مینه سوتا اخراج اعداد دیدن کاهش چشمگیر در دهه گذشته

تعدادی از دستورات دادگاه اخراج مینه سوتا مستاجرها از خانه های خود را کاهش یافته است و یک سوم در دهه گذشته منعکس کننده بهبود اقتصاد و آگاهی بیشتر از نحوه اخراج قضاوت می تواند از خط خارج مستاجر مسکن در آینده گزینه های.

آن را با روشنایی ضعیف تابیدن از اخبار مثبت در میان مینه سوتا را مقرون به صرفه مسکن نسبت به افزایش اخراج و برنامه های پیشگیری بیشتر مستاجران گرفتن وکلا و پایان بحران سلب حق اقامه دعوی. اخراج به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار خانوار از رنگ ها و خانواده ها در مناطق کم درآمد با توجه به مینه سوتا مالی مسکن آژانس.

در سال های اخیر بیش از 17,000 اخراج شده اند در زمینه مسکن دادگاه ها در سراسر مینه سوتا, سقوط قابل ملاحظه ای پس از روز از بحران سلب حق اقامه دعوی زمانی که بانک ها به طور منظم به اخراج مالکان که تا به حال قصور در وام های خود را با توجه به یک استار تریبیون تجزیه و تحلیل از دادگاه داده است.

این روز 40% از اخراج براده در مینه سوتا هستند و در نتیجه اخراج سفارشات را از حدود 50 درصد از یک دهه پیش در حالی که در حال رشد به اشتراک گذاری در شهرک بین مستاجر و صاحبخانه که در آن آنها توافق در پرداخت بدهی اجاره یا که مستاجران را ترک خواهد کرد و بدون اخراج در سوابق خود را.

Hennepin و رمزی شهرستانهای حساب برای نزدیک به یک سوم از اخراج قضاوت در مینه سوتا است. شهرستانهای دیدم 22 درصد و 39 درصد کاهش به ترتیب بیش از یک دهه. در همان زمان دوره داکوتای شهرستان شاهد آن اخراج قضاوت با بیش از نیمی رها و Anoka County دیدم آن کاهش تعداد 38٪. در ضمن St. Louis County فقط شاهد 3 درصد کاهش می دهد.

منابع بیشتر برای مستاجران است که چرا Tarryel پاول بود قادر به جلوگیری از اخراج با تشکر برای کمک به از اواسط مینه سوتا کمک های حقوقی. او رفت و به Hennepin County مسکن دادگاه در ماه دسامبر پس از صاحبخانه از او در سنت لوئیس پارک آپارتمان در صدد اخراج او را برای عدم پرداخت هزینه برای نقض سر و صدا. او در گرفتن نقض غالبا حتی اگر او رد او را پر سر و صدا.

او در مورد اخراج شد و اخراج پر کردن حذف از او ضبط. اما این حادثه بود “کل فرایند ذهنی” که در سمت چپ او گریه در آپارتمان او چند روز نگران در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد به او و سه نوه اگر آنها نمی تواند پیدا کردن یک خانه در وسط زمستان.

“من اجاره پرداخت شده در هر ماه با توجه به تاریخ و من هنوز هم باید وجود داشته باشد [در دادگاه مسکن] با مردم پرداخت اجاره” پاول گفت. “من نه خطری برای هیچ کس نیست. من نمی دانم چه به انتظار چون فقط وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم وجود دارد.”

لوقا Grundman یک مدیریت وکیل برای مسکن با اواسط مینه سوتا کمک حقوقی که نشان دهنده حدود 600 خانواده در هر سال در دادگاه مسکن گفت: بیشتر “حق مشاوره” سیاست های اتخاذ شده توسط دولت های محلی نیز کمک کرده اند مستاجران.

سیاست کمک های مالی دسترسی به مسکن وکلا برای مستاجران کم درآمد. Grundman گفت: بیش از زمان “صاحبخانه متوجه شدم آنها به احتمال زیاد به نفع خود به طوری که آنها لازم نیست فایل” برای اخراج. او همچنین با اشاره به بیشتر مستاجران در حال آگاه شدن از حقوق خود است.

“آن را تبدیل به بسیار مهم ترین چیزی که برای خانواده هایی که نهفته بنابراین مستاجران مبارزه خواهد کرد و بیش از آنها می خواهم که 15 یا 20 سال پیش” Grundman گفت. “این تقریبا مانند آنها باید به مبارزه با اخراج به دلیل آن می تواند یک جمله زندگی و یا یکی که می تواند نسل اثر است.”

مینیاپولیس صاحبخانه هری گرینبرگ تلاش می کند برای جلوگیری از مسکن دادگاه به دلیل “آن را زشت می شود بسیار به سرعت” و اغلب برگ هر دو طرف ناراضی است. گرینبرگ که عمل خواص اجاره در مینیاپولیس برای 25 سال گفت: او آگاه است که “وجود دارد ذاتا نابرابر توزیع برق” وقتی که می آید به مستاجر و صاحبخانه. اگر مستاجر نمی تواند از پرداخت اجاره او با آنها کار می کنند به او پرداخت بعد و یا پیدا کردن یک راه به آنها را از اموال دوستانه.

“بر روی کاغذ آن را مانند” چگونه می تواند به شما پرداخت اجاره ؟ “و من به اندازه کافی فروتنی به می دانم که من نمی دانم چه خبر است با مردم” گرینبرگ گفت. “این سرگرم کننده بودن در یک وضعیت که در آن آب و برق در حال رفتن به قطع و خود را صاحبخانه ها در گوشی. … من فکر می کنم ما باید به درک آنچه در آن است که ما می توانیم منطقی انجام دهید به آنها را بشنود و به درک وضعیت خود است.”

مینه سوتا چند مسکن انجمن ایالتی سازمان برای صاحبان املاک اذعان کرد رها در اخراج در یک e-mail بیانیه و گفت که “این بسیار محتمل است که مدیر املاک کار می کرد برای پیدا کردن یک قطعنامه قبل از اخراج شد آغاز شده است.”

“آن را واجب هنگامی که محلی و مقامات دولت در حال تنظیم سیاست های که کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که تصمیم گیری های خود را به خطر اندازد نیست امن و مقرون به صرفه مسکن برای اکثریت مستاجرها” سازمان گفت. “ما حمایت کرده اند و پیشنهاد کرد که هر گونه تغییر سیاست باید متمرکز بر درنده صاحبخانه که با استفاده از اخراج به عنوان یک استراتژی کسب و کار به جای کار با ساکنان که در مواجهه با چالش است.”

در ماه جولای 2018 متعدد گروه های اجتماعی راه اندازی Ramsey County مسکن دادگاه درمانگاه برای کمک به مستاجران و صاحبخانه. کلینیک ارائه می دهد دسترسی مستاجران به جامعه های مختلف دولتی و منابع از جمله اورژانس و کمک های مالی و مشاوره حقوقی.

کالین Ebinger, معاون رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی خانواده صندوق مسکن و هماهنگ کننده برای مسکن درمانگاه گفت: با گذشت زمان آنها متوجه شده اند که چگونه این پروژه را کاهش می دهد “مبارزه با غریزه و فقط کمک می کند تا مردم را به آمدن به برخی از قطعنامه” است که اغلب سخت به دلیل شدت مسکن دادگاه.

او با اشاره به این که صاحبان اموال از آمدن به دادگاه اغلب مستاجران پس از تشکیل پرونده در دو ماه یا بیشتر از گذشته به علت اجاره نشان می دهد آنها در حال تلاش برای کمک به مستاجران اقامت قرار دارد. اما او گفت: مردم با استفاده از کلینیک اغلب رو اخراج تشکیل پرونده برای عدم پرداخت اجاره بها پس از آنها تا به حال ساعت کار کاهش می یابد, بیرون از شهر, تشییع جنازه و یا خانواده دیگر شرایط اضطراری.

“اگر شما یک مستاجر و شما لازم نیست که وکیل شما هیچ ایده چگونه این قرار است که به کار” Ebinger گفت. “شما باید خیلی روی خط و شما در حال ترس و اضطراب و هیچ کس قادر به فکر می کنم بهترین خود را در آن وضعیت. … آن را سخت بدانید که اگر شما در حال گرفتن یک معامله خوب است اگر کسی به شما ارائه می دهد یک توافق حل و فصل. شما نمی دانید که اگر آن را خوب یا نمایشگاه یا نه در دادگاه مسکن.”

در پاول مورد او تا به حال همیشه سعی کردم به “یک مشکل برای هیچ کس” با پرداخت اجاره بها در زمان و نگه داشتن سر و صدا به حداقل برساند.

اما در ماه های پس از او اخراج مورد سه نوه شده اند ترس از ایجاد سر و صدا به نقطه ای که او و بچه ها سعی کنید فقط به بحث در زمزمه و حرکت در اطراف آپارتمان بی سر و صدا. با وجود برنده شدن در پرونده او هنوز هم “کاملا” ترس که آن را دوباره اتفاق می افتد.

“این خیلی می ترسم آنها را” پاول گفت. “من رفتن را از طریق بسیاری از گریه و من نمی خواهم آنها را به احساس مانند آن را تقصیر آنها است. … آن را قطعا همه چیز را تغییر داد.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر