مت Jennissen تا به حال بلیط — همراه با خانواده و دوستان — برای NCAA کشتی قهرمانی برنامه ریزی شده برای هفته آینده در ایالات متحده بانک ورزشگاه.

در حال حاضر Jennissen است که در میان تعداد بی شماری از Minnesotans و میلیون ها نفر از طرفداران ورزش در سراسر کشور زندگی می کنند حداقل به طور موقت در یک حدود ورزشی-جهان آزاد به عنوان لیگ و رویدادهای آمار دکمه مکث در قدم اهسته این هفته به عنوان ابزاری برای حفاظت در برابر گسترش بیشتر COVID-19.

مخلوطی از ناامیدی و درک به نظر می رسد موضوع برای اکثر طرفداران — همراه با یک طرف از “آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر برای من بلیط؟”

“من نا امید از آنجایی که این اولین بار است که قرار بود در اینجا در یک مدت زمان طولانی و برای اولین بار در یک استادیوم فوتبال” گفت: Jennissen که زندگی در شمال دوقلو شهرهای حومه هوگو. اما او اضافه کرد که او چندین بستگان است که “آسیب پذیر بهداشت-حکیم … بنابراین من درک می کنم هستم و OK با تصمیم” ساخته شده پنج شنبه توسط NCAA به لغو مسابقات کشتی, پس از قبل گفت: آن را در اما بدون طرفداران در حال حاضر.

هارون زیمر زندگی در لیندن تپه محله از مینیاپولیس و تا به حال بلیط به هر دو کشتی قهرمانی و دوقلوها خانه بازکن — دوم آن نیز به تعویق افتاد شنبه با MLB تعلیق بازی برای بقیه بهار آموزش و دو هفته اول از فصل به طور منظم.

“این است که همه سورئال,” او گفت: “اگر چه احتمالا انجام کار خود را در کمک به محدود کردن گسترش و چقدر جدی مسئله آن است که حداقل.”

دن وید, مینه سوتا, ایالات فصل-بلیط دارنده تا به حال یک واکنش مشابه پس از لیگ برتر فوتبال به حالت تعلیق در آن فصل چهار شنبه — فقط سه روز قبل از Loons برنامه ریزی شده بودند به خانه خود باز کن.

او گفت که او برنامه ریزی شده بود به جست و خیز یکشنبه مطابقت و احتمالا در اوایل این فصل “از آنجا که آن را درست انجام دهد اما در حال حاضر من نمی خواهد که به از دست. … من خوشحالم که لیگ ساخته شده تماس بگیرید.”

این بدان معنا نیست که طرفداران را نا امید نیست, هر چند — به خصوص کسانی که برای یک رویداد منحصر به فرد بیش از فقط یک بازی است. ورزش می تواند فرهنگی و ارتباط خانوادگی امتیاز و پنج شنبه وحشی بازی خواهد بود که فقط برای براندون Byrnes.

Byrnes است که در نیروی هوایی و گفت: او نبوده است در مینه سوتا برای یک سال. او پرواز کرد در این هفته از نیوجرسی به تعجب پدر خود و او را به پنج وحشی بازی در برابر وگاس — که لغو شد ساعت قبل از آن اتفاق افتاد که NHL به حالت تعلیق در آن فصل است.

او گفت که او فکر می کند لیگ در واکنش به کروناویروس است “پر از شکوفه تا حدودی و این که “هر کسی که می خواهد به خطر رفتن به بازی طول می کشد که خطر دانستن وضعیت فعلی است.”

چه در حال حاضر ؟

سریع آتش-طبیعت لیگ و رویداد تعویق را ترک کرده اند تیم های تقلا و طرفداران تعجب آنچه اتفاق می افتد به بلیط خود را.

پاسخ کوتاه: یا بازپرداخت و یا مبادلات با توجه به وضعیت.

تایلر Abels زندگی در Des Moines منطقه بود و بلیط کشتی قهرمانی. NCAA می گوید او را کامل دریافت بازپرداخت برای او خریداری بلیط از طریق وب سایت فروش بلیط — منهای هزینه های قابل پرداخت. TicketMaster وب سایت می گوید: تنها هزینه ای که نه قابل استرداد است که برای تحویل از طریق یو پی اس که به معنی Abels چهره او خواهد شد در مورد $5.

آن را ممکن است برخی از زمان هر چند: NCAA هشدار داد در وب سایت خود را به “لطفا درک کنید که ما دریافت خواهد شد حجم زیادی از تماس ها و ایمیل ها در مورد این تصمیم و خواست ما این است که به شما اجازه می دهد تا ما پنج روز کسب و کار برای پاسخ به سوالات خاص خود را.”

وحشی منتشر شد بیانیه ای در روز شنبه که با عنوان خوانده شده در قسمت: “این تیم ارتباط برقرار خواهد کرد به فصل بلیط اعضای, شرکت, همکاران, تک-بازی خریداران و سایر اشخاص ذینفع با اطلاعات اضافی به زودی.” وحشی در فصل بلیط سیاست آمده است که اگر بازی لغو آنها ارائه خواهد شد یا یک حساب اعتباری و یا بازپرداخت.

مینه سوتا, ایالات بلیط سیاست در وب سایت خود را در لغو بازی این است که به ارائه یک ارز اما نه بازپرداخت: “مدیریت نباید موضوع بازپرداخت ارائه شده به شما داده می شود درست در عرض 12 ماه از این رویداد برای شرکت در یک موکول رویداد و یا به تبادل این بلیط برای یک بلیط در مقایسه با قیمت و موقعیت به موقعیت دیگر رویداد مشابه به عنوان تعیین شده توسط مدیریت.”

دوقلوها طرفداران به طور معمول با توجه به گزینه مشابه در صورت از آب و هوا به تعویق افتادن.

سپس دوباره سیاست های مختلف تکامل می تواند در مورد این ویروس مربوط به تعویق — که همه آنها در سرزمین جدید برای تقریبا همه درگیر.

“من اعتماد برخی از اطلاعات را از طریق به عنوان سریع به عنوان آن می گفت:” ایالات فن و سنت پل مقیم جاش Veeley که بلیط برای سه بازی است که در حال حاضر به تعویق افتاده بود و در حال انتظار برای شنیدن از تیم مورد چگونه بلیط مبادلات به کار خواهد کرد. “این تیم و مقابل دفتر زیادی به کار را از طریق.”

در واقع ساعت پس از او گفت که پنج شنبه, ایالات صدور بیانیه ای که خوانده شده در قسمت: “تمام بلیط — آیا فصل, گروه, حق بیمه و یا فردی که در حال حاضر خریداری شده برای روز یکشنبه را بازکن و پس از آن به تعویق افتاد صفحه اصلی بازی خواهد شد زمانی که بازی موکول شده است. ما را حفظ خواهد کرد شما به روز شده در مورد هر گونه تغییر در رویکرد ما به عنوان ما در حال ادامه حرکت در حال تحول وضعیت است.”

تیمبرولوز که نبود برنامه ریزی شده به یکی دیگر از خانه بازی تا مارس 22 قبل از NBA شد و برای اولین بار از عمده ایالات متحده در لیگ به حالت تعلیق در بازی روز شنبه منتشر شد یک پیام مشابه به طرفداران شنبه از مدیر عامل اتان Casson.

“همه طرفداران … که بلیط برای به تعویق افتاد بازی را به طور خودکار قادر به استفاده از بلیط خود را برای موکول بازی” Casson نوشت. “اگر بازی نه بازی و یا بازی در یک خالی کردن عرصه, طرفداران باید گزینه ای را برای دریافت وام و اعتبار و یا بازپرداخت.”

هر تیم محلی ابراز حمایت خود را از تصمیم گیری از لیگ را به حالت تعلیق بازی به عنوان وسیله ای حاوی COVID-19. شاید دوقلو جمهور دیو سنت پیتر توصیف هفته گذشته بهترین سهشنبه شب در توییتر.

“هنوز در تلاش برای قرار دادن ذهن من در اطراف یکی دیگر از بی سابقه در آمریکا ورزش” سنت پیتر است. “هیچ playbooks برای چه می آید بعدی. اقدامات احتیاطی برای اطمینان از شما و خانواده تان سلامتی خوب است. پایین جاده هنگامی که زمان مناسب است, ورزش خواهد دوباره بازی نقش مهمی در کمک به ملت ما زخم التیام یابد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im