مینه سوتا رهبران کسب و کار می گویند Walz بعدی حرکت می تواند باعث شکستن و یا آنها را

به عنوان پزشکان و پرستاران دستمزد اولیه نبرد در برابر coronavirus ثانویه درگیری به دست آوردن شدت: چگونه به کاهش قیمت پرداخت شده توسط بسته کسب و کار مدارس و idled کارگران است. از اواسط ماه مارس بیشتر آمریکایی ها شغل خود را از دست سریع تر از هر زمان در تاریخ است. مینه سوتا فقط شش هفته پیش بود که یکی از قویترین اقتصاد در کشور است اما در حال حاضر نزدیک به یک پنجم مردم در دولت نیروی کار بیکار است.

فشار رشد تمام هفته گذشته برای رهبران دولت به نمودار پایان دادن به اقامت خود را-صفحه اصلی سفارشات و غیر ضروری کسب و کار طراحی — و اجازه می دهد تا کسب و کار و مصرف کنندگان به انطباق با واقعیت جدید.

در نیو آلم یک شرکت صاحب Penazz Aveda سالن مو, ملیسا, لاوسون گفت: او سبک و مشتریان آماده هستند تا به محض این که رژیم صهیونیستی. تیم Walz اجازه می دهد تا. “ما قصد داریم برای باز کردن حق دور. که دوشنبه, اگر ممکن است,” او گفت: فرض کنید او تعیین خواهد شد یک شنبه شروع می شود. “آن مشغول خواهد بود.”

اما کسب و کار متفاوت خواهد بود Lawson اضافه شده است. سبک را به پوشیدن ماسک و دستکش و بهداشتی بیشتر است. مشتریان خواهد شد را به یک دوست و یا یک کودک است. “ما احتمالا از بین بردن ما مقابل ناحیه” لاوسون گفت.

بسیاری از مینه سوتا کسب و کار در حال حاضر ساخته شده تغییرات گسترده. دیگران هستند که به گفته آنها می تواند باز نمی شود. برای برخی از Walz بعدی تصمیم گیری می تواند و یا شکستن آنها.

استار تریبیون هفته گذشته در مصاحبه decisionmakers در کسب و کار در سراسر کشور درباره زمان و نحوه شروع فصل بعد از بحران. در اینجا چیزی است که آنها گفت:

زنگار Stores, Inc.

کریستین Ward, صاحب زنگار فروشگاه هدیه و مبلمان خرده فروش است که در اطراف شهرهای دوقلو برای 25 سال گفت: Walz دارای سرنوشت این شرکت در دست خود را.

بخش هفته گذشته دریافت یک مدیریت کسب و کار کوچک وام برای پوشش هزینه های حقوق و دستمزد و باید شروع به استفاده از سرمایه های این هفته است. اما دولت نمی خواهد اجازه دهید کار اتفاق می افتد در زنگار هشت فروشگاه.

او می خواهد Walz به خرده فروشان مانند زنگار همان فرصت برای انجام کسب و کار است که او را به فروشگاه های مشروبات الکلی در کافی شاپ ها و مراکز باغ. او گفت: فروشگاه های کوچک تر می توانید به راحتی جدید انطباق عادی از این فروشگاه که در حال حاضر نقشه کشی جمعیت.

“ایمنی و سلامت کارکنان و مشتریان است و این مهم ترین موضوع برای ما” بخش گفت. “ما می توانیم آنچه که کسب و کارهای دیگر که مجاز به باز باقی می ماند در حال انجام است. به عنوان کارآفرینان ما احساس می کنیم ما اکسل در تطبیق.”

او نصب پلکسی گلاس وسیله و در حال حاضر نگردند ماسک و دستکش و تجهیزات در این شرکت هشت فروشگاه. او شده است قادر به تسلیم برخی از لوایح اما زنگار نیاز به باز کردن در ماه آینده بخش گفت و یا آن را به نزدیک به خوب است.

“هیچ فکر گذشته پایان ممکن است برای ما. وجود دارد بیش از حد نصب بدهی,” او گفت:.

خریداران را محتاط تر انتخاب به دلیل ویروس, بخش گفت. “مردم در حال رفتن به رفتن به یک فروشگاه است که احساس نا” او گفت:.

زمان زندگی Inc.

بهرام Akradi شده است در فکر افکار در مورد آنچه آن را به اقتصاد روی پای خود. بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی از زمان زندگی Inc. ایجاد یک وب سایت (bahramakradi.com) به وضع خاص و در هفته گذشته یکی از حدود 200 شرکت روسای جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “احیای اقتصادی” ،

زمان زندگی است furloughed تقریبا 37,000 کارگران — حدود 90% از نیروی کار خود را — و را در خود نگه دارد نزدیک به 1 میلیارد دلار در توسعه های جدید. این Chanhassen مبتنی بر شرکت حفظ سلامت پوشش کارگران خود را کنار بگذارند و 10 میلیون دلار برای کارکنان که نیاز به راهنمایی بیشتر از بیمه بیکاری ارائه می کنند.

آوردن کارگران عقب نیاز به “عظیم, عظیم, عظیم, تست,” او گفت:, و اضافه کردن زمان زندگی خواهد پرداخت هر آنچه در آن طول می کشد به نیروی کار تست شده و واکسینه شوند.

“اگر ما نمی تواند دسترسی به آزمون ها در جامعه گسترده تر برای دو ماه بیشتر است که می تواند واقعا بد” Akradi گفت. “اگر ما می تواند آزمون در هفته آینده یا دو است که بسیار آسان و قادر به به طور گسترده استفاده می شود ما می توانیم این چیزی که پشت سر ما در سه هفته است.”

با بیش از 150 مکان در 41 بازارهای عمده در ایالات متحده و کانادا Akradi پیشنهاد کرد که مراکز تناسب اندام در شهرستانها است که آمار اوج خود مانند نیویورک ممکن است باز زودتر از مینه سوتا که در آن مقامات بهداشت عمومی گفت: اجتماعی فاصله با موفقیت تاخیر پیش بینی افزایش موارد حیاتی است.

“فرماندار ما انجام داده است یک کار بزرگ حفاظت از Minnesotans. ما به طور بالقوه باید بعد اوج,” او گفت:.

Xcel Energy Inc.

حدود نیمی از 5,000 کارگران در دولت بزرگترین ابزار کار کرده اند از خانه در ماه گذشته است. نیم دیگر عمدتا در نیروگاه ها و در این زمینه تلقی می شود “ضروری” تحت دولت را سفارش کار.

بن Fowke این شرکت اجرایی گفت: اکسل خواهد بود “محافظه کار” در مورد آوردن کارگران به دفاتر تا زمانی که تست های بیشتر برای این ویروس و آنتی بادی است. “من احساس می کنم یک مقدار زیادی از فشار به مردم را کاملا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

این شرکت ادامه خواهد داد و به حداقل رساندن تماس بین کارگران و آن را به طور معمول تست دما از مردم در نیروگاه. کار از راه دور و انعطاف پذیری بیشتر در ساعات کار ممکن است تبدیل به استاندارد در این شرکت به دلیل تجربه ماه گذشته Fowke گفت.

“ما را آهسته صرف نظر از آنچه به دستور اجازه می دهد تا ما را به انجام,” او گفت:. “ما آموخته اند که چگونه به کار از راه دور, و ما می خواهیم به نگه داشتن ما کارگران امن است.”

Digi International Inc.

با دفاتر در سراسر جهان میننتنکا مبتنی بر ساز سلولی دروازه چیپست و اجزای سازنده برای اینترنت از چیزهایی محصولات شروع به مقابله با این ویروس در ماه ژانویه با بستن دفاتر در چین که در آن شیوع آغاز شد. دفاتر خود را در پکن و شانگهای در حال حاضر بازگشایی شد اما کارکنان در مکان های که در آن مدارس تعطیل هستند هنوز هم عمدتا کار از خانه.

“که بخشی از جهان است که جدید نیست به این بیماری” رئیس اجرایی ران Konezny گفت. “ما تا به حال فرصتی برای یادگیری بسیار کمی از آنها.”

در حالی که اکثر کارکنان در حال کار از راه دور, Digi اصلاح دفاتر و انبارها برای تشویق مردم به نگه داشتن یک فاصله امن تر از هر دیگر. Digi و شرکت های دیگر احتمالا محدود کردن سفر کسب و کار برای یک دوره زمانی طولانی Konezny گفت. سنتی تعاملات با شرکای کسب و کار و مشتریان در کنوانسیون و یا ناهار و شام نیز کاهش خواهد یافت.

“وجود خواهد داشت یک لحظه زمانی که رونق, همه چیز انجام شده است,” او گفت:. “این است که رفتن به مطلب ترجمه شده و بیشتر در روشن و خاموش.”

این شرکت را نشانه از مقامات دولتی در تمام نقاط آن را عمل Konezny گفت.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم با کارکنان ما این است که دولت های محلی است تاثیر مهمی در چگونه آنها احساس,” او گفت:. “اگر ما را به یک تصمیم گیری است که مغایر با مقامات محلی که شروع به سوال و به همین دلیل است Digi انجام این کار؟”

دو ورودی رفت و آمد مکرر

Kayla Daigle و شوهرش جیمز خریداری دو ورودی رفت و آمد مکرر در پارک رپیدز دو سال پیش و در حال انتظار برای باز کردن درب مارس 7, پیش از ماهیگیری بازکن.

این dicey بار مالی برای صاحبان جدید که باید 5 سال و 2 سال و لوایح که خواهد آمد با توجه به اینکه آیا یا نه 13 کابین اشغال کردند. “به من می گویند نگران توام خواهد بود با قرار دادن آن را به آرامی” Kayla Daigle گفت.

رفت و آمد مکرر اشغال یک کشش در امتداد ساحل از دو ورودی دریاچه یک درایو کوتاه از ایتاسکا پارک ایالتی.

Daigle مطالعه آخرین دستورالعمل از CDC و مینه سوتا مقامات بهداشت عمومی است و در حال حاضر تنظیم شود.

سنتی غذای مختصر اتفاق نمی افتد. آنها جوراب زنانه ساقه بلند, دستکش و ماسک و راه اندازی فاضلاب ایستگاه در نقاط کلیدی مانند در نزدیکی اسکله ماهیگیری. و او صحبت را به یک پرستار دوستان برای دیدن اگر او در دسترس خواهد بود به آمده تا برای تابستان به نمایش درمانی پاسخ به سوالات یا ارائه مراقبت های پزشکی در صورت نیاز.

“ما فقط می خواهیم مهمانان ما به احساس امنیت و هنوز هم قادر به لذت بردن از تعطیلات تابستان خود را که در آن آنها شارژ برای سال,” او گفت:.

به جای مهمان آمده به لابی برای بررسی در Daigle ممکن است شکل یک راه برای انجام یک درایو و یا رسیدگی به همه چیز از طریق متن. زن و شوهر ممکن است محدود کردن بازدید کنندگان به مدت شش شب به جای هفت به کابین یک روز به درجه قبل از تمیز کردن آغاز می شود. آنها فکر نمی ارائه منسوجات در همه.

“ما در حال, خلاق,” او گفت:. “ما نسبتا کوچک به طوری که ما می تواند مشکل را حل کند در اطراف آن چیزهایی بهتر از دیگر متوسل می شود. ما مانند یک خانواده در اطراف در اینجا.”

Redpath و شرکت.

علامت گیبس مدیریت شریک برای, St. Paul مبتنی بر حسابداری شرکت گفت: تقریبا همه از آن 165 نفر از کارکنان در حال کار از خانه — و باقی می ماند وجود دارد حتی پس از یک اقامت-صفحه اصلی سفارش برداشته شده است.

“افرادی که راحت نیست هنوز هم می تواند کار در خانه می تواند به عنوان کسانی که نیاز به کار در خانه است زیرا آنها نیز مراقبت از کودکان و نوجوانان در مدرسه و یا مهد کودک” گیبس گفت.

این شرکت دفاتر در خیابان و خرس سفید دریاچه پر از cubicles و دفاتر که در حال حاضر برخی اعمال اجتماعی فاصله. اما این شرکت نیز مواجه نگردند ضد عفونی کننده دست و دیگر مواد تمیز کردن.

گیبس گفت که او پیش بینی کمتر چهره به چهره جلسات و بیشتر تصویری چت. این شرکت خریداری کرده است متعدد مجوز برای زوم تصویری پلت فرم. همچنین به تازگی خریداری شده نرم افزار برای مشتریان به ثبت نام در اسناد و مدارک به صورت الکترونیکی به جای تبادل اسناد کاغذی. “ما ممکن است انجام داده اند و این به هر حال اما این بحران ما را پرش به تکنولوژی دیر,” او گفت:.

“ما در حال تلاش برای پیگیری سفارشات” گیبس گفت. “فرماندار سفارش بسیاری از تاثیر.”

Digi-Key, الکترونیک, Inc.

حدود 2,300 کارکنان برای Digi-Key, الکترونیک, قطعات توزیع کننده مستقر در تیف ریور فالز شده اند کار از خانه در طول بیماری همه گیر.

“ما دگرگون و به آن بیش از حدود دو روز پس از تجلیل به ما این کارکنان گفت: Kevin Brown, معاون رئیس جمهور از ارتباطات است.

بیش از 600 در حال انجام کار ضروری در شرکت انبارها, او گفت:.

زمانی که اقامت-صفحه اصلی سفارش برداشته است این شرکت به ارمغان خواهد آورد کارکنان به دفاتر در فاز, او گفت:.

این شرکت در حال حاضر اجرا “شدید مایع روش” برای کارکنان مشغول به کار در حال حاضر از جمله مایع می شکند هر دو ساعت یک تونل است که با استفاده از اشعه uv برای ضد عفونی کردن سطل استفاده می شود به حرکت محصولات در اطراف انبار دستکش و ماسک برای کارگران بیشتر جدایی بین کارکنان و قرارداد با یک شرکت تمیز کردن برای ضد عفونی کردن انبارها در پایان هر روز.

“ما همچنین به تبدیل شدن به بسیار ماهر تر در ویدئو کنفرانس” براون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید