مینیاپولیس شهردار فری: “هیچ چیز عادی مورد طبیعی جدید’

پس از ارائه خود را دولت قبلی از این شهر سخنرانی در یک سالن تئاتر و یک آزمایشگاه, مینیاپولیس, شهردار یعقوب فری تصور صحبت کردن در این سال از پارک شهر در میان کامیون های مواد غذایی, موسیقی و همه از دیگر نشانه های تابستان ورود.

در عوض با این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال تغییر همه چیز را در شهر او صحبت کرد در ساعات اولیه صبح به یک دوربین در تنظیم خود را تقریبا خالی در شهرستان سالن. این اولین بار در تاریخ است که یک مینیاپولیس شهردار تحویل این سخنرانی از طریق یک ضبط ویدئو به جای به مخاطبان زندگی می کنند.

برای Frey آن زمان دیگری مشخص شده است که این بیماری همه گیر بود مجبور گلهای سیاستمدار به مبادله از یک رویداد عمومی با مردم برای امن تر اما تنها مجازی پیام.

“سلام, مینیاپولیس,” او گفت:. “من می دانم. این بسیار عجیب و غریب برای من بیش از حد.”

او هشدار داد که ساکنان وجود دارد خواهد بود دشوار پیش رو است. این شهر بلندی بودجه بحران آن را غیر ممکن است برای دیدار با هر ساکن نیازهای طول بیماری همه گیر.

اما او همچنین به دنبال ارائه برخی از اندازه گیری امیدواریم که این شهر خواهد زنده بماند و می تواند در روند کار با دیگر نهادهای دولتی در مسائل عمده مانند تغییر آب و هوا نابرابری های بهداشتی و مهاجرت.

“جدید عادی در زمان شدت متفاوت از حالت عادی در پیش روست” او گفت:

“به روشنی وجود دارد هیچ چیز عادی مورد جدید معمولی و غیر از این واقعیت است که ما نیاز به آن را در آغوش.”

فعالیت های تابستانی قرار داده خواهد شد نگه به عنوان شهرستان را تشویق می کند فاصله فیزیکی به منظور کاهش گسترش coronavirus.

به جای هل دادن عمده تغییر سیاست این شهرستان را به تمرکز بر روی ارائه خدمات اساسی مانند آب پاک و پلیس حمایت می کند.

در گذشته فری استفاده کرده است سالانه گفتار به تماس پلیس و اصلاحات. در این سال او ستایش افسران و آتش نشانان برای “پاسخ شجاعانه به تماس برای کمک, حتی با جدید و چالش های پیش بینی نشده همیشه حاضر در خط وظیفه.”

در سال های قبل او صحبت در مورد نیاز به گسترش مسکن مقرون به صرفه. در این سال او متمرکز در شهرستان اضطراری اجاره برنامه کمک های که برای آن دریافت بیش از پنج برابر تعداد برنامه های کاربردی آن می تواند انجام برسانند.

“مقابله با این محدودیت ها این است که قلب غم انگیز,” فری دانست و گفت: تماس های مکرر برای دولت های ایالتی و فدرال برای تامین کمک های بیشتر به شهرستانها. “ما نمی توانیم این کار را بدون شما” او گفت:, “اما شما همچنین نمی توانید این کار را بدون ما.”

در این چشم انداز جدید مقامات شهرستان در حال حاکم متفاوت و برنامه ریزی متفاوت از آنها در سال های اخیر با ثبات تر سال است. تنش بین پوشش مردم نیازهای فوری و برنامه ریزی برای دراز مدت است حاد به خصوص در بحران فری گفت.

در این سال آن را فوق العاده شخصی است. هنگامی که او و همسرش سارا کلارک پیدا کردن آنها انتظار اولین فرزند خود را به علت در ماه سپتامبر — آنها شروع به صحبت کردن در مورد آب و هوا در 50 سال مدارس آنها می تواند ثبت نام فرزند خود را و چگونه به تصویب همراه ارزش های خوب.

“همه این سوالات این همه برنامه ریزی برای آینده در حال حاضر نیاز به صبر برای اقدام در حال حاضر” فری گفت. “ما نمی شود قضاوت از راه دور برنامه. اندازه گیری — سال ها و دهه ها از حال حاضر خواهد بود آنچه ما را به آینده ممکن است به عنوان بسیاری که ممکن است.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی startribune.com برای به روز رسانی.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im