یک مینیاپولیس فرمانده پلیس شده است تنزل مقام پس از یک آنلاین داد و بیداد بیش از یک Facebook پست در مورد قتل تحقیقات که موجب جنجال آنلاین کشید و سرزنش از هر دو رئیس Medaria Arradondo و NAACP.

کیم لوند واس نوشت: او در دسترس عموم Facebook صفحه: پنج شنبه که به او منتقل شده است به سمت جنوب سوم حوزه که در آن او را اجرا اموال crimes unit. در انجام این کار او را به بازگشت به رتبه ستوان.

“همانطور که همه ما می دانیم که یک قطعه از یک لحظه ممکن است به کامل متن که به من چه من ساخته شده,” او نوشت: در پست پیگیری.

سخنگوی وزارت جان الدر تایید این حرکت در روز دوشنبه اضافه کرد که معلوم بود که پر کردن پست سابق به عنوان فرمانده نوجوانان بخش منصوب موقعیت. یکی از بزرگان گفت که این گروه تا به حال هیچ نظر بیشتر در مورد آنچه به مبلغ “یک ساعت موضوع است.”

جنجال آغاز شده در اواخر ماه گذشته پس از وسع ارسال شده یک عکس از یک دهه 1990 دوران T-پیراهن است که شامل یک تصویر از صحنه جرم نوار و گچ طرح کلی از یک بدن کشیده شده بر روی آن را با کلمات: “مینیاپولیس پلیس HOMOCIDE (sic) بخش روز ما شروع می شود زمانی که شما به پایان می رسد.”

این عبارت معمولا در پلیس مضمون تی شرت و لیوان و دیگر یادگاری اما برخی آن را در نظر گرفته نسبت به قربانيان قتل در شهرستان که در آن بسیاری از آنها جوان مردان سیاه و سفید.

در یک عنوان با عکس واس نوشت که او “سازماندهی اتاق ذخیره سازی و آمد در سراسر این سنگ!” و اضافه کرد که “آن را می پردازد به اثبات خواندن” با اشاره به غلط املایی کلمه “قتل.”

بسیاری از پست سوال که آیا غلط املایی عمدی بود با توجه به اینکه پیراهن تولید شد در زمانی که این شهر تا به حال دیده می شود یک سری از قتل مردان همجنسگرا.

یک صفحه نمایش گرفتن از وسع’ پست به زودی شروع به گردش در سایت های رسانه های اجتماعی, نقاشی های تیز در سوئیس از مینیاپولیس فصل NAACP و Arradondo که بعد عذرخواهی کرد و گفت نه عکس و نه به عنوان منعکس شده “ارزش ها و تحول فرهنگ است که ما به عنوان یک بخش امروز”.

واس افرادی که به یک سابق مینیاپولیس کارآگاه قتل بعد از حذف پست نوشتن که او نه قصد توهین به کسی.

واس’ تنزل به دنبال نشست هفته گذشته بین Arradondo و مینیاپولیس NAACP را لسلی ردموند — که برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده در این پست و دیگر رهبران سیاه و سفید برای بحث در مورد این قسمت.

Nekima لوی آرمسترانگ دیرین حقوق مدنی وکیل نیز در جلسه حضور داشتند گفت که به عنوان یک رهبر باید واس ام شناخته شده آسیب کلمات او می تواند تحمیل.

“او نیت مهم نیست. آنچه مهم است نتیجه اقدامات” او گفت:. “به عنوان یک رهبر در مینیاپولیس اداره پلیس او باید شناخته شده است که ارسال چنین توهین آمیز پیام در رسانه های اجتماعی خواهد بود بسیار توهین آمیز … نه به ذکر است به تضعیف اعتماد عمومی است.”

در پیگیری پست واس نوشت که تی شرت ساخته شده بود به عنوان یک “جمع آوری کمک توسط یک تاجر خصوصی برای کسب و کار خود” و “کلمات چند مورد استفاده برای توصیف [من] درست نیست.”

“دختر من خدمت در سپاه صلح در آفریقا است. پسر من نوازنده انجام شده. ما جشن موسیقی نوابغ هم از سام کوک مایلز دیویس لوئیس آرمسترانگ و البته Notorious B. I. G.,” او نوشت.

“همانطور که برای کسانی که از جامعه تجاوز یک جامعه است که سرشار از عشق و پذیرش من متاسفم مرد ساخته شده است که پیراهن فقط نمی دانم که چگونه به طلسم,” او اضافه شده است.

واس آغاز شده و با گروه در سال 1987 با توجه به پلیس سایت.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net