مینه سوتا را COVID-19 مورد تعداد افزایش به 115 با 26 عفونت های جدید جمعه اعلام کرد که مقامات دولتی بودند دست و پنجه نرم کردن با تدارکات اخذ تست مواد و مراقبت های بهداشتی با لوازم.

این یکی از بزرگترین روز افزایش در تایید مورد اعداد پس از COVID-19 تست آغاز شد و در دولت اما معلوم نیست که این تازه کشف موارد آلوده شدند. آن می تواند تا دو هفته بیماری علائم به توسعه است.

COVID-19 بیماری انتظار می رود که همچنان به گسترش با مقامات بهداشتی دولت گفت که آنها در حال کار بر روی مطالعات برای کمک به پیش بینی سرعت و وسعت عفونت های جدید و همچنین به عنوان اندازه گیری اثربخشی بسیاری از جامعه کاهش تلاش است که طراحی شده بودند برای جلوگیری از افزایش سریع.

کسانی که تلاش کرده اند مانع از عدم تست لوازم مورد نیاز برای گسترش دامنه بیماری, تشخیص, اما با کمک آزمایشگاه خصوصی از جمله کلینیک مایو یک تعداد از 1800 نمونه های بیمار شده است winnowed به 1300 که در انتظار پردازش.

جدید کروناویروس اولین بار در زمان نگه دارید در مینه سوتا دو هفته پیش با موارد که وارد شد توسط مسافران و سپس آن را نقل مکان کرد و به برخی از آنها تماس. در حال حاضر آن است که به طور فزاینده ای در حال گسترش از طریق جامعه انتقال است. حداقل 15 مورد تأیید کرده اند که راه وجود دارد اما به احتمال زیاد بسیاری از.

مینه سوتا مقامات در حال تبدیل شدن به دولت فدرال و همچنین بازار برای دریافت لوازم مورد نیاز برای افزایش تست و همچنین ماسک های لباس و تجهیزات دیگر که کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز به محافظت از خود را از گرفتن بیمار است.

مانند بسیاری دیگر از ایالت مینه سوتا است که به امید دریافت کمک از دولت فدرال ذخایر ایجاد شده برای پاسخ به شرایط اضطراری.

“ما با دریافت بخشی از سفارش امروز ما هستند اما معلوم نیست که بقیه از آن است” گفت: مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم. دو دیگر درخواست نیز در حال بررسی است.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر ارائه لیست موجودی لوازم.

“ما می خواهیم به می دانم که دقیقا همان زمانی که یک سیستم مراقبت های بهداشتی یا بیمارستان در حال رفتن به اجرا کردن که دنده,” او گفت:.

مینه سوتا پاسخ گنجانده شده است به طور موقت بسته شدن مدارس و رستوران ها و سالن های تئاتر و دیگر غیر ضروری کسب و کار یک حرکت در نظر گرفته شده به سرعت گسترش عفونت و دلسرد Minnesotans از جمع آوری در گروه. Walz تصریح کرد که یک پناهگاه در محل سفارش یکی بالقوه گزینه دولت در نظر گرفته خواهد شد در حال حرکت رو به جلو است.

“اگر آن را به آن می آید و آن این است که من بهترین قضاوت این چیزی است که محافظت Minnesotans ما را به که” او گفت:. “همانطور که من به زبان شما در حال حاضر که وضعیت من معتقدم که ما در حال, اما من فکر می کنم کسانی که در حال انجام آن در کالیفرنیا در حال دیدن داده های خود را برای وضعیت خاص و وضعیت مناسب.”

اضافی دولت اقدامات لازم برای کاهش فشار مالی ناشی از این بیماری همه گیر نیز در حال آمدن است. فرماندار گفت مینه سوتا را دنبال خواهد کرد دولت فدرال منجر شود و عقب راندن دولت از مالیات تاریخ تشکیل پرونده.

“پیش بینی من این است که وجود خواهد داشت بیشتر از این اقدامات” او گفت:.

مقامات بهداشتی دولت گفت: هفته تمام است که وجود دارد بیشتر مورد COVID-19 در مینه سوتا از رسمی شمارش آرا نشان می دهد. دولت آزمایشگاه است و به بالاترین تست اولویت به بیماران بیمارستان مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم در دراز مدت مراقبت از امکانات.

“ما واقعا بر این باورند که وجود دارد گسترده جامعه انتقال COVID در سراسر کشور گفت:” کریس Ehresmann MDH بیماری های عفونی مدیر از جمله مواردی است که نه تایید شده توسط آزمون.

در دو روز گذشته موارد شناسایی شده در پنج شهرستان از جمله Chisago رس Filmore چمن و برنج. Ehresmann گفت که مردم باید فرض کنیم که COVID-19 است نه در خود شهرستان فقط به خاطر یک مورد هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

در روز پنج شنبه Walz دستور داد بیمارستان ها برای به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو به دلیل COVID-19 همه گیر اضطراری یک حرکت طراحی شده است که به صرفه جویی در منابع و همچنین محافظت از بیماران و مراقبان. Walz روز جمعه گفت که مقامات نیز بررسی امکان داشتن بازنشسته پزشکان و کارکنان مراقبت های بهداشتی دوباره به کاهش نیروی انسانی فشار.

“مردم می دانند که تهدید واقعی این است که قریب به اتفاق از این سیستم که بدان معنی است که زمانی که افراد بیمار وجود خواهد داشت نه یک تخت وجود خواهد داشت نه یک ونتیلاتور وجود دارد و ممکن است یک پزشک” او گفت:.

برخی از سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله چهار بانک بزرگ در کشور در حال حاضر شروع به عقب کشیدن بر اعمال جراحی الکتیو. در اوایل این هفته در بیمارستان مینه سوتا انجمن خواسته فرماندار به موضوع سفارش به عمل استاندارد در سراسر کشور.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کسی که با استفاده از ماسک و دستکش و وسایل حفاظتی شخصی عمل می شود در حال حاضر در یک شیوه ای هماهنگ,” دکتر گفت: Rahul Koranne مدیر اجرایی بیمارستان ، “این چیزی است که مورد نیاز برای انجام شود.”

اگر چه چهار نفر در بیمارستان بستری هستند, از جمله یکی در شرایط بحرانی 24 نفر بهبود یافته اند با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت.

وجود دارد همچنین بیشتر افرادی که ساخته شده یک سفر به پزشک در هفته گذشته با علائم تب و فوقانی تنفسی بیماری ممکن است نشانه آن است که COVID-19 نگرانی موثر بر کلینیک های بیشتر با توجه به شاخص های که در بخش بهداشت و درمان با استفاده از آهنگ آنفولانزای فصلی.

با کروناویروس جدید گردش در بیمارستان مقامات می گویند آنها می خواهند به آماده شدن برای یک امکان افزایش COVID-19 بيمار. در WCCO مصاحبه جمعه Walz تشکر Minnesotans برای صبر و پشتکار آنها به عنوان حرکت یکی از گیج کننده ترین و اخلال در هفته های بسیاری تا کنون دیده اند.

“ما در این برای مسافت های طولانی,” او گفت:. “ما به هفته اول اینجا و کمانش و ما همچنان با هم رو به جلو.”

 

Glenn.Howatt@startribune.com

Torey.VanOot@startribune.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de