امروز رهگذران توقف به تحسین مارسی روی زیبا خانه و باغ مشرف میننهها کریک در مینیاپولیس. اما ده سال پیش ناظران تا به حال یکی دیگر از دلایل به خیره در اموال.

ویران خانه های قدیمی را اشغال نقطه احاطه شده توسط رشد بسیار وحشی است که آن را غیر ممکن بود برای دیدن آنچه که در حیاط خلوت.

Roy نبود مرعوب. جانباز از چند خانه ، او را دیدم بالقوه در سراشیب بسیاری بود و هیجان زده بود که آن را برای فروش.

در طول سال ها او تبدیل او خانه و حیاط به نمایش گذاشتن artsy, سبک التقاطی است. او مشغول به کار در باغ به آرامی و با تمرکز اولین بار در خانه. که صبر و برنامه ریزی منجر به یک حیاط است که احساس می کند خصوصی هنوز کاملا عمومی نقشه کشی در رهگذران به تحسین یک چشم انداز ایجاد شده عمدتا با perennials سالم از فروش گاراژ Craigslist و پایان فصل گیاه فروش.

باغ Roy گفت: “به من می دهد صلح از ذهن و باعث می شود من احساس زنده است. آن را مانند شما همیشه ساخت یک قطعه از هنر است. آن را در مورد ایجاد و یادگیری است.”

Roy که بازنشسته است و هیچ چشم انداز آموزش. او زندگی در کامپیوتر و طراحی صفحات وب و بزرگ شده در یک باغبانی خانواده در Slayton, Minn. پدر و مادر او به او آموخت که چگونه برای شروع گیاهان از بذر و چگونه به صرفه جویی در بذر از سال به سال.

“آن چیزی سرگرم کننده ما می تواند انجام دهد با هم و به اشتراک گذاری با یکدیگر,” او گفت:.

چیزهایی اول اول,

در مواجهه با این کار بزرگ بازسازی و یا تعویض خانه مختصر و مفید — Roy به پایان رسید تا تنها صرفه جویی در زیرزمین و بخشی از دیوار — او انداخت برزنت بیش از حد از این خلوت به مهار علف های هرز در حالی که یک خانه جدید در حال ساخته شده بود. پنهان در میان علف های هرز و scrubby درختان پیر ریختن. روی همچنین کشف کرد که اطراف آن خواص بالا شدند و زهکشی از کسانی متری جریان راست پایین شیب به سمت خانه او.

او هدایت می شوید که آب با ایجاد یک کانال جدید برای زهکشی که در حال حاضر اجرا می شود از خلوت زیر ایوان به “سنگ استخر” در حیاط جلویی است که دارای آب تا زمانی که آن را فیلتر زیرزمینی.

در ضمن Roy شد تلاش برای کشف کردن باغ. او می خواست یک بازی گاه به گاه چشم انداز است که احساس طبیعی شامل تعداد زیادی از سنگ و hardscape که اجازه می دهد مردم را به نگاه و سرگردان و معطل و بدون نیاز به مبارزه با حیاط دراماتیک شیب.

او رفت و در باغ تور برای دریافت ایده ها و نگاه با دقت در سایر متری در طول پیاده روی در اطراف محله. در حالی که برزنت نگه داشته و تحت کنترل علف های هرز در بسیاری از حیاط خلوت خود او scoured Craigslist و فروش گاراژ جالب برای گیاهان, کاشت آنها را در یک “برگزاری باغ” در گوشه ای از حیاط تا زمانی که او آماده بود تا آنها را به یک خانه دائمی. همیشه آگاهانه از یک معامله در ماه مه و ژوئن او خواهد رسید pop-up ماهواره باغ مغازه ها در سوپر مارکت و پارکینگ به عنوان آنها در آستانه بسته شدن گیاهان در قیمت فروش.

هر سال او به خودش اجازه داد به خرید یک گیاه خاص اغلب غیر معمول درخت یا درختچه در مرکز باغ.

آشغال درختان برداشته شد, ترک های یک زن و شوهر از لهجه درختان و برخی از arborvitae. او نگه داشته هستا و لاله که پنهان شده بود توسط علف های هرز. سنگ فرش راه در حال حاضر وزش طریق حیاط خلوت به مقابل خانه و خاکستری ویسکانسین دام سنگ تخته سنگ لبه مطرح باغ در حیاط جلویی است.

Roy می خواستم باز حیاط جلویی. مراحل که منجر به درب جلو هستند flanked توسط تخت است که با استفاده از درختان همیشه سبز و از ارتفاع های مختلف رنگ ها و اشکال برای ایجاد طول سال بهره. مسلط به حیاط جلویی است که بلند و باریک گریه صنوبر او خواستار “Dr. Seuss درخت.” در تابستان از آن است که احاطه شده توسط توده های صورتی و زرد و نارنجی Asiatic گل نیلوفر و خورشید دوست گیاهان مانند geraniums.

“من عشق لیلی و daylilies,” او گفت:. “آنها آنقدر زرق و برق دار, و آنها نمی نیاز به کار بسیار.”

آفتابی تخت پر از نرگس و لاله که موفق هستند coneflowers ، daylilies و دیگر خورشید گوشتخوار ، در کنار حیاط یکی از گیاهان مورد علاقه آسمانی سایه زغال اخته که دارای گل های سفید در بهار و برگ لبه با رنگ زرد که روشن مایل به قرمز در پاییز. Roy رشد می کند zinnias در آن طرف حیاط صرفه جویی در دانه هر سقوط و پراکندگی آنها در بهار و در نتیجه انبوهی از گیاهان بلند در رنگین کمانی از رنگ ها که در قرعه کشی زنبورها و حتی hummingbirds.

“Zinnias مرا به یاد مادرم” او گفت:. “آنها در بسیاری از رنگ و شبیه کلاه و جا سوزنی ها.”

‘اسکله و نیمکت

هر چند این محوطه جلوی چشم نواز آن را حیاط خلوت که در آن Roy صرف گرم-آب و زمان. یک سری از مبهوت چوب “اسکله” — سیستم عامل های چوبی او یادآوری از دریاچه ها از دوران کودکی خود و ایجاد شد تا حدی بنابراین مادر می تواند حرکت تپه حیاط خلوت — سرب بازدید کنندگان از ایوان از طریق باغ نوسان است که نشسته است بر آنچه دوستان تماس بگیرید “مشاهده عرشه.”

نشسته در نوسان است که در زیر الاچیق بازدید کنندگان می توانید نگاه کردن در حیاط خلوت و نهر. نوسان حمایت توسط یک دیوار از ویندوز که روی در بر داشت در فروش گاراژ. او افزود: شیشه و قاب پنجره ها با یک جفت از غول آبی کرکره از بلژیک. او نگه داشته, پیر, ریختن, رنگ آمیزی آن و قرار دادن یک درب جدید در آن ترکیب آن را به باغ خود را.

پرسید: چه چیزی الهام بخش او بود Roy گفت: “من فقط آن را انجام داد. … من استفاده می شود به رنگ زیادی که من شروع به redoing خانه. من می خواهم به تغییر همه چیز.”

بسیاری از انواع هستا و daylilies رشد در حیاط خلوت مربوط توسط پررنگ برگ cannas و گلدان های سالانه مانند begonias و petunias. Cannas یکی از روی علاقه مندی به این دلیل که برگ بزرگ و روشن گل را یک بیانیه است. او حفاری تا لامپ و موجب صرفه جویی در آنها را از سال به سال.

نیمکت در حال جمع به recesses در هر دو جلو و حیاط خلوت اگر Roy گفت که تا زمانی که او بازنشسته شد او به ندرت در زمان حال در واقع نشستن در خارج. در حال حاضر یکی از چیزهای مورد علاقه او است که با صحبت و رسیدن به می دانم که افرادی که پیاده روی به عنوان او وجین و مراقبت از جلو باغ. گاهی اوقات او دعوت آنها را به نشستن بر روی یک نیمکت و چت.

“یکی از چیزهایی که من در مورد باغبانی در مینیاپولیس است که در حیاط جلو و داشتن برخی از مکالمات” او گفت:. “با نمایش در اینجا آن را مانند اینکه در کشور, اما من در وسط شهر. من در بر داشت بسیاری از دوستان در اینجا.”

مری جین Smetanka مینیاپولیس نویسنده مستقل یک Hennepin County استاد باغبان و مینه سوتا مراقبت از درخت مشاور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im