مینیاپولیس است متوقف شده برنامه های خود را به موضوع شهرداری ها, کارت شناسایی, در بخشی به دلیل نگرانی که این اطلاعات می تواند مورد استفاده برای شناسایی مهاجران برای اخراج شهردار یعقوب Frey روز جمعه گفت.

بحث در مورد چگونه — و اینکه آیا به ادامه آمده است در زمانی که بسیاری از شهرستانها به دنبال راه هایی برای مقاومت در برابر مهاجرت اجرای جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. مدت کوتاهی قبل از او به طور رسمی اعلام حضور در انتخابات مجدد تهمت گفت: او را تبعید “میلیون ها نفر از بیگانگان غیر قانونی.”

“شده اند وجود دارد تغییرات عمده ای در, بدیهی است که, رهبری ایالات متحده” از مقامات شهر شروع به هل دادن برای شهرداری ID برنامه فری گفت. “و ما فراموش می خواهید مطمئن شوید که مردم ثبت نام برای کارت شناسایی هستند محافظت می شود.”

مینیاپولیس است نه تنها شهر به دنبال یک شهرداری کارت شناسایی. جدید Haven, Conn., در میان اولین. دیگر شهرهای بزرگ با ID برنامه از جمله نیویورک و فیلادلفیا باید دست و پنجه نرم نگرانی های مشابه بیش از حفاظت از داده ها.

مینیاپولیس تصویب ایجاد شهرداری ID برنامه در سال 2018 اما تا به حال بحث شده است که آن را برای سال های بسیاری است. هنگامی که اندازه گیری قبل از شورای شهر بیش از ده نفر صحبت در حمایت از این کارت که به گفته آنها می تواند کمک به نه تنها مهاجران بلکه تغییر جنسیت افراد بی خانمان و کودکان زیر 16 سال, در میان دیگران.

داشتن یک فرم شناسایی بسیار مهم بود آنها گفت: به باز کردن یک حساب بانکی دریافت مراقبت های بهداشتی و در برخی موارد برداشتن کودکان از مدرسه.

اطلاعات به دست آمده از شهر که مردم درخواست شهرداری ID خواهد بود در زیر مینه سوتا دولت داده شیوه عمل می کنند. هر کسی از جمله فدرال مقامات اداره مهاجرت می تواند به آن دسترسی داشته باشید.

مینیاپولیس رهبران در حال تماشای دو اقدامات پیشنهادی در قوه مقننه. یک اسپانسر شده از طرف عایشه گومز در مجلس نمایندگان و اسکات گود کردن زمین را در سنا از هر دو مینیاپولیس DFLers خواهد دولت است که اطلاعات در مورد شهرداری ID متقاضیان خصوصی است.

یکی دیگر از لایحه حمایت شده توسط رهبر جناح اکثریت مجلس Ryan وینکلر DFL-Golden Valley خواهد آن را آسان تر برای بسیاری از مهاجران به دست آوردن گواهی نامه ی رانندگی بدون نیاز به اثبات که آنها در این کشور قانونی است. فری گفت که کاهش نیاز به یک شهرداری ID.

هنوز مقامات شهر شده اند جلسه به بحث در مورد چگونگی ادامه. آنها در ابتدا تخمین زده می شود در این برنامه هزینه از $200,000 در سال اول آن با هزینه های ناشناخته در آینده است. این شهرستان دارای هنوز صادر نشده است یک درخواست برای مناقصه برای ایجاد یک شهرداری ID برنامه.

فری گفت که او باقی می ماند “متعهد به مفهوم” از شهرداری شناسه. اما او افزود: “اگر ما می توانیم آن را انجام داده در یک ایالت سطح خواهد بود که بهترین سناریو.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im