مینه سوتا COVID-19 داستان نشان می دهد شخصی تراژدی بزرگتر روند

در پایان این نبرد او با COVID-19 گلوریا هیز حلق آویز شد, حتی اگر عفونت همراه با آسم ساخته 89 سال بی توجه و قادر به صحبت می کنند.

او جوانترین دختر نیست اجازه دیدار هیز در انزوا در یک پلیموث حافظه مرکز مراقبت بود اما یک کارگر را به یک تلفن به او و مادرش گوش: “ما شما را دوست دارم. بنابراین بسیاری از وجود دارد با شما” آوا McKnight به یاد می آورد او را گفتن ، “اگر شما در حال انتظار برای ما به دیدار ما نمی توانیم. اجازه دهید در زمان خود است.”

هیز درگذشت و صبح روز بعد در 26 مارس و داشت با یکی که وارد به او را از طریق یک پنجره. او یکی از اولین تایید تلفات از COVID-19 همه گیر در مینه سوتا است.

مرگ گواهی سوابق به دست آمده توسط استار تریبیون نشان می دهد بیشتر از شخصی فجایع پشت COVID-19 pandemic — چیزهایی که دولت اولین قربانیان در حال رایج و همه چیز ساخته شده است که آنها را منحصر به فرد.

بسیاری از کسانی که مرده بودند و زندگی سال های بازنشستگی خود را. نزدیک به 90 درصد از 79 گزارش مرگ و میر شده است در میان کسانی که بیش از سن 70.

آنها تا به حال مشغول به کار در مدارس, بانک و بیمه, بهداشت و درمان, کشاورزی, خانه داری, خرید و فروش و مهندسی با توجه به 63 تایید و یا مظنون پرونده مرگ reviewed by استار تریبیون. یکی بود یک حرفه ای نیروی دریایی بين 27 که به خدمت در نیروهای مسلح.

آنها زندگی می کردند در 32 شهرستانها و شهرهای کوچک. آنها همسایگان به ساکنان در Breckenridge نزدیکی داکوتای شمالی, مرز, Fairmont در جنوب ایالت مینه سوتا, Duluth, و بسیاری از بزرگتر مترو-منطقه شهرستانها.

بیماری های مزمن اغلب توسعه با سن و بسیاری از شرایط بود که آنها را بیشتر در معرض خطر جدید کروناویروس. حتی در میان افراد زیر سن 70 که گذشت چند تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

Ihor Uniyat شد 58 و دوره نقاهت بعد از یک سکته مغزی و مشکلات قلبی در خانه های پرستاری ماهر در مینیاپولیس هنگامی که تنفس خود را زحمت کشیده شد و تب مشخصی.

همسرش گفته بود برای رفتن به شمال یادبود مرکز پزشکی قبل از تحقق شوهر او در Hennepin County مرکز پزشکی. در عرض تنها چند ساعت پس از دریافت اخبار Svitlana Uniyat خودش را در محافظ لباس در بیمارستان هزینه و زمان آخرین دقیقه آخر با شوهرش — یک مهندس از اوکراین که به او کمک کرد تا ساخت یک خانه مراقبت روزانه.

“چگونه, چرا, چه اتفاق می افتد ؟” او به یاد stammering به دکتر. “من آماده نیست.”

او نمی دانم برای مطمئن شوید که COVID-19 عامل بود تا دریافت گواهی مرگ نزدیک به دو هفته بعد.

بیماری های قلبی و فشار خون بالا بودند و بیماری های شایع در میان کسانی که درگذشت COVID-19 همراه با دیابت و بیماری های کلیوی.

کسانی که شرایط پزشکی می تواند تبدیل به بخشی از تجدید نظر دولت COVID-19 دیدگاه استراتژی پس از زمان اقامت در خانه سفارش منقضی می شود ممکن است 4. مردم با آن شرایط یا کسانی که بیش از 60 می تواند خواسته خود را گسترش isolations در خانه را در تابستان با توجه به افزایش خطرات.

حداقل 17 متوفی به حال دو یا بیشتر از رایج ترین شرایط در حالی که دیگران تا به حال بیماری انسدادی مزمن ریوی — که باعث می شود آن را سخت به نفس — آسم پارکینسون و بیماری اسکلروز متعدد و چاقی است.

از تمام مرگ و میر مورد بررسی تا کنون 98.5 درصد قبل از شرایط موجود گفت: کریس Ehresmann بیماری های عفونی مدیر در مینه سوتا وزارت بهداشت.

زوال عقل مبتلا 15 که گذشت منعکس کننده این واقعیت است که حدود 70 درصد از تمام مرگ و میر شده است در میان ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت. حداقل 18 سالمند-مراقبت از موسسات از دست داده اند و یک یا بیشتر ساکنان به COVID-19 آوریل 10, جدید ترین مرگ رکورد reviewed by استار تریبیون.

McKnight نگاه کرده بود پس از مادر او تا ماه اکتبر زمانی که او بود نقل مکان به یک خانه سالمندان با توجه به پیشرفت بیماری آلزایمر. هیز بود و هنوز لبخند و شاد آواز خواندن سرودهای و حتی مشاوره دادن که منظم بعدها به نام زندگی در حال تغییر.

کارکنان در ابتدا فکر کردم او تا به حال تنها ذات الریه و اجازه McKnight به اقامت شبانه با او در 19 مارس ، هر دو تشخیص داده شد با COVID-19 مدت کوتاهی پس از آن نیاز به McKnight برای منزوی کردن خودش و کار باقی بماند.

McKnight اذعان کرد یک حس خاصی از صلح در دانستن است که او مادر یک زندگی کامل مطرح شده و چهار دختر به چوب صورت خود را. اما قادر به دیدن مادرش, کلاسیک, مردم, فرد ساخته شده از آن دشوار است.

“این فقط مشقت بار به جان او که” او گفت:.

برای برخی از کسانی که در دراز مدت مراقبت از آنها درگذشت جایی که آنها زندگی می کردند. اگر چه برخی از فرستاده بودند به بیمارستان منتقل, 27 گذشت در مراقبت از سالمند مرکز.

از تمام مرگ و میر, 35 شد و در بیمارستان ها و یکی در محل اقامت خصوصی.

به عنوان در حال حاضر مرگ و میر شده اند متمرکز در هر یک بیمارستان با بیشترین تعداد مرگ و میر — سه — رخ در شش بيمارستان از جمله مینیاپولیس VA مرکز پزشکی HealthPartners’ مناطق و Methodist بیمارستان مایو کلینیک بیمارستان در منکیتو و M بهداشت فرویو را Southdale و Bethesda توانبخشی بیمارستان. Bethesda به تازگی تبدیل به دولت اولین بیمارستان اختصاص داده شده به COVID-19 مراقبت از بیمار است.

مقامات بهداشت عمومی به طور معمول انجام نمی افشای نام افراد تحت تاثیر شیوع این که آیا آن بود COVID-19 فصلی آنفلوآنزا یا مسمومیت غذایی است. اما در مینه سوتا, پرونده مرگ هستند اطلاعات عمومی از جمله نام و آدرس و علت مرگ اطلاعات است.

دولت اپيدميولوژيستها در حال حاضر تجزیه و تحلیل تمام COVID-19 مرگ و میر برای دیدن آنچه که آنها می توانند یاد بگیرند که در مورد کسی است که در معرض بیشترین خطر و چه گزینه های درمانی موثر هستند. نرخ بالای مرگ و میر مربوط به مراقبت دراز مدت در حال حاضر باعث تشدید تست و مشاهده از ساکنان Ehresmann گفت.

“این جایی است که ما در حال قرار دادن انرژی ما از نظر تلاش برای فعال باشید در رسیدن به این تاسیسات ارائه کمک و ارائه آموزش و راهنمایی” او گفت:.

در یک بررسی از سوابق پزشکی از 146 بیماران بستری در بیمارستان های دولتی یافت 25 نفر تا کنون که عفونت ناشی از چنین عمیق تنفس مشکل است که آنها انتوبه و قرار داده شده در هواکش. از کسانی که نه درگذشت شش نفر جان سالم به در برد و 10 هنوز دریافت مراقبت های ویژه.

اکثر مرگ و میر ناشی از علل طبیعی نیست و شامل یک کالبد شکافی — کسانی که معمولا این سایت متعلق به, حوادث, خودکشی, قتل و مرگ و میر ناشی از غیر منتظره باعث می شود.

به جای دولت ملی و مقامات تکیه بر احکام پزشکان و پزشکان دیگر که تنها کسانی هستند که می تواند به تعیین علت مرگ به ارائه توضیح از نحوه مرگ رخ داده است.

دولت دریافت اطلاعات مرگ از خانه های مراسم تشییع جنازه و کارکنان مراقبت های بهداشتی به صورت الکترونیکی شده است و از نزدیک نظارت بر ورودی پرونده برای گزارش COVID-19 موارد برای ردیابی شیوع.

از 63 پرونده های بررسی شده توسط استار تریبیون, 10 نشان داد که COVID-19 یا مشکوک و یا که نتایج تست شد و هنوز در انتظار. این موارد گنجانده شده در دولت رسمی تعداد مرگ و میر.

مقامات دولتی در حال کار با پزشکان و دیگران برای دریافت هر مورد تایید گفت: مولی کرافورد که مسئول نظارت بر پرونده مرگ در وزارت بهداشت.

اگر چه مرگ سوابق نشان می دهد تلفات که COVID-19 گرفته است در افراد مسن از آن است که یک بیماری است که بر تمام گروه های سنی. بیش از 70 درصد از 1,695 تایید موارد بیمار افراد زیر سن 65. 4-هفته-کودک در میان 405 افرادی که نیاز به مراقبت در بیمارستان و جوانترین ICU بیمار بود 25 با توجه به بخش بهداشت و درمان.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز سه شنبه خاطر نشان کرد مردم از این نیاز اجتماعی را حفظ فاصله برای محافظت از افرادی که آسیب پذیر هستند. در زمان اقامت در خانه منظور طراحی شده است به منظور کاهش چهره به چهره و انتقال ویروس 80 درصد است.

“Minnesotans هنوز ادامه به نگه داشتن ما (COVID-19 مورد) رای پایین ترین در کشور” Walz گفت. آنها “شاید بسیار نا امید شاید فقط خسته از این در اجتماعی فاصله اما آنها در حال انجام آن است.”

اگر شما از دست یک عضو خانواده یا دوست به COVID-19 و می خواهید برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را, لطفا e-mail استار تریبیون در [email protected] ما نمی خواهد به انتشار جزئیات ثبت نام خود را بدون اجازه شما.

ویرایشگر داده ها MaryJo وبستر و تحریریه مت DeLong کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de