مینه سوتا COVID-19 مورد تعداد افزایش می یابد; 18 جدید مرگ و میر تایید

مقامات بهداشتی دولت هستند فرح Minnesotans برای یک افزایش قابل توجهی در COVID-19 موارد از جمله 463 آزمایشگاه تایید موارد گزارش صبح روز چهارشنبه به عنوان تست افزایش رمان کروناویروس که باعث می شود بیماری های عفونی.

هجده جدید مرگ و میر گزارش شده و همچنین آوردن تلفات این بیماری همه گیر به 319 مرگ و میر. یکی از تازگی و میر گزارش شده شامل 30 ساله جوانترین قربانی در دولت تا کنون از COVID-19 شده است که در سختترین در افراد مسن و ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت.

دولت گزارش کرده است 4,644 COVID-19 نفر از زمان شروع این بیماری همه گیر بر اساس 66,744 مولکولی تست های تشخیصی — از جمله یک تک-بعد از 2,915 آزمون برگزار می شود.

در حالی که coronavirus است که به وضوح پخش كردن, افزایش تعداد با توجه به افزایش تست است که شناسایی بیشتر ناشناخته موارد و پیدا کردن یک شيوع اين موارد در خانه های پرستاری و بسته بندی گوشت می آمد از گیاهان شناخته شده شیوع گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

“با تست بیشتر ما را ببینید بیشتر موارد” گفت: Ehresmann در یک جلسه رسانه در روز سه شنبه. “من می خواهم برای ذخیره کردن آن را — که در آینده تعداد روز ما در حال رفتن به ادامه برای دیدن بیشتر و بیشتر موارد و مردم نباید شوکه شده و یا نگران است.”

رژیم صهیونیستی. تیم Walz برنامه ریزی شده بود بعد امروز برای پیوستن به کنگره ایالات متحده کالین پترسون, D -, Minn. در وورتهینگتون به بحث در مورد شیوع بیماری در تجهیزات پردازش مواد غذایی از جمله JBS گوشت خوک گیاه است که به طور موقت تعطیل. که شیوع دارای سوخت 616 آزمایشگاه تایید موارد در اطراف اشراف شهرستان است.

Walz همچنین در اواخر این هفته باید تصمیم بگیرد که آیا به گسترش و یا اصلاح این ایالت اقامت در خانه که منقضی خواهد شد ممکن است 4. فرماندار در اظهارات طی هفته گذشته اشاره کرده است که او را “شماره گیری” بازگشت محدودیت اما برخی هنوز هم ممکن است نیاز به محدود کردن گسترش شیوع. برخی از خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر با بالا و غیر قابل پیش بینی سطح ترافیک پا — است که می تواند اجازه می دهد افراد آلوده به گسترش این ویروس به دیگران — می تواند باقی می ماند بسته شده است.

افزایش تست شده است یک بخش کلیدی از فرماندار استراتژی برای مدیریت شیوع پس از پایان اقامت در خانه ترتیب است که طراحی شده برای کاهش چهره به چهره و انتقال بيماري تا 80% و برای به تاخیر انداختن این بیماری همه گیر به طوری که بیمارستان ها تا به حال زمان برای آماده سازی.

آماده سازی دیگر شامل شناسایی حدود ده متناوب مراقبت از سایت های است که می تواند درمان های معمول بیماران بیمارستان در صورتی که بیمارستان مراقبت حاد غرق شد با COVID-19 موارد است. در چهارشنبه Walz اعلام کرد که اجاره نامه از پروتستان خانه-Liss سواحل در رزویل به عنوان یکی از این سایت ها.

“با راه اندازی این جایگزین مراقبت های سایت در رزویل تیم ما این است که مطمئن شوید که — باید آن را همیشه مورد نیاز خواهد بود — بیمارستان های ما باید ظرفیت آنها نیاز به درمان همه بیمارانی که نیاز به مراقبت” Walz در بیانیه ای گفت.

دولت ممکن است رسیدن به هدف خود را در روز دوشنبه از 5000 مولکولی تست های تشخیصی در هر روز به عنوان دولت و کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: وجود داشته است, و تاخیر در راه اندازی یک هماهنگ ایالت تست استراتژی و منابع به مکان های راست.

آزمایش “ramping تا کاملا به عنوان به سرعت به عنوان من تا به حال امیدوار” مالکوم گفت: هر چند دولت هنوز در مسیر رسیدن به یک ظرفیت تا 20,000 آزمون در هر روز تحت $36 میلیون همکاری با دانشگاه مینه سوتا و کلینیک مایو.

مشارکت اضافه خواهد شد هزاران نفر از سرولوژيک آزمایش خون و همچنین است که می تواند تشخیص وجود آنتی بادی در افرادی که از بهبود COVID-19. با این حال سازمان بهداشت جهانی به تازگی اعلام کرد که هیچ مدرکی وجود دارد در عین حال که با داشتن آنتی بادی نشان میدهد که مردم در حال حاضر در سیستم ایمنی بدن.

این آنتی بادی آزمایش در حال حاضر کمک خواهد کرد به تعریف وسعت شیوع بیماری در مینه سوتا, اما هنوز نمی تواند توان مورد استفاده برای شناسایی افرادی که دیگر عفونی یا کسانی که کار می کنند و حرکت بدون محدودیت, دکتر گفت: اموزش Lynfield اپیدمیولوژی دولت.

“ممکن است این مورد است که آن را باید مصونیت مادام العمر اما من امیدوار هستم که وجود خواهد داشت ایمنی برای یک دوره از زمان,” او گفت:. “اما این چیزی است که ما واقعا باید بسیار مراقب باشید در مورد.”

توییتر: @stribjo

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net