مینه سوتا DFL قانونگذاران فشار برای نیاز به آبپاش در بالا افزایش می یابد

به امید دیگری جلوگیری از آتش بود که به کشته شدن پنج نفر در سال گذشته در مینیاپولیس چهار DFL مینه سوتا قانونگذاران پرده برداری از قوانین چهارشنبه که نیاز به آبپاش نصب شده در قدیمی ترین ساختمان های بلند.

اندازه گیری را به صاحبان املاک تا 2032 به اضافه کردن آبپاش به بسیاری از ساختمان های ساخته شده قبل از بارانی حکم گرفت.

“متاسفانه آن حادثه هرگز نباید به ارمغان آورده اند ما امروز در اینجا صحبت کردن در مورد قانون” دولت تشکر. حسن شیخ محمود به عنوان نور که منطقه شامل سرو-رودخانه بالا رود. “ما هرگز نباید منتظر ویرانی می خواهم که برای ما به عمل به منظور تغییر است.”

این معلوم نیست که دقیقا چگونه بسیاری از ساختمان ها را باید مجهز. دولت به شناسایی حداقل 40 دولتی ساختمان است که لازم نیست کامل سیستم های بارانی به دلیل سن خود را.

که شامل بالا در سرو بالا آپارتمان که در آن پنج نفر از دود استنشاق پس از یک آتش سوزی شروع شد فقط قبل از روز شکرگزاری است. که ساختمان به بخشی از سیستم بارانی در آن سطوح پایین تر اما آیا آبپاش در داخل آپارتمان که در آن آتش آغاز شد. آتش مقامات گفته اند که آنها فکر می کنم آبپاش را نجات داد ،

نور ملحق شد روز شنبه را … Kari Dziedzic از مینیاپولیس و مظنونان حمله به دانشگاه آلیس هاسمن و تیم Mahoney هر دو از سنت پل.

این معلوم نیست که برای بارانی ارتقاء و یا چگونه. دولت قانونگذاران چپ باز امکان استفاده از حالت چسبندگی پول برای پوشش بخشی از هزینه حداقل در مسکن عمومی است. مینه سوتا, ایالات متحده سنسور. تینا اسمیت و ctq هر دو دموکرات هستند و فشار دادن قانون در آن سطح برای کمک به مسکن عمومی مقامات که می خواهید برای اضافه کردن آبپاش.

نور گفت: مالکان خصوصی می تواند درخواست برای اعتبار مالیاتی اگر آنها نصب آبپاش.

بودجه یک موضوع کلیدی که شبیه اسکناس منتقل شده از طریق قوه مقننه در 1990s. دو بار که دهه, دولت, نمایندگان مجلس با تصویب لوایح نیاز به صاحبان از ساختمان های بلند به اضافه کردن آبپاش در تقریبا در هر طبقه. دو-رژیم صهیونیستی. Arne کارلسون یک جمهوری خواه را وتو کرد صورتحساب پس از لابی های مسکن گروه های که نگرانی که این لایحه نمی آمد با بودجه.

کارلسون از گفت استار تریبیون که او فکر می کند که آنها “شکست خورده” و باید سخت تر کار می کرد دوباره به این موضوع و پیدا کردن یک مصالحه.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی startribune.com برای به روز رسانی.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>