دولوت مینه سوتا را ندارند و شانس برنده شدن خود را سوم متوالی NCAA مردان هاکی قهرمانی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما Bulldogs هنوز هم به پایان رسید تا با جایزه تسلی.

آنها بهترین بازیکن در تمام زمین.

Bulldogs defenseman اسکات Perunovich نامگذاری شد 2020 Hobey بیکر برنده جایزه به عنوان برتر کشور کالج بازیکن هاکی شنبه شب ضرب و شتم از داکوتای شمالی به جلو اردن Kawaguchi و مین دروازه بان جرمی Swayman برای این ورزش معادل Heisman جایزه.

Perunovich یک کاربر از هیبینگ, Minn., می شود ششمین دولوت مینه سوتا بازیکن را به نفع خود Hobey دو بیش از هر مدرسه دیگر. او می پیوندد defenseman تام Kurvers (1984), جناح راست لایحه واتسون (1985) سمت چپ جناح کریس Marinucci (1994), جناح راست Junior Lessard (2004) و مرکز جک کانلی (2012).

“من بسیار افتخار و فروتنی” Perunovich گفت: ESPN. “… انتظار است که برای پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی و من به اندازه کافی خوش شانس را به نفع خود است.”

یک 2018 دور دوم پیش نویس انتخاب St. Louis Blues که امضا با تیم NHL در مارس 27, Perunovich سه بار همه-امریکا انتخاب شد که یک بازیکن کلیدی در Bulldogs’ back-to-back مسابقات قهرمانی NCAA در سال 2018 و ’19. او به رهبری UMD در به ثمر رساند در این فصل با 40 امتیاز در شش گل و 34 کمک, کمک به این تیم به مکان دوم را در پایان NCHC و وضعیت را به عنوان شماره 4 تیم در فینال دو به دو اعتبار. Perunovich شد نام بازیکن سال در NCHC و ملی بازیکن سال توسط کالج, اخبار هاکی.

Perunovich رتبه دوم در میان NCAA defensemen با 40 امتیاز در حالی که او 22-قدرت-بازی بازی امتیاز led تمام اسکیت بازان و 34 کمک به رتبه دوم در سراسر کشور. او پشت سر هم بر کالج, هاکی روی صحنه در 2017-18 گردآوری 11 گل و 25 پاس گل در راه به پیروزی تیم تیلور جایزه به عنوان برتر کشور دانشجوی سال اول. به عنوان یک دانشجوی سال دوم او مبارزه کمر آسیب, اما هنوز هم به کمک سه گل و 26 کمک می کند. او Bulldogs حرفه ای با یک زن به همراه 50 امتیاز.

این Hobey بیکر برنده جایزه انتخاب شد 30-عضو کمیته و آنلاین فن رای گیری. . معیارهای جایزه شامل: نمایش مهارت های فوق العاده در تمام مراحل از بازی قدرت شخصیت و خاموش کردن یخ و مردانگی و اسکولاستیک دستاوردهای. این جایزه آغاز شده در سال 1981 و Perunovich است 10th مینه سوتا بومی مفتخر شود.

کاواگوچی یک کاربر از Abbotsford, بریتیش کلمبیا به پایان رسید دوم در کشور با 45 امتیاز در 15 گل و 30 کمک می کند. او در 13 بازی برنده نقاط کشور, و او تا به حال پنج بازی برنده اهداف است. کاواگوچی بود که به نام ملت بازیکن سال توسط ایالات متحده هاکی آنلاین و کمک به UND تبدیل شدن این کشور از شماره 1 تیم در فینال دو به دو اعتبار.

22 ساله شد پیش نویس توسط یک تیم NHL و گفت: او قصد دارد برای بازگشت به چنگال بزرگ خود را برای فصل ارشد.

مایک ریشتر جایزه برجسته دروازه بان سال رفت و به Swayman هاکی شرق بازیکن سال تاریخ و منجر کالج هاکی با 1,099 موجب صرفه جویی در به پایان رسید دوم در صرفه جویی در صد (.939) و تا به حال 2.07 اهداف-برابر میانگین و سه shutouts. او تا به حال یک 18-11-5 رکورد.

ایالتی مینه سوتا دانشجوی سال دوم درایدن مک کی یکی از پنج فینالیست. او به رهبری این کشور در برنده (30) اهداف-برابر متوسط (1.31) صرفه جویی در صد (.942) و shutouts (10), بستن, گپ تک رکورد فصل.

هاکی جایزه بشردوستانه برای کمک رفت و به آماندا Conger از بخش سوم سنت آنسلم.

Perunovich و Kawaguchi نیز به نام به آمریکا هاکی مربیان کانون غرب همه-آمریکا تیم اول به همراه ایالتی مینه سوتا ارشد به جلو مارک Michaelis و مک کی. در اینجا تیم ها:

غرب برای اولین بار تیم

D: اسکات Perunovich, jr., دولوت مینه سوتا

D: Ian Mitchell, jr. دنور

F: اردن Kawaguchi, jr. داکوتای شمالی

F: Marc Michaelis, sr., ایالتی مینه سوتا

F: هیو McGing sr., میشیگان غربی

G: Dryden McKay بنابراین., ایالتی مینه سوتا

شرق تیم اول

D: David Farrance, jr., دانشگاه بوستون

D: جک Rathbone, سبک سگی دانشگاه هاروارد

F: جان لئونارد, jr. ماساچوست

F: Jack Dugan بنابراین., پراویدنس

F: مورگان بارون, sr., کرنل

G: جرمی Swayman, jr., مین

پست های قدیمی تر

منجمد چهار کنار گذاشته اما خود را افسانه ای برنده است که از مینه سوتا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de