مینیاپولیس اعضای هیئت مدیره مدرسه به گوش ساعت از نظر سه شنبه شب از طریق پست صوتی در طول یک مجازی — و احتمالا نهایی — بحث و گفتگو در بحث پیشنهاد برای تغییر شکل دولت در سومین منطقه مدرسه.

جلسه به طول انجامید و چندین ساعت با بسیاری از ستایش این منطقه پیشنهاد و دیگران شفاعت برای مقامات به تاخیر انداختن مارس 12, مدرسه, مدیره, رای تا زمانی که این بیماری همه گیر فروکش. هیئت مدیره مدرسه در اصل مجموعه ای از به رای مارس 28 اما تحت فشار قرار دادند آن را به دو هفته پس معلمان می تواند تمرکز بر شروع آموزش از راه دور.

“والدین و مربیان خود متمرکز طبیعی جدید و با تکیه به شدت در مدرسه جامعه” پدر و مادر شانون کوپر گفت: در یک پست صوتی اعضای هیئت مدیره به گوش از خانه های خود. “لطفا توقف این طرح و به ما هم به درک آن و چگونگی تاثیر آن بر خانواده های ما.”

دیگر والدین خواست هیئت مدیره برای رفتن به جلو. “لطفا فقط در ادامه به انجام حکومتداری خوب برای بسیاری به حاشیه رانده شده” گفت: هدر اندرسون, یک پدر و مادر دو ششم کلاس که با حضور عدالت صفحه دبیرستان. او با پشتیبانی از منطقه طرح و خواست هیئت مدیره برای ماندن در این دوره بر آن مه 12 جدول زمانی.

این redistricting پیشنهاد خواهد redraw حضور مرزها و نقل مکان آهنربا مدارس به مرکز شهرستان برای توزیع منابع عادلانه تر و آدرس بالقوه 20 میلیون دلار کسر بودجه. این امر همچنین کاهش برخی از ولسوالی محبوب ترین برنامه ها و تغییر بسیاری از دانش آموزان به مدارس جدید در این فرآیند است.

روز سه شنبه از راه دور بحث نگاه بسیار متفاوت از گذشته جلسات هیئت مدیره مدرسه با وجود آن مسلما ترین محوری.

قبل از همه گیر صدها نفر از پدر و مادر و معلمان مدرسه بسته بندی جلسات هیئت مدیره به وزن در تغییرات پیشنهادی. پدر و مادر و معلمان خواهد موج علائم در اعضای هیئت مدیره مدرسه و تحسین سخنرانان که به اشتراک گذاشته مشابه نمایش در redistricting طرح است.

در طول مجازی بحث پست صوتی شهادت بود و در زمان خفه و یا غرق کردن توسط پژواک یا لرزان همراه پذیرایی.

بسیاری از والدین با انتقاد از این منطقه و هیئت مدیره مدرسه برای گرفتن نظر عمومی در این قالب اشاره کرد که در اطلاعات نوشته شده بود تنها چند روز قبل از آخرین مهلت برای شهادت. آنها خواسته هیئت مدیره برای به تاخیر انداختن رای خود را بیشتر.

است که رشد بلندتر در هفته های اخیر با بیش از 2800 نفر با امضای یک طومار اصرار هیئت مدیره برای به تاخیر انداختن رای خود را تا زمانی که نظر عمومی امکان پذیر است.

“کسی که رای برای این کار در وسط این همه گیر است که یک سیلی به این جامعه” گفت: دارا Moskowitz Grumdahl یک پدر و مادر دو دانش آموز در این منطقه است.

اما بسیاری دیگر گفت که در حال حاضر زمان برای عمل است. تغییرات سیستماتیک بازسازی را به معنای آدرس نژادی و نابرابری های آزار دهنده شکاف دستاورد و کسر بودجه.

دانش آموزان از رنگ در شهر را به سمت شمال بوده است از دست رفته در منطقه محبوب ترین برنامه های علمی که خوشه در جنوب مینیاپولیس. مقامات می گویند عدم دسترسی به این برنامه ها منجر به نتایج بدتر شمالی به سمت دانش آموزان به همین دلیل است که آنها می خواهند به تمرکز آهن ربا و حرفه ای و فنی برنامه های آموزش و پرورش.

پائولا Luxenberg که دارای دو فرزند است در منطقه ستایش رهبران برای شناخت دیرینه بی عدالتی و داشتن شجاعت به اصلاح آنها. تقدیر او از هیئت مدیره مدرسه برای به تأخیر انداختن رای دو هفته اما خواسته اعضا به مطمئن شوید که آنها نمی تعویق انداختن دوباره آن را.

همه گیر کمک کرده است تا با قرار دادن redistricting بحث به دیدگاه Luxenberg گفت: با تاباندن نور بر روی سیستمیک بی عدالتی. او و پدر و مادر دیگر با اشاره به مشکلات آموزش از راه دور که در آن برخی از دانش آموزان دسترسی به دستگاه و اینترنت آنها نیاز به یادگیری از راه دور در حالی که دیگران نه.

“کسانی که در حال حاضر پیش رو در حال گرفتن حتی بیشتر پیش رو در طول این زمان و کسانی که در حال مبارزه در حال مبارزه و حتی بیشتر در طول این زمان” Luxenberg گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im