مینه سوتا COVID-19 تعداد مورد پرش به 235

ساکنان در چهار مینه سوتا مراقبت دراز مدت امکانات در حال آزمایش برای COVID-19 بعد از آزمایش مثبت و دیگران گزارش علائم جرقه نگرانی که coronavirus شده است در گردش خون در پزشکی جمعیت های آسیب پذیر.

“ما گفت: از همان ابتدا که ما می دانیم که در جمع زندگی تنظیمات به خصوص در میان سالمندان ما در حال رفتن به بسیار مهم به واکنش نشان می دهند به سرعت گفت:” دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم. “ما در حال گرفتن یک رویکرد پیشگیرانه برای کار با این امکانات.”

چهار مورد در دراز مدت مراقبت در میان 235 موارد است که تا کنون تایید شده در سطح ایالت. در مجموع 66 نفر اعلام شد دوشنبه توسط مقامات بهداشتی دولت.

آن را یک رکورد دیگر-تنظیم بعد برای تایید موارد به عنوان مقامات بهداشتی باید به طور مداوم گفت: عفونت بیشتر شد انتظار برای کشف شود. تعداد مینه سوتا موارد دو برابر شده است از جمعه که 115 نفر تست مثبت است.

“در این مرحله با تایید جامعه گسترش ما می دانیم که وجود دارد بیشتر موارد در مینه سوتا” مالکوم گفت.

مینه سوتا است نیز دیدن بیشتر موارد شدید با پنج نفر در حال حاضر در بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه و یکی دیگر از هفت دریافت کلی بستری و مراقبت. دیگر نه بیماران مرخص شده است.

در مجموع 50 مراقبت های بهداشتی کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19. اگر چه برخی از آنها هنوز هم در حال مصاحبه تا کنون بسیاری را در برداشت عفونت از طریق مسافرت و یا جامعه گسترش یافته است.

“ما نمی هر گونه مورد تایید شده که هنوز از مراقبت از بیمار” مالکوم گفت: در یک بعد از ظهر دوشنبه اخبار جلسه.

کمبود تجهیزات حفاظتی از جمله ماسک و لباسهای دارای پرستاران و حتی برخی از مراقبت های بهداشتی سیستم درخواست برای کمک های مالی در تلاش برای نگه داشتن کسانی که در خط مقدم امن است.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz صدور یک فرمان اجرایی که روز شنبه در تمام سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان به خوبی به عنوان هر کسب و کار است که مراقبت های بهداشتی, دنده محافظ, پنکه, ماسک و بیهوشی ماشین آلات فاش و موجودی خود را به دولت است. شرکت های ساخت و ساز شرکت تحقیقات و دانشگاه باید منطبق هستند.

داده که نمی خواهد بود ساخته شده استفاده خواهد شد برای کمک به قرار دادن منابع که در آن آنها مورد نیاز است در مورد برخی از امکانات مراقبت از بهداشت بسیار کوتاه است.

Joe Kelly, مینه سوتا, اورژانس, مدیریت, مدیر گفت: دولت نیز ایجاد یک سیستم برای پیگیری تمام پیشنهادات کالا و خدمات که در حال ساخته شده است.

این ویروس همه گیر در حال حاضر شناسایی شده در 31 Minnesota شهرستان, با, سنگ, Lac qui Parle و Sherburne شهرستانهای دیدن خود را برای اولین بار شناسایی موارد با هر یک. پانزده سایر استان ها نیز شاهد افزایش از جدید ترین تست دور. Hennepin شهرستان دارای 89 موارد و رمزی است 24.

مینه سوتا مقامات بهداشتی را شناسایی کرده اند در دراز مدت مراقبت از ساکنان به عنوان یک گروه در معرض خطر است که باید به اولویت تست چرا که آنها به احتمال زیاد به تسلیم به کروناویروس عوارض از جمله پنومونی یا به دلیل سن یا زمینه مسائل مربوط به سلامت.

در این زمان از سال و امکانات به طور معمول در بالا هشدار به دلیل آنفلوانزای فصلی است که تا کنون منجر به 101 تایید شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از.

تایید COVID-19 موارد کشف شده در دو زندگی کمک امکانات ماهر-خانه سالمندان و حافظه-مرکز مراقبت. دیگر ساکنان در هر مرکز گزارش تنفسی فوقانی علائم.

“ما در حال کار به شدت با این امکانات در کنترل عفونت ها و شیوه های تست همه ساکنان آن امکانات” مالکوم گفت.

Patti کالن مدیر اجرایی ارائه دهندگان مراقبت از مینه سوتا گفت: کشف یک مورد به طور معمول دهید بازديد از دولت وزارت بهداشت است که به بررسی تاثیر تماس های بیمار و توصیه می کند که در مهار. بسته به شدت مورد همه ساکنان آلوده می تواند برداشته شود.

“شما نمی خواهید به پایمال کردن سیستم بیمارستان با کسی که نیاز ندارد [که سطح] مراقبت,” او گفت:. “همین دلیل است که برخی از آنها باقی می ماند.”

هفته گذشته بر اساس راهنمایی از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از امکانات تعطیل کردن فعالیت های گروه و گروه اتاق ناهار خوری که در آن اجتماعی فاصله توصیه نمی تواند حفظ شود.

آگاهی در مورد خطرات دراز مدت مراقبت از ساکنان شد پس از افزایش بسیاری از ساکنان در یک خانه سالمندان در کرکلند بشویید. شد بیمار و یا مرده از COVID-19.

“ما آموخته اند که بسیاری از آنچه اتفاق افتاده در واشنگتن” کالن گفت. “متاسفانه کسی تا به حال برای اولین بار بود و ما درس آموخته.”

 

توییتر: @GlennHowatt

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>