بیش از 51,000 مردم در حال حاضر زندگی می کنند در مرکز شهر, مینیاپولیس, با توجه به آخرین آمار ارائه شده توسط مرکز شهر, مینیاپولیس, شورای اسلامی طی نشست سالانه پنج شنبه.

این منطقه تقریبا رسیده 50,000 علامت سال گذشته با تشکر از ساکنان در حال حرکت به آپارتمان جدید برداشت در مرکز شهر محلات.

جمعیت رسید و در سال های اخیر با 10,400 مردم در حال حرکت به منطقه پس از سال 2017 با توجه به کسب و کار ارتباط. در تمام جمعیت افزایش یافته است 60 درصد از سال 2006.

رونق مشهود است در آسمان خراش ها به طور مداوم رو به افزایش در مرکز شهر. بیش از نیمی از $2.1 میلیارد دلار در مجوز صادر شده در این شهرستان از بخش های است که در محفظهای قرار دادن مرکز شهر. در حال حاضر 2,500 اجاره آپارتمان در حال ساخت هستند.

در مرکز شهر, مینیاپولیس, شورای اسلامی برگزار شد نشست سالانه در زراد خانه بعد از ظهر چهارشنبه. تعدادی از شهر و شهرستان رهبران از جمله مینیاپولیس شهردار یعقوب فری بودند در آن حضور داشتند.

این رویداد برگزار شد و همان روز یک استار تریبیون تجزیه و تحلیل در دسترس پلیس داده ها نشان داد مرکز شهر در شرق محله های اطراف ایالات متحده بانک ورزشگاه دیدم 70% افزایش در جرم جدی در سال گذشته از جمله سرقت و تجاوز است.

صحبت کردن با مخاطبان از صدها فری گفت: این شهرستان در حال کار به آدرس مرکز شهر را “ادراک ایمنی” از جمله اخیر تعهدات به آموزش و استخدام جدید دانشکده افسری کلاس از افسران پلیس و دیگر پیشگیری از خشونت استراتژی. او همچنین وصل رکورد سال گذشته سرمایه گذاری نسبت به مسکن مقرون به صرفه.

“بی خانمانی نباید چیزی است که مردم را به رنج می برند از در شهر ما,” او گفت:.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی startribune.com برای به روز رسانی.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su