رستوران ها و کافه ها در مینیاپولیس باید همه را جز خود takeout تحویل و یا درایو-از طریق سرویس شروع بعد از ظهر سه شنبه پس از شهردار یعقوب فری اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در بیش از شیوع کروناویروس.

این حرکت را به طور چشمگیری تغییر زندگی روزانه در این ایالت در شهر مینه سوتا شروع به دیدن اولین شواهد از جامعه گسترش COVID-19. آن همچنین می افزاید: یکی دیگر از سطح استرس برای صاحبان کسب و کار کوچک بسیاری از آنها در حال حاضر در تلاش برای تعادل منابع مالی خود در برابر جامعه را به خوبی بودن.

“من می توانم به شما بگویم که این یک تصمیم سخت اما حقیقت این است که آن نبود. آن را فقط کار درست را انجام دهید” فری گفت. “ما در حال تلاش برای کاهش انتقال به عنوان آنجا که ممکن است. داشتن انبوهی از مردم در یک فضای محدود می شود آن را یک شنبه شب یا روز سنت پاتریک معنا ندارد.”

شروع در ظهر جمعه, مینیاپولیس خواهد محدود کردن دسترسی به میله, رستوران ها و کافی شاپ ها در داخل شهر. “عملیات محدود خواهد شد به تحویل بایگانی اطلاعات و درایو-از طریق سفارشات” فری دفتر در بیانیه ای گفت.

کسب و کارهای کوچک در مینیاپولیس در حال حاضر در حال تقلا برای تغییر مدل های کسب و کار در روز قبل از محلی اضطراری اعلام شد گفت: Michael Horowitz, دولت, مدیر اصلی خیابان اتحاد مینه سوتا است که نشان دهنده حدود 100 کسب و کارهای کوچک در این شهرستان است. بسیاری از کسانی که کافه ها و رستوران ها که در حال حاضر بسته شده موقتا, او گفت:.

برخی از رستوران های روشن به ارائه منظقه وانت. حداقل یک بسته از آنجا که بیمه آن را پوشش نمی از دست دادن از ویروس ها هوروویتس گفت.

در حال حاضر سوال این است که آیا کسب و کار است که بسته درهای خود را به طور موقت قادر خواهد بود به بازگشایی آنها پس از بدترین ویروس را تصویب کرده است گفت: هوروویتس.

“اگر آنها در حال حاضر بسته شده و در حال حاضر تخمگذار کردن کارکنان خود را, آنها در حال رفتن به. بسیاری از آنها در حال حاضر” هوروویتس گفت. “بدون این کسب و کارهای کوچک, مینیاپولیس در حال رفتن به نگاه بسیار متفاوت در انتهای دیگر از این.”

او گفت که او امیدوار اعلام اورژانس به معنی شهر خواهد سرمایه گذاری در کسب و کارهای کوچک چه از طریق کمک نقدی, اجاره, کمک, کمک های مالی و یا waiving از هزینه های صدور مجوز.

فری گفت: رهبران شهر در حال بحث در مورد راه هایی برای حمایت از کسب و کارهای کوچک و هر گونه کارگران آسیب دیده و امید به روز رسانی در روزهای آینده.

فری تصمیم به اعلام اورژانس آمد یک روز پس از, St. Paul شهردار ملوین کارتر اعلام کرد اضطراری در پایتخت.

در علاوه بر این به کسب و کار تعطیلی مینیاپولیس نیز متوقف خواهد شد صدور مجوز برای تجمعات از 50 یا بیشتر مردم با استناد به ارشاد از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری.

این حرکت همچنین اجازه می دهد تا این شهر برای سرعت بخشیدن به این فرایند برای خرید دنده محافظ برای اولین پاسخ دهندگان که به احتمال زیاد به برخورد مردم با COVID-19. این نوع قرارداد باید به طور کلی از طریق یک فرایند تصویب است که می تواند هفته ها یا ماه.

اورژانس دوشنبه آغاز می شود اما اعلام نیاز به تصویب شورای شهر به بیش از 72 ساعت است. فری خواسته است که این اعلامیه در محل باقی می ماند تا زمانی که مینه سوتا همچنان مشابه اضطراری اعلام شده است.

شورای شهر برنامه ریزی یک جلسه ویژه برای روز پنج شنبه برای بحث در مورد این موضوع.

“این یک زمان فوق العاده ای و آن را در همکاری و تعهد و انعطاف پذیری و خلاقیت از همه ما کار کردن با هم برای حمایت از سلامت و رفاه شهرستان, کارکنان ساکنان, بازدید کنندگان و کسب و کار در مینیاپولیس” رئیس شورای لیزا بندر در بیانیه ای گفت.

فری همچنین با ارسال نامه ای به Hennepin County Sheriff دیوید هاچینسون, اصرار او را به “کشف تمام گزینه های برای به تأخیر انداختن اخراج.”

هفته گذشته این شهر اعلام کرد که این امر به طور موقت متوقف و خاموش کردن مردم آب برای عدم پرداخت به عنوان بخشی از تلاش برای تشویق مردم برای شستن دست های خود و محدود کردن ویروس گسترش یافته است.

شهر خاموش کردن آب به حدود 150 خواص هر ماه به دلیل عدم پرداخت با توجه به شهرستان سخنگوی سارا مکنزی. او گفت: افرادی که آب خود را خاموش قبل از اعلام توانید با این ابزار صدور صورت حساب و درخواست خود را به خدمات آب دوباره بازسازی شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im