بیش از 10

دیوار خیابان. چاله

درخواست کمک

اولین واکسن مراحل

ناهار خوردن در رستوران ها در مینه سوتا هستند که به طور موقت تعطیل همراه با میله, تئاتر, موزه ها و دیگر مکان های تجمع تحت سفارش توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz طراحی شده به سرعت گسترش coronavirus که در حال حاضر تایید شده است در 54 ساکنان دولت.

Walz صادر اقدام اضطراری روز شنبه یک روز پس از سفارش, بسته شدن K-12 مدرسه در سطح ایالت. رستوران ها باید نزدیک 5 بعد از ظهر شنبه. مدارس را رسما, از شنبه, اگر چه بسیاری از مناطق در حال حاضر به حالت تعلیق در کلاس.

فرماندار منظور ساخته شده تحت “زمان صلح و اورژانس” قدرت نیز پوشش بهداشت و درمان باشگاه تئاتر, موزه, مواد غذایی, دادگاه قهوه خانه ها و مکان های دیگر از “مکان اقامتی و تفریحی است.”

“ما قصد داریم برای جلوگیری از این از گسترش” Walz گفت: “اما ما می تواند به توقف چگونه سریع آن گسترش می یابد و ما می توانیم مطمئن شوید که ما محافظت از کسانی که بیشترین آسیب پذیر است.”

Walz گفت مینه سوتا در یک “نقطه بحرانی” در واکنش به این بیماری همه گیر و می توانید به دنبال به عنوان مثال در برخی کشورهای جنوب شرقی آسیا است که عمل به شدت و در حال حاضر دوره نقاهت و یا مسیر از ایتالیا و کشورهای دیگر بودند که به کندی عمل می کنند و هنوز در حال رشد مورد اعداد است که باید غرق بیمارستان. او اظهار تاسف کرد که مردم هنوز هم جمع آوری در گروه های بزرگ در کافه ها و التماس کرد با Minnesotans نه رفتن به خارج برای یک زمان نهایی.

با تست داشتن در حال حاضر شناسایی 54 مورد از COVID-19 در مینه سوتا با هیچ منبع شناخته شده ای از انتقال مقامات بهداشتی دولت هشدار داده است که مردم باید فرض کنیم که ویروس عامل این بیماری در جوامع است.

تحقیقات نمی تواند ردیابی منابع عفونت برای سه نفر در, Hennepin, رامزی, و, داکوتای شهرستان به این معنی است که این ویروس در حال گسترش است به صورت محلی و در چه نامیده جامعه انتقال و که بیشتر مردم آلوده تر شناخته شده است.

“این موارد نشان دهنده موارد اضافی که نمی آمد به تشخیص بدیهی است از آنجا که آنها در معرض جایی گفت:” کریس Ehresmann بیماری های عفونی مدیر مینه سوتا وزارت بهداشت.

Walz اذعان کرد که تعطیلی مدارس و رستوران ها و مکانهای تفریحی است “بسیار مخرب” و می تواند هزاران نفر از Minnesotans به طور موقت از کار. او با صدور یک همراه و همدم اجرایی منظور از دوشنبه تا اطمینان حاصل شود که افرادی که گذاشته به دلیل شیوع را دریافت فوری مزایای بیکاری. این منظور نیز چشم پوشی اضافه در کسب و کار است که به طور معمول می پردازد برای دولت بیمه بیکاری صندوق اعتماد به صاحبان کسب و کار برخی از کمک.

اعلام شد که مقامات دولت جدید دریافت کرد پیش بینی های اقتصادی پیش بینی رکود اقتصادی آمریکا در آغاز سه ماهه دوم این سال و پس از خیره کننده حدود 3000 نقطه کاهش در میانگین صنعتی داو جونز.

رستوران حمایت از حرکت می کند. “ما نمی توانیم وانمود کنیم که این در دنیای واقعی بحران اتفاق می افتد نیست” گفت: dwell, یک سرآشپز مشهور و صاحب رستوران که به نظر می رسد با Walz.

وانت و تحویل خدمات اجازه خواهد داشت اما مقامات بهداشتی تشویق پرداخت آنلاین برای تحویل و بدون تماس با مبادلات زمانی که وعده های غذایی کاهش یافته است.

Walz گفت: دولت استراتژی در حال تحول است و این است که بیشتر با دستورات حاکم بر مکان هایی مانند بازار از امریکا ممکن است نیاز به کاهش گسترش COVID-19.

مدرسه و رستوران اقدامات همچنین می توان فراتر از زمان تاریخ پایان مارس 27.

Walz وظیفه مدارس با ارائه مراقبت از کودکان برای مراقبت های بهداشتی کارگران و وعده های غذایی برای دانش آموزان از خانواده های کم درآمد و گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود پاسخ خود را تنها در یک روز.

تست موارد مشکوک توسط دولت به بهداشت عمومی آزمایشگاه تا به حال رسید به 1,893 مردم که از صبح روز دوشنبه اما Ehresmann گفت: آزمایشگاه نمی تواند حفظ سرعت فعلی و باید عاقلانه در مورد آینده تست به دلیل کمبود عرضه جهانی.

دولت آزمایشگاه را اولویت بندی تست از بیماران بستری و مراقبت های بهداشتی کارگران که نتایج می تواند تاثیر فوری بر عملیات و نیروی انسانی از مراقبت های بهداشتی و امکانات Ehresmann گفت.

مینه سوتا تعداد در حال حاضر شامل موارد رنگ آبی و زمین و بنتون شهرستانهای استان است. سه نفر در بیمارستان بستری شده است از جمله Anoka County فرد در 30-به-39 محدوده سنی بود که بستری در بیمارستان در وضعیت بحرانی هفته گذشته است.

دیگر بیماران دوره نقاهت در خانه. در سطح جهان مطالعات COVID-19 دریافته اند که حداقل 80% از افراد آلوده رنج می برند فقط علائم خفیف.

دولت تا به حال دلسرد جلسات و یا حوادث از 250 نفر فقط در هفته گذشته اما در حال حاضر مانع از جلسات بیش از 50 نفر و تجمعات از هر 10 نفر که در نظر گرفته می شوند در معرض خطر از جمله افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه یک گام به پیش رفت و دلسرد هر تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است.

سازمان ایالتی در زمان دیگر مراحل را برای محافظت و حفظ منابع مراقبت های بهداشتی. M بهداشت فرویو است لغو غیر فوری اعمال جراحی الکتیو شروع مارس 18, یک حرکت است که همچنین می تواند به حفظ عرضه اهدا کننده خون است. مینه سوتا مدیره دندانپزشکی خواست لغو انتخابی دندانپزشکی به عنوان به خوبی.

دانشگاه مینه سوتا و دانشگاه سنت توماس لغو تمام کلاس های حضوری برای بهار.

با توجه به این که برخی از اولین مینه سوتا موارد ممکن است به زودی بهبود Ehresmann همچنین ارائه راهنمایی برای همه مردم با تب و علائم تنفسی. کسانی که تحت تاثیر نیاز به جدا باقی می ماند زمانی که بیمار و به ماندن جدا شده تا آنها شده اند و سالم به مدت هفت روز و تب-رایگان به مدت سه روز.

مردم رفتند به رایگان خدمات مراقبت های بهداشتی برای بررسی امکان آنها شده اند در معرض COVID-19 است که ناشی از کروناویروس جدید که برای اولین بار پدید آمده در ووهان چین در ماه دسامبر. M بهداشت فرویو گزارش 1,400 بازدید فقط در روز جمعه به آن OnCare خدمات پزشکی از راه دور پس از اعلام ارزیابی رایگان برای COVID-19 تست. ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی گزارش شده 1,055 OnCare بازديد در ماه دسامبر.

Ehresmann تاکید کرد که افرادی که علائم قابل کنترل لزوما نیاز به ترک خانه های خود برای تست و یا بازدید از درمانگاه و یا بیمارستان و از آنجا که تا کنون هیچ خاص واکسن یا دارو.

“از آنجا که هیچ درمان برای موارد خفیف وجود ندارد و تصمیم گیری بالینی است که می تواند ساخته شده بر اساس نتیجه آزمون” او گفت:.

بیمارستان ها برنامه ریزی شده است برای هفته ها برای افزایش بیماران در صورت گسترش ویروس به طور گسترده ای در مینه سوتا اما Ehresmann گفت: جلوگیری از موارد بسیار مهم است چون تخت و هواکش برای درمان مشکلات تنفسی ناشی از موارد شدید می تواند اجرا شود ،

شناخت پتانسیل فشار در بیمارستان های قانونی رهبران گفت: در یک کنفرانس خبری صبح روز دوشنبه که آنها می خواهند به سرعت به تصویب یک بیمارستان بسته کمک. تا آنجا که $150 میلیون دلار کمک مالی یا وام گرفته شده است.

به عنوان دولت سلامت و رهبران سیاسی ramped تا پاسخ به COVID-19 یکی از Minnesotans تحت تاثیر قرار برای روز در حال حاضر با شیوع جهانی دریافت کرده خبری خوش آمدید.

مسافران در شاهزاده بزرگ کشتی کروز در نهایت آمدن به خانه پس از گذراندن روز در قرنطینه در کشتی در سواحل کالیفرنیا پس از چهار شب در یک پایگاه نظامی در آن کشور است.

“ما هنوز در قرنطینه هنگامی که ما به خانه اما حداقل ما خواهد بود” گفت: Darlene جاد از راگون رپیدز, که گفت که او “کاملا هیجان زده” به عنوان بازگشت.

استار تریبیون نویسندگان گلن Howatt و جسی Van Berkel کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de