مینه سوتا را تبدیل به چهارمین دولت در کشور به منع کارفرمایان از پرداخت افراد معلول کمتر از حداقل دستمزد دولت تحت پیشنهادی اندازه گیری که مرحله نهم عمل توسط 2024.

این قانون که به تصویب کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان در این هفته خواهد نیروی تغییرات چشمگیر در حدود 100 مراکز در سراسر کشور شناخته شده به عنوان پناه کارگاه های آموزشی است که بهره مندی از یک راه گریز در فدرال قانون کار است که اجازه می دهد تا آنها را به پرداخت افراد معلول بر اساس بهره وری خود را به جای یک ثابت نرخ ساعات روز:. در بسیاری از موارد خود را پرداخت مقدار را به سنت یک ساعت برای وظایف اساسی مانند بسته بندی کالا, شستشو توالت و کاغذ خرد. این دولت-یارانه کارگاه های آموزشی که ارائه طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی مورد استخدام 10000 نفر معلول — بیش از هر کشور دیگر با توجه به دولت نیروی کار مقامات.

تمرین پرداخت subminimum دستمزد آغاز شد و در زمان رکود بزرگ به عنوان یک راه برای به افراد معلول یک فرصت برای یادگیری مهارت های شغلی. اما در سال های اخیر به عمل آمده است دیده می شود به عنوان تبعیض و استثمار است. یک استار تریبیون تحقیقات در سال 2015 نشان داد که بسیاری از کسانی که در مینه سوتا کارگاه صرف سال زحمتکش در فقر و انزوا با کمی امید برای پیشرفت است. تعداد فزاینده ای از شهرها و ایالات متحده — از جمله آلاسکا, مریلند, New Hampshire — باید ممنوع و یا محدود به تمرین پرداخت subminimum دستمزد به امید یکپارچه سازی هزار نفر از افراد معلول به طور کلی نیروی کار در دستمزد رقابتی است. کشورهای دیگر از جمله اورگان و رود آیلند مجبور شده اند توسط تنظیم کننده فدرال به کارگاه های آموزشی تحت قانونی شهرک سازی.

طرفداران قانون حفظ آن تدریجی تدریجی subminimum دستمزد را قادر می سازد دولت برای جلوگیری از هزینه تحریم ها را دولت نیروی کار مسئولان و خانواده ها هم به توسعه جایگزین گزینه های اشتغال در جامعه است. “هر کس سزاوار کسب حداقل دستمزد” گفت: Jillian Nelson, سیاست برای حمایت از انجمن اوتیسم در مینه سوتا. “اما ما نمی توانیم فقط پا زدن مردم به خیابان ها ریختند. ما نیاز به راه حل به طوری که ما نه فقط در بسته شدن برخی از برنامه های که ارائه کار معنی دار تجربه است.”

هنوز اندازه گیری چهره مخالفت شدید از بسیاری از والدین از مردم قابل توجه فکری و معلولیت رشدی که ترس فرزندان بالغ خود را از دست خواهد داد خدمات پشتیبانی و هیچ جایی برای رفتن اگر کارگاه های آموزشی ، در بسیاری از شهرهای کوچکتر این پدر و مادر حفظ کارگاه های آموزشی — گاهی اوقات به نام “روز فعالیت مراکز” یا DACs — تنها گزینه برای تعامل جامعه و اشتغال به دلیل مراقب کمبود و فقدان کارفرمایان مایل به استخدام افرادی که کمتر مولد و نیاز به کار مربیگری و دیگر پشتیبانی می کند. در برخی از جوامع روستایی و کارگاه های آموزشی نیز منبع اصلی حمل و نقل رفت مردم و از کار و فعالیت در جامعه است. آنها همچنین ارائه یک منبع حیاتی تعامل اجتماعی برای مردم که در غیر این صورت گیر هزینه های خود را به روز بیشتر منزوی گروه خانه این پدر و مادر حفظ کند.

در ستیز قانونی شنوایی چهارشنبه تعدادی از پدر و مادر صحبت کرد و عاشقانه در دفاع از کارگاه های آموزشی و هشدار داد در برابر یک اقدام شتابزده که آنها را مجبور به بستن و آنها استدلال محدود کردن گزینه های خود را. “کار برای کمتر از حداقل دستمزد یک انتخاب است” گفت: سحر Kovacovich بازنشسته مربی از شمال Hubbard County, و پدر و مادر از یک زن با شناختی معلولیت که حضور یک روز فعالیت مرکز در پارک رپیدز. “اگر ما به دور است که انتخاب بدون ارائه یک جایگزین ما در حال از بین بردن کیفیت زندگی برای هزاران نفر از مردم است.”

پیش نویس فعلی قانون خواستار ایجاد یک نیروی کار به منظور توسعه یک طرح برای فاز از پرداخت subminimum دستمزد در مینه سوتا توسط Aug. 1, 2024. نیروی کار را شامل امور خارجه در کمیسیون, اعضای, از حقوق معلولین, سازمان, کارگاه اپراتورها و یک یا چند نفر که درآمد کمتر از حداقل دستمزد.

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de