مینیاپولیس پارک ارشد را اجاره تمام Wirth خانه

تحت renegotiated اجاره, مینیاپولیس, پارک سرپرست Al Bangoura را اشغال می کند کل تئودور Wirth صفحه اصلی در حالی که در مکان تورهای خانه تاریخی محدود خواهد بود.

اجاره منتشر شده در این هفته می دهد Bangoura دسترسی منحصر به فرد به سه طبقه از خانه که مشرف Lyndale مزرعه و حوالی ان پارک در جنوب مینیاپولیس. او قادر خواهد بود برای باز کردن این خانه به “کلید در زمان” با توجه به زبان جدید است.

پارک مدیره کمیسیون برنامه ریزی شده بود به رای دادن در اجاره نامه در جلسه یکشنبه شب اما آنها فاقد حد نصاب. گم شد در کمیسیون براد Bourn AK حسن Londel, فرانسوی, Kale Severson و رئیس جمهور Jono Cowgill با توجه به رابین Smothers یک پارک سخنگوی.

اجاره محدودیت دسترسی برای مینیاپولیس پارک میراث جامعه است که میزبانی تورهای منظم از خانه پس از سال 2018 است.

غیر انتفاعی صاحب بایگانی Wirth اولین سرپرست برای زندگی در خانه و مبلمان و مصنوعات دیگر مرتب در طبقه اول.

تحت اجاره نامه های جدید, میراث جامعه خواهد دسترسی به پیش نویس اتاق در زیر زمین شش ماه در سال است. این گروه را تا زمانی که ممکن است برای حذف آن از آثار اصلی طبقه.

Bangoura همچنین می تواند دسترسی به تاریخی دیگر سازمان ها با توجه به اجاره نامه.

اجاره خواهد شد در مراحل رشد از $1,325 یک ماه به $2,050 یک ماه شروع به 2021. اجاره پرداخت شده توسط Bangoura خواهم به طور انحصاری به سمت تعمیرات و بهبود خانه.

“من خوشحال هستم با شرایط اجاره و هیجان زده هستم اولین خانواده از ما برتر سیستم پارک می خواهد برای ادامه به زندگی در مینیاپولیس پارک” Cowgill که مذاکره و اجاره با Bangoura در بیانیه ای گفت: روز شنبه. “من فراتر از آن هیجان زده است که اولین آفریقایی-آمریکایی خانواده به زندگی در این خانه های تاریخی است که مایل به مفسران متنوع تاریخچه تحسین ما سیستم پارک.”

در اوایل سال جاری Bangoura گفت که او و خانواده اش می خواست به اشغال کل 110 ساله خانه جایی که او زندگی می کردند پس از او به عنوان سرپرست در 2019.

“من می خواهم به ماندن در خانه با خانواده من به خاطر آن مردم من در خارج از منزل روزانه با استفاده از این پارک به یاد من هر روز که چرا من اینجا هستم و مسئولیت من به مردم من در خدمت” Bangoura گفت: در ماه گذشته.

پس از تصویب این اجاره را به اثر بلافاصله و آخرین سراسر Bangoura تصدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>