تعداد گاوداری در میان بسیاری از کسب و کار متوقف شده توسط coronavirus shutdown.

قیمت شیر را فرو برد بیش از 3 دلار در هر وزنی از اواخر فوریه به عنوان تقاضا از مدارس و رستوران ها و صادرات خشک شده اند. دامداران در حال آزادسازی شیر در نقاط مختلف کشور است.

“ما co-op نشده ریخته هر در مینه سوتا اما من شورای فرد برای منطقه مرکزی است که اساسا میانه و ما در حال آزادسازی حدود 30 تا 40 بار در روز گفت:” چارلز Krause کشاورز لبنی در نزدیکی بوفالو با 250 گاو.

توقیف کامیونی حامل شیر حاوی حدود 6000 گالن و در سراسر ایالات متحده Krause را co-op لبنی و کشاورزان از امریکا است آزادسازی 175 بازگشایی و یا در حدود 1 میلیون گالن در هر روز است.

اولیه موج همه گیر رانده شیر-خرید در فروشگاه های مواد غذایی فروکش کرده و مصرف رفته به حالت عادی بازگشت. واقعیت بیش از حد شیر با تقاضا به اندازه کافی است دوباره سنگ زنی در دور لبنی کشاورزان به عنوان آن را برای چندین سال.

مدارس به طور معمول خرید 8 درصد از شیر تولید شده در ایالات متحده گفت: Lucas Sjostrom مدیر گروه تجارت شناخته شده به سادگی به عنوان مینه سوتا ، صادرات حساب برای تقریبا یکی دیگر از ٪ 15. بزرگ خریدار تولید پنیر که استفاده تا حدود دو سوم از این کشور را تولید شیر و مواد غذایی-سرویس صنعت بزرگترین خریدار که پنیر.

“همه چیز را که بسته شده تا کنون چیزی است که ما با استفاده از پردازش پنیر” Sjostrom گفت.

ملی تولید شیر فدراسیون برآورد عرضه از تقاضا پیشی گرفته و 10% “یک شکاف است که می تواند گسترش به عنوان عرضه را افزایش می دهد به آن فصلی اوج و به عنوان “پناهگاه در محل’ شرایط تحمل است.”

چند گیاهان پردازش در سراسر کشور در حال “محدود کردن و یا متوقف کردن عملیات” فدراسیون گفت.

این تغییر از عمده فروشی به خرده فروشی کاربران نهایی شده است یک چالش برای صنعت لبنی. فقط به عنوان زنجیره تامین برای گوشت خوک است راه اندازی برای تولید 20 پوند جعبه برای رستوران ها که در حال خرید دیگر چیزی تا عرضه زنجیره ای برای شیر تنظیم شده است تا به تولید و نیم پاینت کارتن برای مدارس ابتدایی که دانش آموزان است.

کشاورزان خود را شیر چک در برای اولین بار از ماه آوریل 1 چک شد “نسبتا بد یا نسبتا خوب” Sjostrom گفت. او انتظار دارد که این چک در تاریخ 1 مه بسیار بد است.

“لبنی مزارع را احساس نمی کند اثر کامل و در عین حال در مینه سوتا,” او گفت:.

ملی فدراسیون در هفته گذشته خواسته دولت فدرال به “استفاده از هر ابزار مالی در زرادخانه خود را به تعادل به صنایع لبنی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” از جمله بخشایش وام و $3 در هر وزنی پرداخت به دامداران برای اولین بار از 90 درصد از شیر خود را اگر آنها کاهش تولید 10 درصد از ماه مارس سال 2020 پایه.

ملی تولید شیر نیز از دولت خواسته برای خرید شیر برای مواد غذایی بانک ها به درایو تقاضا و از بین بردن تمام شیر محدودیت در برنامه WIC از طریق تقویم سال 2020.

Krause, شیر فروش در نزدیکی بوفالو که مزارع خود را با مادر و پدر گفت: کوچکتر تعاونی ممکن است زنده ماندن در زمان شوک تقاضا.

“اگر شما یک co-op با یک گیاه یا سه گیاهان کوچک و کلیدی خود را مشتری توقف خرید برای دو ماه چه می خواهید به انجام همه که محصول؟” “شما را به نگه داشتن به پرداخت کشاورزان است.”

کشاورزان در حال گرفتن جبران شیر آنها را مجبور به تخلیه Krause گفت: اما dairy farms شد و در حال حاضر پذیری از وجود سراسر مینه سوتا و ویسکانسین در سال 2019 قبل از افزایش قیمت ها در پایان سال است. دستاوردهای آن در قیمت شیر پاک شده و سپس برخی از.

“من نمی خواهم به شکایت بیش از حد چرا که همه درد و رنج” Krause گفت. “اما این لبنی بخشی از آن است.”

ایده ها و پیشنهادات خود را برای مقالات کشاورزی صفحه خوش آمدید در adam.belz@startribune.com

اصلاح: نسخه قبلی این مقاله misstated درصد از ایالات متحده, شیر که صادر شده است. دقیق رقم حدود 15 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im