مینه سوتا دوچرخه مغازه های ضروری برای کسب و کار در طول همه گیر

چاق, لیس زدن Goderstad این دوچرخه این است که بلیط خود را به کار فروشگاه مواد غذایی پیشتاز برای دیدن دوستان و خانواده و راه را برای ورزش بیش از حد.

تا زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz تعیین دوچرخه مغازه های ضروری کسب و کار خود را در اقامت در خانه COVID-19 سفارش در هفته گذشته شمال شرق مینیاپولیس ساکن و در طول سال با دوچرخه رفت و آمد را تشویق می کردند. پس از همه, دوچرخه یک شکل از حمل و نقل.

“اگر من دوچرخه شد و به شکستن و من دسترسی به یک فروشگاه دوچرخه این امر به معنی از دست دادن یک راه برای گرفتن اطراف و همچنین به عنوان یک فعالیت است که خوب است برای سلامت جسمی و روانی است که واقعا مهم است در حال حاضر” Goderstad گفت.

در حالی که Walz خواست Minnesotans به ماندن در خانه او همچنین تشویق, هوای آزاد, ورزش, تا زمانی که مردم خود را حفظ فاصله. و به عنوان سیستم های حمل و نقل عمومی در شهرهای دوقلو پاره خدمات در پی بیماری همه گیر کوروناویروس و مسافران نگران نگه داشتن به اندازه کافی دور از هم در قطار و اتوبوس بیشتر ضروری سفر به احتمال زیاد خواهد شد ساخته شده توسط دوچرخه.

شهرهایی مانند سیاتل فیلادلفیا و دنور دیدن مغازه ها دوچرخه به عنوان ضروری برای نگرانی هست.

“مردم هنوز هم نیاز به اطراف و ممکن است آنها هیچ انتخاب دیگری نسبت به دوچرخه گفت:” دوریان Grilley مدیر اجرایی دوچرخه اتحاد مینه سوتا مینیاپولیس مبتنی بر حمایت ،

پس Walz صادر سفارش برخی از مغازه ها دوچرخه را گزارش کرده اند یک چشم انداز مثبت در کسب و کار به خصوص برای ارقام و بچه ها دوچرخه.

بهار است که در حال حاضر مشغول نجومی برای مغازه ها دوچرخه به عنوان زمستان خسته Minnesotans نگاهی به خیابان ها و دولت vaunted مسیرهای پیاده روی به عنوان آب و هوای گرم روش. برخی از خرده فروشان عامل در یک قرار ملاقات-تنها پایه و اساس. دیگران باز باقی می ماند و یا درخواست مشتریان به بازدید از وب سایت خود را.

مشترک خوب دوچرخه سوار در حال انتظار برای ضربه زدن به خیابان ها در ماه آوریل است.

6 $میلیارد دلار خرده فروشی های دوچرخه در بازار شاهد افزایش فروش در سال های اخیر با توجه به محبوبیت رو به رشد دوچرخه برقی با توجه به منابع صنعت. حدود نیمی از بازار خرده فروشی است که توسط کنترل مستقل فروشندگان با توجه به NPD Group, نیویورک شرکت تحقیقاتی.

در پورت دوقلو Cyclery در Duluth, بیش از چند نفر باید از طریق درب راه می رفت و از او پرسید: “آیا شما باز؟”

“مردم به طور طبیعی فرض کنیم همه چیز بسته است گفت: مالک دنیس Sauve. “اما مردم شده اند آوردن دوچرخه خود را در.”

در صبح روز جمعه چند قطره آف شکست سکون از دوچرخه و قطعات بر روی صفحه نمایش در 45 ساله مغازه در لینکلن پارک محله. در زیرزمین جمع شدن از دوچرخه منتظر در قفسه های خود را به نوبه خود در ایستاده است. آن را کندتر از حد معمول قبل از سوارکاری فصل رمپ اما هیچ حس در اختتامیه پایین Sauve گفت.

“ما نگه داشتن کار بر روی دوچرخه زیرا که آنچه ما انجام,” او گفت:.

Sauve, 78 گفت: آنها بوده است هوشیار در مورد تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی و قرار دادن علائم در ورودی درخواست مشتریان به ماندن 6 فوت از یکدیگر هر چند اکثر تعاملات با مشتریان در حال رها کردن سریع آف این روز است.

“من اسپری دوچرخه پایین اما هنوز بسیاری از مردم شده اند در آینده به دنبال دوچرخه” و co-owner, Lee Emanoff گفت: به عنوان او از بین برود مقابله با ضد عفونی کننده اسپری های ساخته شده توسط دلوت را Vikre رسومات.

در کلبه اسکی در Duluth, ساعت بوده است محکم و فروش پایین لمس اما کسب و کار است که به طور معمول.

“ما یک جزء ضروری از صنعت حمل و نقل” گفت: مدیر دیو Neustel. “ما باید مقدار زیادی از تعمیرات را انجام دهد.”

“آن را مانند شهر ارواح در اطراف در اینجا هر چند ترافیک قطعا آهسته بسیار کمی,” او گفت:. “قطعا وجود دارد افرادی که می خواهید به خارج و می خواهید برای گرفتن بچه های خود را به خارج.”

زمانی که همه چیز به حالت عادی وجود دارد یکی از درس های این فروشگاه را حفظ اعمال Neustel گفت: “ما باید به تکیه بیشتر به وب سایت ما حضور دارند.”

برخی از مغازه ها دوچرخه باید تصمیم گرفتند برای جلوگیری از کسب و کار خود را به عنوان همه گیر ایفا می کند.

“من یک شلنگ آتش در چهره من در حال حاضر گفت:” کریستوفر کراس یک شرکت صاحب توپی دوچرخه Co-op است که سه مکان در مینیاپولیس. کارمند متعلق به کسب و کار بسته شده است درهای خود را به عموم حداقل تا دوشنبه به دلیل نگرانی های بهداشت عمومی. مغازه نیست پذیرش جدید مشاغل تعمیر در حال حاضر, اما وب سایت خود را در دسترس است برای سفارشات با منظقه وانت.

در حالی که صلیب به توافق رسیدند که دوچرخه مغازه ها ضروری است گفت: این مرکز همچنین باید تعادل کسب و کار در برابر نیاز به نگه داشتن کارکنان سالم است.

هنوز هم این هفته دماهای بالاتر را به خود جذب بیشتر دوچرخه سواران به خصوص در Midtown Greenway محبوب 5.5 مایل دنباله در جنوب مینیاپولیس.

“اجتماعی فاصله بسیار آسان برای انجام زمانی که شما بر روی یک دوچرخه” گفت: سورن Jensen, مدیر اجرایی Midtown Greenway ائتلاف. بسیاری از دوچرخه سواران به نظر می رسد با استفاده از دنباله را انتخاب کنید تا رستوران takeout سفارشات او اضافه شده است.

Grilley, از, دوچرخه, داد, گفت, او رفت برای سوار شدن بر روی دروازه دنباله در شرق مترو در 5:30 بعد از ظهر یک روز در هفته گذشته.

“آن را به عنوان مشغول به عنوان من تا کنون از آن دیده می شود,” او گفت:. “تقریبا به عنوان مشغول به عنوان یک شنبه در بهار.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>