مینه سوتا اعلام تدابیر جدید برای کنترل گسترش COVID-19

رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام زمان صلح و وضعیت اضطراری در پاسخ به COVID-19 همه گیر از جمله محدود کردن اجتماعات بزرگ مانند کنسرت, همایش ها, اجرای برنامه ها و رویدادهای ورزشی است.

“ما در حال رفتن به یک کشور افزایش آمادگی برای محافظت از Minnesotans,” Walz گفت.

اعلام می آید به عنوان five more دولت ساکنان آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, آوردن تعداد کل موارد شناخته شده به 14.

دولت توصیه نیز کارگردانی در محل درخواست آنها را اجازه می دهد تا کارکنان برای کار از خانه تلو تلو خوردن کارمند برنامه و محدود کردن کار سفر.

مراقبت از سلامت سازمان خواسته شد برای محدود کردن بازدید کنندگان و حمایت از سالمندان و افراد معلول است.

“با در نظر گرفتن این اقدامات ما می تواند به کاهش اثرات” گفت: کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم به خصوص برای کسانی که در معرض خطر بالاتر برای COVID-19. “آنها نیاز به بقیه از ما به انجام بخشی از ما برای حفاظت از آنها.”

بهداشت عمومی دستورالعمل نیست عملیات محدود در فرودگاه, مراقبت های بهداشتی و امکانات مراکز خرید و یا کتابخانه.

اما تجمعات 250 یا بیشتر مردم باید لغو و یا به تعویق افتاد. رویدادهای کوچکتر نیز باید خراشیده اگر تنظیمات را انجام نمی دهد برای اجتماعی فاصله از 6 فوت هر فرد است. که دستورالعمل است که به منظور جلوگیری از گسترش بیماری که می تواند ناشی از عطسه و سرفه.

“این توصیه ها را اما آنها قوی توصیه های” مالکوم گفت. “آنها نه در این مرحله باید به زور از مقررات و یا قانون است.”

وضعیت اضطراری اعلام گرچه می دهد Walz قدرت به دستور توصیه اگر لازم مالکوم اضافه شده است.

به عنوان مورد تعداد افزایش در سراسر کشور بسیاری از کشورها ممنوع بزرگ اجتماعات در حالی که دیگران باید تعطیل مدارس.

وزارت بهداشت گفته است که آنها توصیه نمی تعطیلی مدارس در این زمان تا حدودی از آنجا که کودکان در سن مدرسه نشده اند به عنوان ضربه رمان coronavirus. اما خاموش کردن سیستم مدرسه نیز می تواند ایجاد مشکلات بیشتری مانند در نظر گرفتن دور رایگان یا ارزان قیمت ناهار ایجاد وقفه در آموزش و پرورش و بسیاری از والدین مجبور به ماندن در خانه.

“بسیاری از والدین به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی پس از بسته شدن مدارس دارای اثرات بر ما سیستم مراقبت های بهداشتی گفت:” کریس Ehresmann, بیماری های عفونی, مدیر برای بخش بهداشت و درمان. دانش آموزانی که در معرض خطر ابتلا به عفونت باید محافظت شده در بخش بهداشت و درمان خبر داد.

این هفته در بخش بهداشت و درمان را آغاز کرده است در حال آماده شدن برای آنچه که به عنوان شناخته شده جامعه کاهش که شامل اقدامات به سرعت گسترش COVID-19.

“ما در حال حرکت به یک مرحله که در آن مردم زندگی شخصی ممکن است نهفته” Ehresmann گفت: پنج شنبه. “حرکت رو به جلو برای جامعه ما کاهش خواهد ساخت تصمیم گیری است که بر همه زندگی ما حتی اگر ما سالم هستند.”

سازمان ها و شرکت ها در سراسر کشور در حال حاضر در حال ایجاد تغییرات با افزایش فرکانس این هفته است. رویدادهای ورزشی و کنسرت در حال لغو و یا به تاخیر افتاد. محل های کار و دانشگاه ها در حال تغییر به حالت آنلاین برای خالی کردن دفاتر و کلاس های درس.

دولت در حال حاضر ممنوع, بیشتر از دولت سفر برای کارکنان خود را.

Ehresmann گفت: فاز جدید شد همیشه پیش بینی شده است. مقامات بهداشتی دولت شروع به برنامه ریزی برای آن در اواسط ژانویه به عنوان کروناویروس جدید به عنوان یک پتانسیل تهدید جهانی.

همه گیر قصد دارد مدت طولانی است که در جای خود در بخش بهداشت و درمان از جمله برای ویروس آنفولانزای H1N1 در سال 2009 و شیوع سارس در سال 2003 بود که ناشی از یک نوع متفاوت از coronavirus.

“من شروع به کار بر روی همه گیر برنامه ریزی در سال 1999 گفت:” Ehresmann.

برای مقامات دولتی برگزار شد جلسات با موسسات آموزش, بهداشت و درمان سازمان و جامعه کسب و کار در مورد آماده سازی از جمله چالش های نگه داشتن توابع ضروری عامل که ممکن است وجود دارد کمبود کارکنان با توجه به بیماری است.

به منظور ایجاد جامعه استراتژی کاهش کار مقامات دولتی نیز نیاز به موسسه اعمال خواهد شد که پذیرای مردم است.

“این نوع از پیدا کردن نقطه شیرین به بزرگترین تاثیر” Ehresmann گفت. “تمام هدف این است که پیش از این ویروس است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im