مینه سوتا ناتوانی ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور آغاز کرده اند تعطیل روز فعالیت مراکز در پاسخ به گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس به طور بالقوه خروج هزاران نفر از مردم با جسمی و معلولیت رشدی در تلو تلو خوردن.

در پاسخ به مقامات بالا در مینه سوتا وزارت خدمات انسانی (DHS) و دو سازمان های بزرگ است که نشان دهنده صدها نفر از معلولیت ارائه دهندگان خدمات به دنبال گسترده نظارتی امداد رسانی به مردم جلوگیری از قطع از خدمات حیاتی.

آنها در حال هل دادن برای سریع عبور از قانون که اعطای DHS کمیسر اداره موقت را به چشم پوشیدن خاص صدور مجوز و زمينه مطالعه الزامات در پاسخ به COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. تغییرات پیشنهادی نیز فعال ناتوانی ارائه دهندگان خدمات به سرعت حرکت می کند به نقل کارکنان به تنظیمات دیگر مانند خانه های فردی یا بزرگسالان پرورش و مراقبت از امکانات برای کاهش احتمال این که آنها را به سمت چپ بدون مراقبت یا نظارت مقامات گفت.

“این کاملا حیاتی” سناتور. جیم Abeler, R -, Anoka, رئیس مجلس سنا خدمات انسانی اصلاحات مالی و سیاست های کمیته گفت: در مصاحبه روز سه شنبه. “اگر این موانع قانونی حذف نمی شوند, کسی خواهد شد به احتمال بسیار زیاد می میرند و نه به خاطر COVID-19 اما به خاطر مردم و نه در خدمت.”

حدود 30000 بالغ Minnesotans معلول حضور در مراکز در طول روز که در آن آنها دریافت طیف گسترده ای از خدمات از جمله آموزش های حرفه ای سلامت جسمی و روانی درمان و آموزش مهارت های زندگی.

مردم با طیف وسیعی از معلولیت ها — از جمله سندرم داون فلج مغزی و اختلال طیف اوتیسم — شرکت در این برنامه ها در طول روز. اما از بعد از ظهر سه شنبه حداقل یک دوجین از این بعد فعالیت مراکز اعلام کرده اند که آنها به طور موقت به بستن درهای خود را به دلیل جدید فدرال ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه هیچ تجمعات از 50 نفر یا بیشتر در طول هشت هفته.

این تعطیلی در حال حاضر تحت تاثیر قرار بیش از 1000 بزرگسالان با معلولیت سراسر کشور از بروکلین پارک به خیابان می گویند سازمان دهنده.

افزایش یک اسپرینگ لیک پارک-بر اساس غیر انتفاعی است که پشتیبانی از افراد معلول اعلام کرد که آن را بالغ برنامه های روز در فریدلی تپه مشاهده مپلوود و راگون رپیدز از روز شنبه از طریق آوریل 1 یک حرکت آن را مختل خواهد شد زندگی حدود 700 بالغ آن مشتریان. MSS دیگر بزرگ ارائه دهنده در سنت نیز نقل مکان کرد و به مدت شش روز-مراکز فعالیت بیش از مدت مشابه در شهرهای دوقلو منطقه مترو که با هم در خدمت حدود 500 نفر با توجه به اعلام.

هر دو افزایش و MSS گفت: آنها می توان کار با خانواده های موردی مدیران گروه خانه و سرپرستان به منظور توسعه برنامه های است که مشتریان خود را قادر به امن در خانه در طول روز است.

“این یک اورژانس وخیم” گفت: Julie Johnson, مدیر اجرایی MSS و رئیس جمهور از مینه سوتا سازمان برای Habilitation و توانبخشی (MOHR) که نشان دهنده بیش از 100 روز-ارائه دهندگان خدمات در سطح ایالت. “مگر اینکه ما را انتخاب کنید به کار در خارج ما قوانین مجوز ما واقعا باید یک خیابان برای کمک به امن نگه داشتن مردم. … ما نیاز به این [نظارتی اقدامات امداد] در جای هفته گذشته است.”

 

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im