بهترین خرید کشیده شده $1.25 میلیارد و تمامیت پنج سال گردان وام. Graco به شنود گذاشته نیمی از 500 میلیون دلار تسهیلات اعتباری. و خواب تعداد کشیده شده باقی مانده از $450 میلیون وام.

این حرکت توسط این شرکت مینه سوتا و دیگران در سراسر کشور کمک به حفظ جریان نقدی در طول به طور فزاینده فرار اقتصاد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیش از 300 شرکت ها شنود گذاشته گردان خطوط اعتباری پس از 5 مارس از جمله 34 شرکت های عمومی از مارس 30 با توجه به ال سی دی یک واحد از S&P در بازار جهانی هوش. کسانی که 34 شرکت تا به حال اعتباری ظرفیت $23.8 میلیارد و کشیده اند پایین $15.3 میلیارد دلار است.

این جای تعجب نیست که شرکت ها در حال اقدام است. با شرایط در حال تغییر روزانه بیشتر هر روز نیز در حال خروج از راهنمایی های مالی برای سال. آنها همچنین در حال محکم کردن هزینه های برخی تخمگذار یا furloughing کارگران دیگران با قرار دادن هزینه های سرمایه ای با هدف صرفه جویی در پول نقد.

نقاشی بر روی خطوط اعتباری کمک می کند تا به سوی این هدف برای یک, چرا که حتی شرکت هایی که سالم هستند در حال حاضر ممکن است نه دیدار با میثاق در بدهی های خود را در موافقت نامه اگر اقتصاد در ادامه به شیرجه گفت: تونی Brausen سابق رئیس امور مالی شرکت موزاییک. و استاد کمکی در سنت Thomas اپوس مدرسه کسب و کار.

“دوم خواهد بود اگر شما نگران این هستید که بانک ها در حال رفتن به سرمایه های یخ زده در زمان شما به آن نیاز دارید چرا که اقتصاد می تواند در چنین dire straits,” Brausen گفت.

شرکت ها به دنبال این راهکار اگر چه در بیشتر کشیده کردن زمان دوره پس از سال 2008 رکود مالی. اعتبار تساوی کمک کمک به بانک بحران است.

کارلوس هرناندز رئیس JPMorgan Chase سرمایه گذاری در کسب و کار بانکی اخیرا گفته مشتریان و همکاران که اقتصادی shutdown ناشی از این بیماری همه گیر می تواند سریع و مرتب سازی های بی حساب برای شرکت های بزرگ امریکا است که بانک ها از طریق رفت و پس از بحران مالی 2008 و با توجه به نیویورک تایمز.

حتی در صورتی که اثبات نمی کند به این مورد هنوز هم وجود دارد یک نگرانی که نقدی خواهد بود سخت تر برای به دست آوردن اگر اقتصاد در یک رکود طولانی مدت بود که آن را نسبتا آسان برای به دست آوردن بیش از دهه گذشته به عنوان نرخ بهره کاهش یافته است.

رابرت Albertson استراتژیست ارشد از گروه خدمات مالی در پیپر سندلر & Co. در نیویورک گفت: تساوی در تسهیلات اعتباری تا کنون نه به نظر می رسید به استرس بزرگ بانک ها. اما نهایی تاثیر خواهد شد بستگی دارد در چه مدت اقتصاد متوقف است. Albertson می کند دیدن برخی از ظهور تنش در دیگر دسته بندی ها عمدتا در تجاری املاک و مستغلات وام.

او گفت: اگر او بودند در حال اجرا یک شرکت است که تا به حال یک هفت تیر او را به آن جلب کردن. “من می خواهم رسم آن را در حالی که شما همیشه می توانید پرداخت آن را به عقب” Albertson گفت.

چرا که نه تنها نگه داشتن پول بیشتر در ترازنامه ؟ Brausen گفت: بسیاری از شرکت ها در نظر گرفتن یک گردان خط اعتباری به عنوان بخشی از ذخایر خود را با او تماس ترکیبی از پول نقد و اعتبار یک “نقدینگی بافر.”

“در حال اجرا با تکیه نقدی خوب است تا زمانی که شما راحت با بقیه نقدینگی خود را بافر” Brausen گفت. “وجود دارد هیچ کار اشتباهی با در حال اجرا است که راه تکیه بر پول نقد به عنوان زمانی که شما می دانید شما می توانید دریافت کنید که پول نقد در زمانی که شما به آن نیاز دارید.”

اما در زمان هایی از این شرکت ها ممکن است بخواهید به تغییر استراتژی.

دیوید Callen, chief financial officer از مینیاپولیس-بر اساس تعداد خواب گفت: اعتبار هفت تیر یک بخش به طور منظم از خواب شماره را ساختار مالی و چیزی که آنها را ضربه بزنید به طور منظم.

در 17 مارس هر چند این شرکت ساخته شده عمیق تر خروج از $262 میلیون باقی مانده در $450 میلیون گردان تسهیلات اعتباری.

“پایین کشیدن تعادل هفت تیر فقط حس با توجه به اختلال و عدم قطعیت در اطراف COVID-19,” Callen گفت.

ریچفیلد مبتنی بر بهترین خرید برای اولین بار دیده, آن پنج سال گردان وام تا فوریه. 1 و در 19 مارس tapped کل $1.25 میلیارد دلار است. آن را نیز به حالت تعلیق در آن اشتراک خرید مجدد برنامه آن را به عنوان تنظیم برای اقامت در خانه سفارشات موثر بر شرکت های خرده فروشی.

در همان روز در ماه مارس مینیاپولیس-بر اساس Graco قرض $250 میلیون دلار نیمی از آن در دسترس گردان خط اعتباری “به منظور افزایش آن موقعیت نقدی و حفظ انعطاف پذیری مالی در زمان عدم اطمینان ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. درآمد حاصل از استقراض در دسترس خواهد بود مورد استفاده قرار گیرد برای سرمایه کلی شرکت و یا مقاصد دیگر.”

قبل از آن که هفته ادینا-بر اساس Regis Corp. گفته بود آن وام دهندگان آن خواهد دسترسی باقی مانده $183 میلیون دلار در $295 میلیون گردان تسهیلات اعتباری.

در حالی که میلیاردها دلار قرض گرفته شده در ماه گذشته است که مقدار زیادی بانک ها گفت: آنها می توانید آن را اداره کند. اصلاحات پس از بحران مالی 2008 و معنی آنها بیشتر نقدینگی و ذخیره مورد نیاز سالانه تست استرس به مطمئن شوید که آنها در انطباق است.

“سیستم بانکی ایالات متحده است که قوی تر و انعطاف پذیر تر از آن بود که قبل از بحران مالی 2008 و در بخش بزرگی با توجه به سطح بالاتر از سرمایه و نقدینگی در سراسر صنعت” بانک آمریکا در بیانیه ای گفت. “بانک آمریکا قوی ترازنامه است که به خوبی با حروف بزرگ و سطح بالایی از نقدینگی. ما آماده برای کمک به مشتریان ما — مصرف کنندگان کسب و کارهای کوچک و بزرگ کسب و کار — در طول این زمان دشوار است.”

Albertson از پیپر Sandler, که با این نسخهها کار در بانکداری ادغام امتیاز به داده ها از فدرال رزرو نشان داد که یک پرش بزرگ در وام در هفته گذشته عمدتا تجاری و صنعتی وام, بلکه مربوط به پرش در سپرده.

“این طبیعی نیست وام تقاضا است. و جالب آن که آنها در حال گرفتن بیشتر سپرده از آنها وام” Albertson گفت.

این نشان می دهد که شرکت ها در حال کنار گذاشتن پول نقد در حال حاضر در حساب های سپرده. آن است که نسبتا کم هزینه حرکت برای شرکت هایی که به دنبال یک بیت از اطمینان.

بهره برداری از یک خط اعتباری با برخی از هزینه های. هر شرکت است که مایل به گرفتن اضافی هزینه بهره در این زمان.

“شما پرداخت یک حق بیمه که پول نقد در بانک, Brausen توضیح داد. “بیمه حق بیمه برابر است با تفاوت بین نرخ بهره در آنچه به من پرداخت بدهی و آنچه من درآمد با قرار دادن آن پشت در بانک است که به هیچ چیز نیست.”

همه شرکت ها در حال برداشت خود را تپانچه به دلیل شرکت دیگر اقدامات در حال کمک به نقدینگی بافر. Winnebago صنایع است که مدیریت دفاتر در دشت بهشت, تا میلیارد و 193 میلیون دارایی ها بر اساس وام و تسهیلات آن می توانید شیر را فراتر از $123 میلیون به صورت نقدی آن را به حال زمانی که دوم آن در سه ماهه منتهی به فوریه. 29.

مدیران در Winnebago است که به طور موقت به حالت تعلیق عملیات تولید خواسته شد در یک همایش فصلی تماس مارس 25 چرا شرکت نمی شنود گذاشته آن خط اعتباری.

“ما ارزیابی ما از موقعیت و احساس می کنید که آن را محتاطانه به متحمل شدن که هزینه اضافی است که تامین مالی در این زمان” برایان هیوز, Winnebago را chief financial officer گفت.

خطر است که پول نمی خواهد در دسترس خواهد بود بعد از آن در همان شرایط ،

کریگ Mueller — یک مدیر عامل در گولدن ولی بر اساس اوک ریج مالی است که آیا مالکیت و ادغام و مشاوره کار برای بانک — گفت: شرکت های هستند که احتمالا مایل به مذاکره مجدد وام خود پیمان و پرداخت هزینه بالاتر برای انجام بنابراین اگر اقتصاد باعث می شود منابع مالی خود را از انطباق با برخی از پیمان.

“اما آن زمان طول می کشد و آن را به یک موضوع را به کسی که به زمان به تمرکز بر روی این” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im