مینه سوتا دیوان عالی کشور رئیس دادگستری Lorie Gildea است درخواست نمایندگان مجلس برای کمک به دولت و دادگاه به تعویق انداختن برخی از توابع به کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

Gildea با ارسال نامه ای پنجشنبه شب به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و قانونی رهبران درخواست که آنها عمل می کنند به کمک دادگاه تاخیر متهمان و حقوق قانونی برای سریع دادگاه مینه سوتا در حالی که مشاهده یک دولت از زمان صلح و اورژانس به عنوان اعلام شده توسط Walz در مارس 13. این حرکت اجازه می دهد دادگاه به گسترش اقدامات است که در جای خود قرار گرفتند در هفته گذشته و آینه اعمال خود فدرال همتایان و چند دولت دیگر دادگاه در به تعویق انداختن محاکمه.

او همچنین خواسته قانونگذاران برای کمک به دادگاه مکث جلسات در انواع مختلفی از مواردی که قانون مقرر اقدام در برخی پنجره زمان — از ظرف هفت تا 60 روز در برخی از موارد است.

“عملیات مینه سوتا قضائیه در ادامه در طول زمان اضطراری…,” Gildea نوشت. “…اما ساکنان ایالت مینه سوتا و شعبه قضایی قضات و کارکنان با چالش های در تلاش برای دیدار با ضرب العجل تعیین شده توسط قانون در سراسر مدنی و امور کیفری با توجه به تاثیر اضطراری در زندگی روزمره.”

این ویروس تا به حال آلوده 89 Minnesotans که از پنج شنبه.

Gildea پیشنهاد کرد که نمایندگان مجلس با تصویب قانونی است که اجازه می دهد دادگاه به عامل در این مدت از دولت در زمان صلح و اورژانس در جلسه متهم در تقاضا برای یک محاکمه سریع. دولت قانون مقرر دادگاه ظرف 60 روز از یک متهم در تقاضا برای یک محاکمه سریع.

او همچنین از آنها خواست تا برای تصویب قانونی است که اجازه می دهد دادگاه به ضربه مکث در زمان مورد نیاز برای انواع مختلفی از جلسات از جمله: ضمنی-رضایت جلسات برگزار شد در عرض 60 روز تجدید نظر در برخی از نوجوانان مواردی است که باید شنیده شود ظرف 30 روز و حضور در اخراج مورد نیاز هستند که بین 7 تا 14 روز در میان دیگران.

رئیس دولت مدافع لایحه بخش و شهرستان رمزی رئیس مدافع جیم فلمینگ به نام برای تاخیر در همه محاکمات برای محافظت از منصفه و دادگاه در دست نیست. بخش و فلمینگ استدلال کرد که خواستار منصفه در جهانی همه گیر قرار داده و هر کس بهداشتی در معرض خطر و تهدید برای جلوگیری از مشتریان خود را از دریافت یک محاکمه عادلانه.

“نگرانی من بدیهی است که در تلاش است تا کرسی هیئت منصفه در یک زمان از یک بیماری همه گیر در زمانی که آنها در حال رفتن به بیشتر نگران خود و بهداشت شخصی و نه قادر به تمرکز بر روی حقایق مطرح قبل از آنها” وارد کرده است.

دولت عمومی مدافعان رهبری مسئول در تشویق سریعتر و گسترده تر پاسخ از دادگاه های ایالتی و عدالت کیفری همکاران از جمله انتشار بدون خشونت زندان زندانیان. برخی از شهرستان وکلای مدافع در حال بررسی لیستی از زندانیان که می تواند واجد شرایط برای کاهش وثیقه و یا انتشار در تعهد خود را بدون هیچ هزینه مالی. Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت: “یک دسته” از حدود 80 زندانی دفتر خود در حال بررسی منتشر می تواند شروع این هفته است.

“این است که مانند سال 1918 بیش از همه دوباره” شهرستان رمزی رئیس مدافع جیم فلمینگ گفت: با اشاره به تاریخی آنفولانزای همه گیر. “[منصفه] نگران ابتلا به این ویروس است. این است که رفتن به یک توجه هیئت داوران”

وکلای مدافع و قضات در شهرستان Hennepin در حال حاضر به تصویب رسید رسمی عمل از ادامه پرونده های جنایی را در آینده دور به عنوان آنها در مواجه با عدم اطمینان از نحوه coronavirus را تحت تاثیر دولت در دادگاه. پنجشنبه گذشته دو وجود دارد محاکمات مدنی و شش دادگاه کیفری داوران برنامه معنی آنها مورد نیاز تماس بالقوه منصفه به خدمت در دادگاه. چهار نفر شروع به برنامه ریزی شده است که در هفته دو نفر در حکم مرحله یکی بود در هیئت داوران انتخاب مرحله و یکی از داوران در یک پرونده جنایی تعمق بود.

دوشنبه وجود دارد یک پرونده جنایی در هیئت داوران برنامه. چهار شنبه و پنج شنبه, هیچ کدام وجود دارد.

دادگاه دولتی اداره شده است به آرامی نورد از اقدامات برای مقابله با کروناویروس. دادگاه اول مجموعه ای از دستورالعمل های جمعه گذشته اما بسیاری از دادگاه توابع در ادامه از جمله انواع مختلفی از جلسات و دادگاه برای متهمان تقاضای سریع محاکمه.

در روز چهارشنبه را اعلام کرد که دولت قانون کتابخانه بسته شد به طور نامحدود شروع پنج شنبه. کارکنان کتابخانه ادامه خواهد داد به ارائه خدمات از طریق دادگاه, وب سایت http://mn.gov/law-library از طریق ایمیل در askalibrarian@courts.state.mn.us و از طریق تلفن در 651-297-7651.

این دفتر اعلام کرد که آن را به طور موقت متوقف گواهینامه سیستم های تعلیق و هزینه های اواخر و به سرعت پا ترافیک در دادگاه امکانات.

جمعه گذشته Gildea صادر اول تصمیم گیری در دادگاه عملیات در پاسخ به COVID-19 سفارش است که با اولویت بالا موارد ادامه در حالی که کم و متوسط-اولویت موارد به تعویق افتاد برای دو هفته. اولیه جهت چپ بسیاری از دادگاه توابع دست نخورده اگر چه Gildea به شدت تشویق قضات و وکلای مدافع به برگزاری جلسات از طریق تلفنی یا تلفن زمانی که ممکن است.

آزمایش هایی که در حال انجام دستور داده شد به ادامه تا زمانی که خود را با وضوح و آزمایش های جدید خواهد بود اعطا شده در “اولویت بالا” و “فوق العاده بالا” اولویت موارد و برای متهمان بود که خواستار محاکمه سریع تحت Gildea باشد.

 

نویسنده کارکنان لیز سایر کمک به این گزارش.

توییتر: @ChaoStrib

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im