دولک Monterrubio چپ یک حرفه ای در آموزش و پرورش به دنبال رویای خود را از پخت شیرینی که با سر اشاره کردن به او, مکزیکی, میراث, با محبوب ایستاده در لیندن تپه بازار کشاورزان و در سال 2018 با جهش به یک آجر و ملات (1839 E. 42 سنت, Mpls,., 612-886-1180, dulceriabakery.com). در حال حاضر که نانوایی بسته است.

در شنبه Dulceria نانوایی میزبان یک مهمانی خداحافظی, 9 صبح تا ظهر. این بدان معناست که این هفته آخرین شانس خود را برای دریافت Monterrubio رنگارنگ کنچس و دیگر پان, دولچه و یا شیرین, نان, رول, و دیگر رفتار میکند.

او نوشته یک خداحافظی در نانوایی خود را سایت ها و رسانه های اجتماعی.

“همانطور که می دانید Dulceria آغاز شده به عنوان یک وسیله برای آوردن comunidad با هم به یک فضای متعلق که در آن تنوع هویت ها و تجارب ما در کمونیدد ارزش است و به جشن Mexicanidad به عنوان یک دارایی … یکی خوشمزه, پان, دولچه, در زمان,” او نوشت. “اما به زودی پس از ژانویه ما شکستن آن برای من روشن شد که سطح فیزیکی و عاطفی سرمایه گذاری مورد نیاز برای رشد پایدار Dulceria بدون به خطر انداختن نقش خود را به عنوان یک جامعه فضای ساختمان (و من خوب بودن) است فراتر از آنچه که من در واقع می تواند همچنان به انجام.”

در حالی که نانوایی باز است برای کسب و کار منظم ساعت بقیه این هفته (7 صبح تا 2 بعد از ظهر سه شنبه.-Fri., ساعت 8 صبح-2 بعد از ظهر شنبه.), بسته شدن حزب وعده پان, دولچه و cafecito برای فروش Dulceria نانوایی کوله پشتی و قدردانی پیام هیئت مدیره.

پس از یک حرفه ای تغییر Monterrubio نیست گفت: آنچه که در آینده برای او.

“من مشتاقانه منتظر به کشف آنچه من بعدی تلاش خواهد بود به صرف زمان با خانواده و همچنان که در کمونیدد,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im