که متهم آنها را از mispresenting مبارزه با جرم تلاش برای حزبی به پایان می رسد.

لقب “ایمنی در شهرهای ما” ایران با پیشنهاد شامل منابع اضافی برای حمل و نقل مترو پلیس برای پاسخ به افزایش جرم و جنایت در قطار و اتوبوس. این همچنین شامل یک نیاز است که شهرستانها با “منطقه ای یا ایالتی ورزشی و امکانات سرگرمی” یک “کافی” تعدادی از افسران پلیس در نزدیکی مکانهای آن و یا خطر از دست دادن دولت و دولت های محلی کمک کند.

“من فکر نمی کنم که امنیت مردم به هنگام مراجعه مینیاپولیس و سنت پل است که یک حزبی موضوع گفت:” مجلس رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج. “ما فکر می کنیم که هر کس حق دارد به احساس امنیت در این شهرها که آیا شما در اینجا زندگی می کنند کار به اینجا مراجعه کنید در اینجا هر وضعیت ممکن است ما احساس می کنیم که شما یک راست به امن در این شهر است.”

تقریبا یک دوجین قانونگذاران ایالتی پیوست, توسط, مینیاپولیس, پلیس سرهنگ باب Kroll رئیس پلیس اتحادیه نقاشی یک تصویر از باند خشونت و مواد مخدر فعالیت بازداری از ساکنان حومه و یا outstate از بازدید از شهرهای دوقلو برای رویدادهای ورزشی و یا فعالیت های دیگر.

فری که نشسته در میان خبرنگاران در روز دوشنبه در کنفرانس خبری در یک نقطه قطع مذاکرات قانونگذاران برای توصیف به عنوان “درست نیست” Daudt بیانیه آمده است که شهردار حاضر به افزایش تعداد افسران قسم خورده این شهر در گذشته و بودجه است.

رئیس پلیس Medaria Arradondo به نام برای 400 اضافی سوگند افسران به زور تا سال 2025 به نگه داشتن سرعت با جمعیت روند. فری به جای اضافه شدن یک استخدام جدید کلاس از دانشجویان — که از محدوده 20 تا 40 افسران شهردار گفت: — که انتظار می رود را نیروی نزدیک به خود را در حال حاضر تایید شده اندازه 888.

صحبت با خبرنگاران بعد از آن, فری انتقاد جمهوری خواهان مجلس به عنوان قاچاق در “اطلاعات غلط” در توصیف خود عدالت کیفری پیشنهادات و برای رسیدن به مقامات دولت محلی برای بحث در مورد آنها.

“این صحبت می کند به عدم همکاری دولت در این صحبت می کند به عدم شفافیت در آمار و این صحبت می کند به تلاش برای تقسیم مناطق شهری و روستایی در برابر هر یک از دیگر” فری گفت.

فری بعد رو به کلامی رویارویی با تشکر. مت Grossell R – Clearbrook بازنشسته قانون enforcent افسر. “مردم لیاقت شنیدن حقیقت” فری گفت: patting Grossell بر روی شانه. “پس از انجام این کار برای من است.”

“Don’t touch me,” Grossell ضرب گلوله کشته است. “جلوگیری از دروغ گفتن. جلوگیری از دروغ گفتن به خود و جامعه است. جلوگیری از قرار دادن جامعه خود را در معرض خطر است. جلوگیری از بستن دست خود را در اجرای قانون است.”

حمل و نقل مترو سوار ایمنی آمده است به تمرکز شدید این جلسه در میان 35% افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز در اتوبوس و قطار در سال گذشته است. این سازمان در حال برنامه ریزی به صرف 1.8 میلیون دلار در این سال به پوشش اضافی 20000 ساعت از گشت های پلیس در قطار و اتوبوس. DFL قانونگذاران نیز پیشنهاد decriminalizing ای چون بخش کوچکی از $180 تخطی از قانون مجازات تحت پیگرد قانونی قرار.

یک لایحه که به 25 دلار در خرده بزه خوب است که می تواند اجرا توسط ملکی “سفیران” و پرداخت آنلاین. آمریکا’ طرح های پیشنهادی در روز دوشنبه خواهد نه جرم زدایی از هر گونه کرایه مجازات است. به جای لایحه حمایت تشکر. Jon Koznick R-Lakeville را ایجاد rider کد رفتاری برای همه, راه آهن نور, سیستم عامل, اضافه کردن بیشتر در حمل و نقل مترو پلیس و نصب دوربین های تعاملی در راه آهن نور سیستم عامل است.

بسته بندی ایران طرح همچنین شامل اقدامات برای افزایش مجازات برای اعضای باند که با استفاده از سلاح گرم در جنایات. آن را نیز فراهم می کند پول بیشتری برای مینه سوتا اداره جنایی دلهره به بررسی و باندهای قاچاق مواد مخدر است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im