چند سال پیش پیت Hosmer خرید دو دوربین با این ایده که روزی او می خواهم که قادر به استفاده از آنها برای ارائه یک+ رانندگی, مدرسه, کلاس درس, آموزش برای رانندگان تازه کار آنلاین.

مشکل این بود که قانون دولت اجازه نمی دهد برای آن است. و او مطمئن بود که اگر “داشتن سر صحبت کردن بر روی صفحه نمایش های ویدئویی” می خواهم بیش به خوبی با پدر و مادر.

سپس COVID-19 همه گیر آمار و دوربین در آمد دستی.

با برکت Minnesota Department of Public Safety (DPS), رانندگی مدارس مانند A+ می توانید با استفاده از teleconferences و یا روش های دیگر تصویری آموزش از راه دور در یک محیط زندگی می کنند برای آموزش نسل بعدی از رانندگان.

“اگر بچه ها نمی توانند به مدرسه بروند [که در آن A+ انجام بسیاری از راننده آن را در کلاس های آموزش] پس از آن ما نمی تواند انجام دهد ما شغل” Hosmer گفت. “اقتباس از قانون را نگه می دارد و بچه ها در یک مسیر از برخی از عادی تا هنگامی که دولت باز کردن آنها می توانید یک مجوز. این یک گام بزرگ در حال تبدیل شدن به یک فرد بالغ.”

Hosmer قبلا با استفاده از دوربین برای ساخت فیلم های آموزشی برای مربیان. اما او قرار داده و آنها را به اقدام هفته گذشته خود را به عنوان مجوز مدرسان خود را داد اول زندگی مجازی درس به نزدیک به 200 دانش آموزان است.

“من یک تولید کننده تلویزیون یک شبه” او به شوخی.

دانش آموزان می توانند دیدن و ارتباط برقرار کردن با مربیان که هنوز نوشتن روی وایت برد های هوشمند نشان می دهد و فیلم با استفاده از پاورپوینت ارائه. دانش آموزان چاپ راهنماهای مطالعه به دنبال همراه و می توانند سئوالات خود را در زمان واقعی در یک اتاق چت.

“این همان چیزی که آنها را در کلاس” Hosmer گفت.

AAA مینیاپولیس هفته گذشته آغاز شده با استفاده از ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم به برگزاری کلاس های خود را. در حال حاضر جلسات ارائه می گردد برای ثبت نام دانش آموزان که از دست رفته زودتر کلاس و نیاز به آن را تشکیل می دهند. اما AAA در حال آماده سازی برای ارائه در کلاس برای دانش آموزان جدید باید از اقامت در خانه سفارش تمدید شود فراتر از مارس 4, گفت:, Chris Claeson AAA رانندگی برنامه های مدیریت.

چالش او گفت: برای حفظ آموزش تقریبا یکسان ارائه شده در فرد است. که شامل تنظیم برای سخنرانان از ادارات پلیس و سازمان های متخصص در ارگان ها و بافت کمک های مالی که به طور معمول به کلاس های یکپارچه آنلاین فرمت های.

“ما می خواهیم آنها را به یک زوم نشست و آن را از هر کجا که هستند اگر سازمان اجازه می دهد تا مردم خود را به انجام این کار” Claeson گفت. “کیفیت مهم است حتی اگر آن را تحویل داده و یک بیت متفاوت است. ما در حال تلاش برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از قطعات دست نخورده است. آن را هرگز آموزش داده شده است در این راه.”

زندگی می کنند دوره های آنلاین اجازه داده شد پس از اقامت در خانه سفارش برداشته شده است. درایور برنامه های آموزش و پرورش را باید بلافاصله سر کلاس درس-محیط های آموزشی و ارائه ممکن است نهفته در محل کلاس های آموزشی گفت: مگان لئونارد یک DPS سخنگوی.

رانندگان تازه کار که تکمیل مورد نیاز 30-ساعت کلاس درس درس یا آنلاین و یا در فرد هنوز در انتظار به پشت-چرخ آموزش Claeson گفت.

با فاصله فیزیکی به احتمال زیاد به باقی می ماند یک راه زندگی حتی زمانی که دستور به ماندن در خانه منقضی Claeson گفت: AAA است که به دنبال در چگونه برای ادامه هنگامی که آن را چراغ سبز به سر در جاده های آموزشی. که ممکن است شامل دانش آموزان و مدرسان با پوشیدن ماسک و بهداشتی ماشین بعد از هر درس.

AAA مینیاپولیس در حال حاضر ارائه می دهد آنلاین دوره های بازآموزی برای رانندگان به سنگ تیز کردن مهارت های رانندگی خود را و احتمالا کسب درآمد تخفیف بیمه ماشین. آن را ادامه خواهد داد Claeson گفت.

به دنبال اخبار در مورد ترافیک و رفت و آمد در رانندگی در startribune.com. کردم ترافیک و یا حمل و نقل سوال و یا ایده ؟ E-mail drive@startribune.com صدای جیر جیر @stribdrive و یا تماس با تیم هارلو در 612-673-7768.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im