مینه سوتا کنگره باز می ماند; رژیم صهیونیستی است. Walz می گوید: “دسترسی به دموکراسی حیاتی است’

مینه سوتا نمایندگان مجلس با موافقت جمعه به نگه داشتن دولت و کنگره باز با وجود نگرانی در مورد شیوع کروناویروس که منجر مقامات بهداشت عمومی به توصیه لغو مجامع عمومی از 250 نفر و یا بیشتر.

این تصمیم پس از روز از پشت صحنه بحث را ادامه خواهد داد و دسترسی به ساختمان با برخی از محدودیت. قانونی رهبران گفت: این مهم است برای مجلس نمایندگان و سنا به باقی می ماند در جلسه به تصویب قانون رسیدگی به گسترش سریع COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. طرح نیاز به زمان پرداخت کردن و پوشش بیمه برای آزمایش و درمان در میان چندین پیشنهاد در نظر گرفته می شود.

“این است که این افراد خانه و دسترسی به دموکراسی حیاتی است” Walz گفت: در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری.

این تصمیم حتی به عنوان Walz اعلام کرد “زمان صلح و اورژانس” از جمله محدود کردن اجتماعات بزرگ مانند کنسرت, همایش ها, اجرای برنامه ها و رویدادهای ورزشی است.

قانونگذاران مجبور شده اند به تعادل توانایی خود را به عمل در قانون و ارائه خدمات دولت با تماس به جلوگیری از گسترش ویروس در مکان های عمومی مانند کاپیتول. مجلس نمایندگان و سنا رهبران جلسه خصوصی این هفته به بحث در مورد تداوم دولت باید وزن برنامه ای برای محدود کردن دسترسی به پایتخت و یا زنگ تفریح برای چند هفته. Walz خواست قانونگذاران به اقدام در طرح به طور مستقیم در پاسخ به گسترش ویروس در حال حاضر در مورد دسترسی به ساختمان به طور ناگهانی نیاز به توان محدود در هفته ها و ماه های آینده.

“این موسسه می تواند حرکت بسیار سریع هنگامی که شرایطی نیاز دارد” گفت: مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک اشاره کرد که کمیته برنامه شد و به احتمال زیاد به مقیاس به تمرکز بر روی COVID-19 پاسخ و دیگر اولویت دارد. “همیشه وجود دارد یک نقطه در این جلسه که در آن همه به بسیار واقع بینانه در مورد آنچه ما می توانیم انجام و ما را در رسیدن به آن نقطه با سرعت بیشتری این جلسه است.”

رهبر اکثریت جمهوری خواه مجلس سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake گفت: سناتور محدود خواهد شد و تعامل با مردم و به دنبال بهترین شیوه در حالی که هنوز هم ادامه کار خود را. “مردم سزاوار به صدای خود را شنیده است; ما هستند اما تشویق مردم به صدای خود را شنیده و از طریق تلفن, ایمیل, و گردهمایی,” او گفت:.

در طول جلسه مینه سوتا کاپیتول مجموعه خانه به 201 قانونگذاران ایالتی و هفت دیوان عالی کشور قضات Walz و خیلی از دولت او به همراه هزاران نفر از کارکنان, کارکنان دولت و لابی است که کار در این منطقه است. خیل گردشگران فایل در داخل و خارج از ساختمان تاریخی هر روز.

فشار برای محدود کردن دسترسی افزایش یافته است در این هفته به کنگره تعطیل کنگره عمومی تا آوریل 1 برای محدود کردن گسترش coronavirus.

اما حتی قبل از روز جمعه تصمیم اتحادیه های کارگری و دیگر گروه های حمایت در حال حاضر لغو لابی روز بر روی تپه.

کوتاه و مختصر Yoakum سخنگوی با وزارت امور خارجه از دولت گفت: بسیاری از سازمان ها در حال فعال بودن در تغییر زمان برنامه. اما با توجه به راهنمایی از مینه سوتا وزارت بهداشت این سازمان در اطلاع رسانی به کسانی که با مجوز برای رویدادهای انتظار می رود برای جذب 250 نفر یا بیشتر که جمع آوری آنها باید لغو و یا به تعویق افتاد.

قانونگذاران ایالتی نیست برگزاری جلسات کمیته و یا جلسات تا روز دوشنبه. مجلس نمایندگان و سنا دفاتر نیز محدود شده است. احزاب سیاسی و نامزدها نیز در نظر گرفتن مراحل را برای تضعیف تجمع جرم. هر دو DFL و جمهوری خواه احزاب را لغو و یا تعویق در شخص حمایت کنوانسیون های برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

Walz گفت: دفتر خود را به نقل مکان کرد و به یک مرحله جدید از تداوم عملیات نگه داشتن او از هم جدا شده بیشتر از سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان در مورد یکی یا دیگری بیمار می شود.

“من تمام زندگی حرفه ای و زندگی دست دادن و برداشتن نوزادان با غریزه” Walz گفت. “من باید به خودم برگشت.”

قوه مقننه یک مشکل متفاوت: دولت قانون نیاز به هر گونه رای اعضا را در فرد به معنی خاموش کردن کنگره می تواند آن را دشوار است برای آنها را به ادامه کار خود و حرکت کرد. برخی از قانونگذاران باید شناور تغییر قانون اجازه می دهد تا از راه دور و آرا. اما از نظر عبور از قانون وجود دارد هیچ کار از صفحه اصلی گزینه در حال حاضر است.

“آنچه همه ما نمی دانیم که آنچه ما نمی دانیم. آن ناشناخته” Gazelka گفت. “ما باز به حرکت برخی از این لوایح قبل از آن اگر ما می توانیم و این جایی است که ما باید با هم کار کنند.”

[email protected] 651-925-5049

[email protected] 651-925-5049

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>