Bride-to-be اول متوقف خواهد بود یک دست شویی ایستگاه. کارکنان فروش می تواند پوشیدن ماسک و پاکسازی بین لباس و اتصالات. کارکنان را مبهوت ساعت و مشتریان خواهد بود دستور به صبر در اتومبیل های خود را برای قرار ملاقات خود را.

برندا Brinkman یک طرح برای عامل تازه تغییرات در آنوکا در سن COVID-19. او نه فقط مطمئن شوید که زمانی که او می تواند آن را به عمل.

کسب و کار تقاضاهای مصرانه برای معافیت به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت در خانه که در محل تا حداقل ممکن است 4. کارفرمایان باید هولناک مقامات دولت قانون گذاران و سازمان های حرفه ای با درخواست کمک از فرماندار توقیف غیر ضروری کسب و کار در ماه مارس است.

نزدیک به 80 درصد از مینه سوتا شغل هستند تخمین زده می شود در آن رشته مهم تحصیلی که هنوز عامل و Walz است پس اجازه چند بخش مانند مراقبت از چمن به سر کار. اما فشار سیاسی برای نرم کردن قوانین برای دیگر شرکت ها است نه کاهش خواهد یافت.

زمانی که Walz اعلام کرد توسعه هفته گذشته از اقامت در خانه سفارش او گفت: یک گروه از آژانس دولتی از رهبران خواهد نگاه معافیت برای بیشتر کسب و کار در طول هفته های آینده. با توجه به آخرین سفارش مقامات دولتی خواهد آمد تا با نیازهای اجتماعی فاصله بهداشت و سلامت عمومی بهترین شیوه.

“اگر آن را امن و ما می تواند در محافظت از مردم ما خواهد البته شروع هر کسب و کار فردا. ما در حال مشخص نیست که مورد” Walz گفت. “اما ما فکر می کنم که وجود دارد بسیاری از خارج وجود دارد — زنی از زمین گلف که یکی از آن — است که می تواند مناسب اجتماعی فاصله را معنا [و] چیز رفتن.”

آژانس سر همراه با اعضای جامعه کسب و کار صحبت هفته گذشته در مورد اجازه دادن به کسب و کار بیشتر باز کردن و کار با خیال راحت. مینه سوتا اتاق بازرگانی رئیس جمهور داگ لون گفت: آنها به دنبال در پروتکل های ضروری شرکت های استفاده از نگه داشتن کارگران خود را امن و تلاش به سرعت شکل از چگونه آن می تواند استفاده شود به طور گسترده تر برای کسب و کارهای غیر ضروری.

وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی کمیسر استیو گرو روز دوشنبه گفت دولت ارائه خواهد شد راهنمای کسب و کار هنگامی که آن را امن برای آنها به بازگشایی شده است. اما زمانی که ممکن است وی افزود یک سوال بزرگ باقی مانده.

در علاوه بر این به زندگی شغل و پول سوار بر پاسخ.

Walz تصمیم به اعطای گریز بیشتر برای چشم انداز و گلف نگهداری کارگران حیاتی برای کسب و کار مانند بلوط مارش گلف گفت: Steve Whillock مدیر در اوکدیل ، در حال حاضر او و دیگر گلف رهبران صنعت در حال ساخت در مورد فرماندار به مردم اجازه می دهد به بازگشت به این لینک کلیک کنید, به عنوان برخی از کشورهای دیگر انجام داده اند.

البته تا به حال یک “عمل” عامل با خیال راحت اجتماعی فاصله قبل از Walz را بسته سفارش, مجموعه در, او گفت:. آنها تا به حال شده است مطابق با اصول بهداشتی سبد و دستگیره و تنها اجازه می دهد یک تعداد معینی از مردم در خود فروشگاه نرم افزار و در نظر گرفتن گام های دیگر برای جلوگیری از گسترش coronavirus, او گفت:.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما می توانیم این پیام را به دفتر والی و مردم هستند که تصمیم گیری در مورد چه مقدار از هر کس در حال حاضر به فکر ساخت آن را امن” Whillock گفت.

برای برخی از صاحبان کسب و کار آن را خسته کننده برای دیدن کسب و کار عامل است که به نظر می رسد مانند یک خطر بالاتر در حالی که آنها مجبور به ماندن بسته — به ویژه هنگامی که آنها برنامه ای که احساس می کنند اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی با خیال راحت.

“من قطعا می خواهید به امن و من نمی خواهم برای عبور از هر خط” گفت: Amie فلاهرتی یک طراح گل بود که مجبور به تعطیل co-فضای کار او اجرا می شود. “اما شناخت ما می توانید انجام دهید که با خیال راحت باعث می شود آن را سخت نمی شود وجود دارد.”

فلاهرتی یکی از بسیاری از صاحبان کسب و کار که رسید به مجلس دولت جمهوری خواه ایالت جیم Abeler, در مورد تعطیلی که اولین ضربه کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور. قانونگذاران جمهوری خواه شده اند که بیشتر آوازی در تماس برای Walz اجازه می دهد بیشتر مردم برای بازگشت به کار و احیای اقتصاد. برخی از بلندترین شکایت آمده اند از روستایی قانونگذاران نگران بسته شدن خیابان اصلی کسب و کار در حالی که مارک های بزرگ مانند هدف و خارج باز باقی می ماند.

روز دوشنبه یک گروه از صاحبان رستوران رفت و به دولت و کنگره به اصرار Walz اجازه می دهد تا غذای آماده فروش آبجو و شراب, یک پیشنهاد است که Walz و قانونگذاران در هر دو طرف راهرو گفت: آنها پشتیبانی می کند.

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه نیز خواستار شفافیت بیشتر در مورد چگونه دولت جدید دستورالعمل های در حال توسعه یافته است. خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج به نام بر Walz دولت دوشنبه به اعضای عمومی قانونگذاران و نمایندگان از کسب و کارهای کوچک و شرکت های بزرگ در فرایند برنامه ریزی.

“آن را باید به چند کمیسیون در سنت پل به تنها تصمیم گیرندگان برای هزاران نفر از کسب و کار و میلیون ها نفر از کارکنان” Daudt در بیانیه ای گفت.

جمهوری خواهان مجلس سنا نیز می خواهید Walz به راه اندازی برنامه ای برای بازگشایی کسب و کار و مدارس و کلیساها در مارس 4. Walz پاسخ داد که وقتی که می آید به بازگشایی کسب و کار و فعالیت های دیگر “ویروس را غیر روحانی کردن جدول زمانی برای ما است.” به عنوان دولت منتظر تست بیشتر و تجهیزات حفاظت شخصی او گفت که او نمی خواهند از تکرار وضعیت مانند Smithfield غذاهای گیاهی در داکوتای جنوبی که در آن صدها نفر از کارگران رو coronavirus.

Walz آخرین فرمان اجرایی یک “نقطه شروع” که درب باز می شود اجازه می دهد تا برخی از کسب و کارهای غیر ضروری به سر کار گفت: سناتور. اندرو Mathews, R-پرینستون.

یکی از اجزای تشکیل دهنده اجرا می شود یک تفرجگاه ساحلی و قایق مغازه در دریاچه Mille Lacs و فشار برای کسب و کار اجازه داده می شود برای از سرگیری عملیات. کارکنان وجود دارد می تواند در مقابل یک انبار که در آن قایق ها ذخیره شده و آماده سازی آنها برای مشتریان بدون نیاز به در تماس با هر کسی Mathews گفت. او می خواهم به اجازه صاحبان کسب و کار می آیند تا با ایده های خود را برای آنها چگونه می تواند با خیال راحت و در حال حاضر آنها را به مقامات بهداشتی دولت برای بررسی.

“این امر کمک به کاهش نرخ بیکاری ما باید پشتیبان گیری در حال حاضر,” او گفت:.

آن را فقط به شرکت های کوچک که در حال هل دادن برای گریز بیشتر. Laz-Z-Boy, مدیر عامل شرکت کورت Darrow ارسال انجمن ملی فرمانداران نامه ای پروتکل خود را برای تمیز کردن اجتماعی فاصله و نظارت بر سلامت کارکنان. او خواسته سیاستگذاران اجازه می دهد تا خرده فروشان مبلمان در موج اول غیر ضروری کسب و کار است که بازگشایی شده است.

Walz گفت: او در حال صحبت کردن با رهبران در اطراف متحده در مورد مستند سفارشات آنها را در محل. اکثریت قریب به اتفاق متحده را مسدود افراد از کار در شخص مگر اینکه آنها در یک کسب و کار ضروری با توجه به ملی انجمن فرمانداران داده است. آنچه که به عنوان یک کسب و کار ضروری می تواند متفاوت باشد.

در این میان بسیاری از شرکت ها همچنان به درخواست برای بازگشایی با اقدامات ایمنی در محل این استدلال که هفته دیگر از درآمد از دست رفته می تواند ویرانگر.

“من فقط نمی خواهید به از دست دادن کسب و کار من است” گفت: Brinkman, که اجرا می شود گاهی تغییرات شرکت. “اگر در حال انجام همه چیز را که قرار است به انجام, چگونه می تواند ما را نمی شود باز؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net