مینیاپولیس مدارس عمومی نهایی redistricting پیشنهاد بسته بندی شده با تغییرات

مینیاپولیس مدارس عمومی نهایی redistricting پیشنهاد را کاهش می دهد تعدادی از آهنربا مدارس و انتقال آنها به مرکز شهر کاهش تعداد تفکیک مدارس و ریشه کن کردن دانش آموزان کمتر از اصل پیش بینی شده است.

جامع منطقه, طراحی, طرح, منتشر شده در جمعه, خواهد upend دولت سومین مدرسه منطقه با حضور دوباره ترسیم مرزها و دیگر تغییرات عمده ای را به اثر در 2021-22 سال تحصیلی. این redistricting است که به معنای به آدرس نژادی و نابرابری های آزار دهنده شکاف دستاورد و پیش بینی کسری بودجه نزدیک به 20 میلیون دلار است.

“ما باور نمی کنیم که دانش آموزان ما می توانیم منتظر دیگر هیچ. و ما باید به عمل در حال حاضر به مجموعه ای از شرایط را برای موفقیت” سرپرست اد Graff گفت.

موجود در تراز منطقه منجر شده است به تفکیک مدارس و مدارس در سمت شمال باید نتایج بدتر. رهبران منطقه می گویند این پیشنهاد کمک خواهد کرد که دستیابی به بهتر نژادی تعادل و جلوگیری از پتانسیل سازندگان: از زیر-ثبت نام مدارس.

در حالی که اکثر پدر و مادر موافق تعمیرات اساسی عمده ای است که مورد نیاز بسیاری از آنها تحت فشار قرار دادند در این طرح است. آنها می گویند این منطقه ارائه کرده است چند جزئیات در مورد چگونگی systemwide تقسیمات جدید که می تواند مختل بسیاری از دانش آموزان و مربیان را رسیدگی شکاف دستاورد. و آنها استدلال می کنند که برخی از پیشنهادات قابل توجهی پدید آمده در اواخر روند و سزاوار بیشتر موشکافی.

این بحث است که به احتمال زیاد به شدت منجر به نهایی مدرسه, مدیره, رای, برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 28 با وجود اعتراض از پدر و مادر که نگران طرح نهایی دریافت خواهد کرد کمی مقاومت مواجه میان بی سابقه ای ویروس اختلال.

حرکت آهن ربا

تحت نهایی CDD پیشنهاد منطقه را 11 آهن ربا به جای 14. محبوب آهن ربا مانند آموزش و پرورش, شهری, محیط زیست و دیپلم بین المللی خواهد بود با انجام دور در حمایت از برنامه های جدید با تمرکز بر مطالعات جهانی و انسانی و علم و تکنولوژی و مهندسی هنر و ریاضی.

هشت مدارس — بارتون Dowling, Folwell, Bancroft, آمریکا, Windom, Anwatin و Armatage — خود را از دست آهنربا وضعیت. شش community schools — Bethune, Franklin, Sullivan, سبز, اندرسون و جفرسون — را تبدیل به آهن ربا.

این تقسیمات جدید حرکت خواهد بسیاری از آهن ربا برای بزرگتر, ساختمان, اضافه کردن حدود 1000 کرسی های بیشتری برای دانش آموزان که مایل به ثبت نام در مدارس گفت: Eric مور, این منطقه رئیس مسئوليت تحقیقات و حقوق صاحبان سهام.

منطقه برآورد آن را به صرفه جویی در حدود 7 میلیون دلار در هزینه های حمل و نقل در هر سال با تغییر ساختار بر اساس مسیرهای اتوبوس مورد نیاز برای پشتیبانی از مدل ثبت نام. کسانی که پس انداز کمک خواهد کرد که صندوق برنامه های علمی و دیگر هزینه های عملیاتی. رهبران منطقه نیز انتظار آهنربا مدرسه بهبود حمل هزینه سرمایه از $6.5 میلیون دلار در طول پنج سال آینده.

K-8 مدارس کاهش خواهد یافت اما حذف نه با سالیوان و جفرسون حفظ درجه پیکربندی.

مقامات می گویند وجود خواهد داشت به اندازه کافی صندلی برای دانش آموزان ثبت نام شده در دو زبان غوطه وری در مدارس و ادعا می کنند که کشیده شده شک و تردید از تعداد بسیاری-خرد پدر و مادر است.

نهایی منطقه برنامه نگه می دارد این برنامه ها در شریدان و امرسون مدارس ابتدایی در حالی که جابجایی دو نفر دیگر از Windom ابتدایی و Anwatin مدرسه به سبز ابتدایی و اندرسن دبیرستان.

تغییرات به مدارس

دبیرستان دانش آموزان را مجبور به تغییر مدارس تحت برنامه است. پیشنهاد مرزی تغییرات خواهد اثر را در سال 2021 با ورودی دانش آموزان کلاس نهم. مدارس در جنوب مینیاپولیس خواهد به دست آوردن تعداد قابل توجهی از دانش آموزان با توجه به های اخیر ثبت نام پیش بینی در حالی که در جنوب سمت مدارس خواهد بود کوچک و تبدیل شدن به کمتر و متنوع است.

منطقه خواهد تمرکز خود را حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش (CTE) برنامه ها در سه “سراسر شهر بود” سایت: شمال ادیسون و روزولت مدارس بالا است. این دوره آموزش مهارت های اعم از مهندسی و رباتیک برای جوشکاری و کشاورزی است. هزینه سرمایه از ایجاد این سه CTE هاب خواهد مجموع نزدیک به 26 میلیون دلار در طول پنج سال با توجه به منطقه.

تغییر شکل منطقه خواهد مختلط کمتر دانش آموزان به مدارس جدید در ابتدا از فکر و مقامات می گویند در حالی که برش شماره از “جدا نژادی” مدارس از 20 تا هشت. جدا نژادی در مدارس بیش از 80 درصد از دانش آموزان متعلق به یک گروه است.

در حالی که این منطقه یک بار گفت: 63 درصد از دانش آموزان تغییر خواهد کرد, مدارس آن در حال حاضر پروژه در حدود 15 ٪ از K-8 دانش آموزان تجربه یک بار انتقال, در علاوه بر این به 21 درصد از دانش آموزانی که سوئیچ مدارس در هر سال.

مقامات می گویند طرح اولیه خود را از 63% آمد ماه پیش قبل از آنها الگوبرداری جابجایی آهنربا, مدارس, و اختصاص درصد از دانش آموزانی که تغییر مدارس سالانه برای هر دلیل. نهایی خود را پیشنهاد می دهد برخی از دانش آموزان این گزینه را با رزرو صندلی برای کسانی که ثبت نام در مدارس اجتماعی است که تبدیل به آهن ربا و مغناطیس است که می توانید جدید آموزش و پرورش تمرکز.

“ما همیشه در نظر گرفته شده برای این تعداد باید خیلی پایین تر” مور گفت.

آنچه در پیش روست

رهبران انتظار 400 نفر از دانشجويان به ترک منطقه در هر یک از دو سال از تقسیمات جدید. که خود را پیش بینی دانشجو از دست دادن در 2021-22 سال تحصیلی از 1200 به گفته مقامات در حالی که توجه به آنها فکر می کنم ضرر و زیان در نهایت سطح و ثبت نام می کنه ،

“ما اعتقاد داریم که ما قادر خواهد بود برای ایجاد ثبات چیزهایی که برای ما دانش آموزان و خانواده ها و کارکنان در منطقه” Graff گفت.

عضو هیئت مدیره مدرسه KerryJo Felder که نشان دهنده سمت شمال بود “واقعا نا امید” با آخرین پیشنهاد. او تا به حال کشیده شده خود را طراحی مجدد طرح — با ورودی از سمت شمال خانواده ها و معلمان است که باید پیکربندی مجدد Cityview ابتدایی به یک K-8 آورده و تجارت برنامه های شمالی دبیرستان و یک اسپانیایی غوطه ور شدن آهنربا به نلی سنگ Johnson elementary. منطقه نهایی پیشنهاد می کند هیچ یک از این تغییرات است.

“آن را مضر که آنها نمی انجام این کار است که آنها قرار است انجام دهیم” گفت: Felder.

Felder نیز خواست منطقه و همکار او اعضای هیئت مدیره مدرسه به حرکت رو به جلو با یک رای در طول COVID-19 همه گیر است که محدود بسیاری از خانواده ها به خانه های خود. منطقه به طور آزمایشی برای هدف مارس 14 مدرسه هیئت مدیره بحث و گفتگو در طرح نهایی با رای به دنبال در آوریل 28.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz دستور داده است تا همه Minnesotans به ماندن در خانه مگر اینکه مطلقا لازم است حداقل تا مارس 10 به سرعت ویروس گسترش یافته است. فرماندار همچنین دستور داد مدارس دولتی در سراسر کشور به بسته ماندن تا زمانی که ممکن است 4.

“ما نمی توانیم انکار پدر و مادر ما ارزشمند ورودی” Felder گفت. “حتی اگر آنها دیوانه ما آنها شایسته دیوانه در ما و آنها سزاوار برای ما به آنها را بشنود.”

 

توییتر: @ryanfaircloth

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im