خبر خوب برای جاش Reiner است که او دوره نقاهت بعد از یکی از مینه سوتا برای اولین بار تایید موارد COVID-19. خبر بد این است که او مطمئن نیست که او می تواند خروج از انزوا در زیرزمین و دیدن همسر و دختر خود.

همه گیر آمار خانه برای این ادینا خانواده که Reiner پرواز برگشت از محل کار در لندن مارس 12 و شروع به سرفه بعد از آن شب.

مقامات بهداشتی دولت دلسرد تست برای او چرا که در آن نقطه انگلستان نبود معرض خطر کشور شد و معاف از ایالات متحده سفر بان کی مون. اما در یک سفر خانوادگی به یک فروشگاه کتاب در بالای شهر مینیاپولیس روز بعد همسر جنیفر رشد نگران شوهرش مکرر سرفه و کاهش یافته است او را در نزدیکی Allina مراقبت فوری درمانگاه.

“این درست به نظر نمی رسد” او گفت:.

این COVID-19 همه گیر شده و باعث اضطراب و سردرگمی و حتی انگ پس از ظهور رمان coronavirus در ووهان چین که آلوده بیش از 370,000 مردم در سراسر جهان است. که شامل 235 موارد شناسایی شده در مینه سوتا از طریق آزمایش.

این Reiners مورد بحث و تجربه خود را به تاکید املاک محلی تهدید COVID-19 و مردم را تشویق به ماندن در خانه و اجتماعی استفاده از فاصله برای کاهش انتقال ویروس است.

“نگاه” جاش گفت: “ما در یک دنیای جدید در اینجا.”

او در سفر به اسپانیا در ماه فوریه و به لندن برای کار در مارس 10, اما نمی داند که او آلوده شد. شدید جت لگ نداشت اما او گفت که او سرفه و تب و ضعیف بازگشت به خانه و خواب 36 از 48 ساعت از مارس 14-15 آخر هفته.

او نتیجه تست مثبت برگشتم مارس 16 و انزوای خود را در زیر زمین آغاز شد. هنگامی که تنفس خود را زحمت کشیده شد همسر او به نام دکتر گفت که او را به حساب خود تنفس در هر دقیقه برای دیدن اگر او تلاش بیش از حد.

“هنگامی که شما یک سرفه خشک و سخت خود را به تنفس عمیق” جاش گفت.

طبقه بالا بقیه خانواده آیا آنچه در آن می تواند به کمک کند. آنها وعده های غذایی آماده در صفحات کاغذ و به آنها راه می رفت در نیمه راه پایین راه پله. دختران خود را در سن 14 12 و 8 کشید تصاویر ضبط آنها را به مورد علاقه میان وعده نامنظم رونده گوشت گاو چوب و lobbed آنها را به زیرزمین برای او.

جنیفر و دو تا از قدیمی ترین دختران خود را به دنبال تست, خود, دادن بینی سواب نمونه در یکی از آخرین درایو-از طریق قرار ملاقات برنامه ریزی شده توسط M بهداشت فرویو تا آن را لغو و آنها را با توجه به کمبود تست لوازم در دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه.

جنیفر گفت: آن مشکل است انتظار از آنجا که زمان برای نتایج آزمون. دختران مشغول بودند با تازگی از اینکه از مدرسه به خانه و ویدیو چت با دوستان اما مادر خود گفت که او نگران هر بار که او شنیده ام یک سرفه.

“هر غلغلک دادن از گلو من, من احساس می کنم مانند, “اوه خدای من آن اتفاق می افتد’, ” او گفت:.

این یک نا امیدی به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر خانواده های مینه سوتا.

کیم گیبونز مریض شدم همراه با همسر و دخترش پس از سفر اخیر به جمهوری دومینیکن اما نمی توانستم تست شده در اواخر هفته گذشته برای COVID-19. بدون دانستن اگر آنها تا به حال عفونت پدر و مادر بیمار نیست مجاز به رانندگی خود 13-year-old daughter به اتاق اورژانس هنگامی که تب او مشخصی و او گفت: آن را احساس مانند تخت او بود و اوج وری.

جای خود را 17 ساله پسر که بیمار نیست, تا به حال به درایو خواهر خود را و به عنوان دیده بان gowned تا کادر پزشکی او را به تنهایی به اتاق اورژانس بیمارستان. یک تماس FaceTime هنگامی که او در اتاق کمک کرده و آرامش اعصاب.

گیبونز گفت که او هم ناراحت شد عدم تست چرا که او در حال مصرف دارو برای یک اختلال خود ایمنی و پسرش آسم که می تواند پیچیده هر COVID-19 عفونت. “من نمی خواهم به دور از آزمون از دیگر افرادی که واقعا به آن نیاز دارید,” او گفت: “اما این امر می تواند به خوبی می دانیم که اگر ما آن را دارند و اگر ما خواهد شد و سپس ایمنی آن را بنابراین ما می توانید بیرون بروید و کمک به افراد دیگر است.”

کالن مورفی, 32, منزوی کرده و خود را در مینیاپولیس آپارتمان از هفته گذشته پس از احساس خستگی و تنگی نفس — که غیر معمول برای زمستان دوچرخهسواری. آنلاین درمانگاه پزشک به او گفت فقط به نشستن تنگ و بدون آزمون.

“پاسخ من آمد میپذیرد” ما مطمئن هستیم که آن را به این, اما آن را احتمالا بنابراین شما باید در خانه بمانند.’ این امر فقط می تواند به خوبی می دانم” او گفت:.

تقریبا 80 درصد از COVID-19 موارد علت فقط علائم خفیف. شیوع این بیماری نیز نه ناشی از به عنوان بسیاری از بیماری در میان کودکان به دلایلی که هنوز هم بهت زده و مقامات بهداشتی.

به عنوان یک نتیجه, جنیفر Reiner گفت که او تا حدودی امیدوار است که نتایج آزمون خواهد آمد نشان می دهد که او و دو قدیمی ترین دختران تا به حال در موارد خفیف عفونت و می تواند آن را پشت سر آنها. بسیاری از همسایه ها کمک کرده اند با تحویل و پشتیبانی و او گفت که او می خواهد قادر به بازگشت به آن نعمت.

او گفت: آن را سخت است برای شنیدن خیلی سرفه از زیرزمین و نه قادر به ارائه راحتی. جاش Reiner گفت: سخت خود را به گوش خانواده اش در طبقه بالا و نه بخشی از آن به غیر از FaceTime تماس. کار از راه دور شده است مفید حواس پرتی.

جوان ترین دختر خود را ناراحت کردم یک بار بدانم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر او مریض شدم و او تا به حال برای رفتن به زیرزمین همه به تنهایی.

“مامان را برای تیم” جنیفر گفت: هر چند به احتمال زیاد شوهرش را صرف جداسازی با جوانترین دختر در صورتی که در واقع اتفاق افتاده است.

این Reiner خانواده بالاخره مدتها در انتظار پاسخ در دوشنبه — آزمون برگشتم منفی برای جنیفر و دو تا از قدیمی ترین دختران.

بنابراین قرنطینه همچنان ادامه دارد. جنیفر و دختران باید چند روز بیشتر تحت دولت سلامت پروتکل برای دور ماندن از دیگران و به دیدن اگر آنها نشانه توسعه. جنیفر نیز خواهد شد در نظر گرفتن یک مالاریا مواد مخدر به عنوان بخشی از یک دانشگاه مینه سوتا مطالعه برای دیدن اگر آن را نگه می دارد او را از گرفتن بیمار است.

در ضمن جاش بیدار شد دوشنبه با بازگشت از سرفه. تا آنجا که او می خواهد به خارج شدن از زیرزمین او گفت که او نمی خواهد انجام دهد تا پس از او از علائم.

سرفه ممکن است پوشش این واقعیت است که او هنوز هم بیمار است. “شاید این بدن من است و گفت:” نه شما نیاز به خلاص شدن از شر این مسائل است.’ “

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im