یولین یین فقط شروع به استراحت و سقوط به روال در شش روز از 14 روز قرنطینه در سن دیگو — با اضطراب و تاخیر جت از یک تخلیه پرواز از ووهان چین پشت سر او — هنگامی که مرد مینیاپولیس اخبار است که هر کس خود را در پرواز می ترسید.

یکی از 167 evacuees در آن پرواز به پایان رسید تا بیمار به علت عفونت رمان coronavirus.

“در حال حاضر من فقط می خواهم به مطمئن شوید که من سالم هستم, بنابراین من نمی آورد این ویروس به مینه سوتا گفت:” یین این حرفه ای است. یین 48 بود در یکی از پنج ویژه پروازها که انجام صدها نفر از شهروندان ایالات متحده و بستگان از ووهان — کانون جهانی شیوع کروناویروس.

عفونت شد و تایید توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در دوشنبه شب پس از مسافر شده بود و جدا از یین و بقیه از آسمان که قرار داده شد تحت قرنطینه در Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو. مسافر قرار داده شده بود در انزوا در UC سان دیگو بهداشت به همراه چهار نفر دیگر که تا به حال به نمایش گذاشته علائم اما تا به حال یافت شده است نه به این ویروس.

دیگر آسمان از ووهان قرار داده شده اند و تحت قرنطینه در لس آنجلس و اوماها (روباز انتخابی) چرا که به نظر می رسد تا 14 روز علائم ظهور در افراد آلوده به رمان coronavirus شناخته شده به عنوان 2019-nCoV.

شواهد همچنین نشان می دهد که مردم عفونی تنها زمانی که آنها باید علائم پس از برگزاری evacuees تا زمانی که آن را روشن است که آنها علامت رایگان یک راه برای مطمئن شوید که آنها نمی گسترش این ویروس در آمریکا, Dr. Nancy r. schultze ، از CDC گفت: در هفته گذشته.

“در حال حاضر زمان برای عمل می کنند به طوری که ما می تواند مقدمه ای و تاثیر این ویروس در ایالات متحده,” او گفت:.

یین سپاسگزاری پذیرفته قرنطینه به عنوان شرط در نظر گرفتن یکی از تخلیه پرواز از ووهان هر چند او گفته شده است فرد را می گذراند با غریبه ها که نگه داشتن فاصله خود را در مورد هر کسی که آلوده است.

“ما فقط قرار است برای نگه داشتن یک فاصله اجتماعی از شش پا را,” او گفت:.

یین در آغوش توییتر ارسال ویدئوها و تصاویر خود را به طور موقت زندگی در کارشناسی چهارم میرامار اما او نیز در تلاش برای فیلتر کردن و به جلو آخرین اطلاعات معتبر در مورد این ویروس به خانواده اش. او رفتن به همراه محیط حصار است که در حدود اندازه یک دبیرستان آهنگ و تلفن و متون زمانی که او نمی نشست با مقامات بهداشتی و یا داشتن متوسط گرفته شده است.

رمان coronavirus پدید آمده در بازار ماهی در ووهان در اواخر ماه دسامبر و پس از شناسایی شده در بیش از 42000 موارد و 1 ، 000 مرگ و میر در چین — از جمله مرگ یک شهروند آمریکایی در ووهان. بیش از 400 مورد گزارش شده در کشورهای دیگر از جمله 13 در آمریکا

CDC گزارش کرده است تنها دو مورد از داخلی فرد به فرد انتقال — هر دو مربوط به عودت کننده از چین که آلوده به همسران و استرس است که خطر ابتلا به آمریکا کم است.

Coronavirus 2019-nCoV جهانی موارد

منابع: J که CDC NHC, Dingxiangyuan و دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

یین رشد در ووهان و بازگشت وجود دارد به دیدار پدر و مادر خود را و ببینید که پیر همکلاسی ها برای سال نو چینی.

زمانی که او در سمت چپ مینیاپولیس, اخبار آغاز شده بود در گردش مورد ویروس اما نگرانی از شیوع جهانی نمی پدیدار شود تا پس از او رسیده ووهان در Jan. 20. چین پس از آن صادر مستند در Jan. 23 که مانع مردم برای خروج از شهر.

یین تمرکز روشن به نگه داشتن خانواده خود را امن — به خصوص پدر و مادر خود داده که این ویروس به نظر می رسد به آمار افراد مسن و بیمار سخت ترین و بازگشت به مینه سوتا قبل از تمام پرواز های از چین لغو شد.

“حتی اگر او مریض شدم او را [در غیر این صورت] سالم” همسرش, ان یین گفت: در خانه خود در جنوب مینیاپولیس با یکی از دختران خود را. “ما نبودند شدن به آن وحشت. آن را بیشتر شبیه, ‘جهان وحشت است و قطع کردن چین از همه چیز و ما نیاز شما را به صفحه اصلی!’ “

او به دنبال کمک از مینه سوتا هیئت نمایندگان کنگره به یین در یکی از تخلیه پرواز.

یین گفت که او احساس امن از عفونت در پدر و مادر خود را’ خانه و با استفاده از زمان برای ضبط یک مصاحبه تصویری با آنها. او احساس عصبی در زمانی که او در سمت چپ که حباب محافظ روی درایو به فرودگاه.

یک بار در سن دیگو یین شد با غلبه بر احساسات است.

“در حالی که من در ووهان من عصبی, تجربه کرده, بی خوابی, اضطراب,” او گفت: در یک صدای جیر جیر. “و من ترس از مردم است. من می ترسم به لمس هر چیزی از خارج. در اولین شب از قرنطینه من بیاختیار گریستم. من یکی از خوش شانس بودم امید کمک کند.”

یین گفت: او سپاسگزار برای همه کمک کند. کارکنان مراقبت های بهداشتی در سایت هستند اتفاقا داوطلبان از مینه سوتا که بخشی از ایالات متحده فاجعه کمک های پزشکی تیم است. مواد غذایی و لباس های شسته شده ارائه شده و یین دریافت لپ تاپ خود را پس از تاخیر بنابراین او می تواند از راه دور.

در جلسه دوشنبه شب یین گفت: به او گفته شد که عفونت درگیر یک زن که تا به حال حداقل تماس با دیگران در ترکیب بود و بعید به گسترش coronavirus. حتی پس از او تعجب اگر او می تواند سفر خانه به امید on Feb. 18 خواهد بود که 14 روز پس از پرواز خود را از چین و یا اینکه آیا او در قرنطینه خواهد بود افزایش یافته است.

یین تا به حال خود را ترساندن در سن دیگو زمانی که او سرفه, اما او آن را کشف شد و از همان گرم-آب و آلرژی او تجارب هر بهار در مینه سوتا است.

خانواده در تلاش برای مثبت ماندن تا زمانی که یین می گرداند. یین حتی خندید مورد ثروت خوب بودن اختصاص داده شده به آفتاب سان دیگو در مقایسه با دیگر evacuees پرواز به سردتر اوماها (روباز انتخابی). او gloated به همسر وی در یک تماس تلفنی در مورد چگونه او لذت می برد یک خواب بزرگ و به صورت یک فرصت اجرا در خورشید است.

“من می خواستم به او پانچ,” او گفت: با خنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im