مینیاپولیس دیتون پروژه سالن غذا و دیگر خرده فروشی باز تاخیر

بهار افتتاح سالن غذا و دیگر فضای خرده فروشی در دیتون پروژه در مرکز شهر مینیاپولیس شده است به تعویق افتاد برای یک مقدار ناشناخته از زمان با توجه به در حال تحول COVID-19 بحران است.

این $214 میلیون کلنگی سابق دیتون فروشگاه در بازار Nicollet شده است بسیار پیش بینی شده توسط مسئولان شهرستان و ساکنان آنجا که اخیرا به عنوان یک میسی بسته سه سال پیش.

این بهار یک سالن غذا طراحی و توسعه توسط شخصیت تلویزیونی dwell برنامه ریزی شده بود برای باز کردن به عنوان بخشی از یک سه سطح خرده فروشی دهلیز که شامل پل هوایی اول طبقه و زیرزمین سطح 1.2 میلیون فوت مربع سایت. خصوصی ملایمت کف برای مستاجران کامل با 10000 فوت مربع مرکز تناسب اندام و سرپوشیده “زمستان سالن” نیز قرار است برای باز کردن در بهار.

روز چهارشنبه رهبران پروژه گفت: افتتاح دیتون پروژه بود که با تاخیر با توجه به بهداشت عمومی توصیه ها در برابر تجمع جمعیت و نیاز اجتماعی فاصله. مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد محدودیت بیشتر به عنوان او خواسته Minnesotans به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

“این یک تصمیم بسیار دشوار است را در این نامشخص زمان, اما ما می دانیم که این یک حق” گفت: Brian Whiting, رئيس جمهور از Telos Group, LLC یکی از گروه های پیشرو در توسعه مجدد, در بیانیه ای. “مهم ترین چیز در حال حاضر است تضمین ایمنی و رفاه در جامعه ما نگاه به جلو به باز کردن درب ما در مینیاپولیس زمانی که آن را بی خطر به انجام این کار است.”

ساخت و ساز در سایت است که هنوز هم ادامه دارد.

 

توییتر: @nicolenorfleet

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im