مینه سوتا COVID-19 مورد افزایش به 576 با یک اضافی مرگ

تایید COVID-19 مینه سوتا مورد تعداد افزایش یافته و به 576 با 73 عفونت های جدید گزارش روز دوشنبه و یک اضافی مرگ است.

بیشتر مردم در حال ارسال به بیمارستان برای درمان است. وجود دارد در حال حاضر 56 بستری افزایش 17 از روز یکشنبه.

به طور فزاینده ای بیشتر بیماران نیاز به مراقبت های ویژه. هشت تن از بيماران بستری در ICU واحد از کسانی که در بیمارستان بستری آوردن کل ایالت به 24.

اطلاعات بیشتر در مورد از این مرگ و میر 10 Minnesotan به مرگ از جدید coronavirus به شمار می رود منتشر شده در یک شنبه بعد از ظهر جلسه رسانه.

یکشنبه هفت نفر از نه COVID-19 مینه سوتا مرگ و میر بودند از مردم در خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک.

موارد مثبت تایید شده است در 21 ساکنان و 11 کارکنان با 25 امکانات داشتن حداقل یک مورد شناخته شده است.

مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم معوق در روز یکشنبه وقتی پرسیده شد که اگر خانواده ها باید حذف بستگان از تسهیلات مراقبت دراز مدت.

“ما قطعا در یک موقعیت دیکته که پاسخ” مالکوم گفت. “ما اعتقاد داریم که مردمی در مراقبت دراز مدت در حال کار واقعا سخت به آن محیط به عنوان امن … به عنوان آنها می توانند خود را برای ساکنان و کارکنان خود را. و من فقط مجبور به تسلیم که به خصوصی خانواده تصمیم گیری و مشاوره با فردی امکانات مراقبت.”

در مورد 18,800 مردم در مینه سوتا شده اند تست شده برای COVID-19.

مینه سوتا وارد است روز سوم اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. تیم Walz. اگر چه Minnesotans هنوز هم می تواند خانه را ترک و به دست آوردن مواد غذایی و پزشکی و لوازم و همچنین به عنوان برخی از هوای تازه مردم خواست به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

این منظور طراحی شده است به منظور محدود کردن گسترش بیماری از فرد به فرد و جلوگیری از افزایش عفونت های جدید که ممکن است پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی.

 

تحریریه جو کارلسون کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>