مینیاپولیس مشتریان دوختن به نجات زندگی, ساخت coronavirus ماسک صورت

مردمی در مینه سوتا Opera لباس فروشگاه معمولا کرافت مدل لباس با کرست شگرف لباس در سنگین پارچه. آثار هنری.

“در حال حاضر ما در حال دوخت مستطیل به صرفه جویی در زندگی” گفت: کرینا Bakken, اپرا صحنه و لباس و مدیر.

با نشان می دهد که در انتظار کارگران در اپرا را توقیف صحنه و لباس و صحنه مغازه ها را تبدیل به یک پروژه جدید: ساخت ماسک صورت برای محافظت از مردم است. مشتریان در حال دوخت ماسک برای پرستاران و پزشکان و دیگران در معرض کمبود دنده محافظ با توجه به الگوهای مورد تایید HealthPartners. صحنه مغازه کارگران در حال ساخت تحویل.

“شما باید همه این بطرز شگفت انگیزی با استعداد پشت صحنه کارگران که خلاق و فنی” گفت: رایان تیلور, رئيس جمهور و مدیر کل مینه سوتا Opera. “تمام زندگی خود را در مورد مدیریت پروژه. اگر شما نیاز به یک ارتش از کسانی که مردم آنها در اینجا در شهرهای دوقلو. و آنها آن را بسیار روح است.”

اپرا پرداخت آنها را برای کار خود تیلور اشاره کرد. هر چند آن را به تعویق انداخته است دو عمده محصولات غیر انتفاعی هدف این است که برای پرداخت آن مهمان هنرمندان و صنعتگران از طریق پایان قرارداد خود را با شروع یک هنرمند حمایت صندوق برای کمک به انجام این کار.

خارج از کار حرفه ای و فاضلاب نیز پاسخ داده شده تماس بگیرید. سه صحنه و لباس کارکنان در تئاتر کودکان و نوجوانان شرکت که به تازگی آموخته است که آنها خواهید بود furloughed باید داوطلب برای دوختن ماسک از خانه. هنرمندان مستقل هم در حال برش و دوخت, ساخت خود را تحویل به بیمارستان ها و درمانگاه, فروشگاه مواد غذایی کارگران و دوستان است.

از 6:30 هر روز صبح تا Allina Health را افت مهلت در 1 p. m., مگی تامپسون sews ماسک بعد از ماسک بعد از ماسک.

او یک هنرمند و صاحب یک لباس بافتنی شرکت Makwa استودیو. اما در این ماه او furloughed بهترین-پرداخت فرفره به عنوان یک پاک کننده برای دو Bettys سبز تمیز کردن. او خواهید بود از کار تا اواسط آوریل شاید دیگر.

بنابراین زمانی که تامپسون مورد نیاز برای ماسک او برداشت برخی از پارچه مانده و شروع به دوخت.

“نبود یک سوال برای من,” او گفت:. “من می دانم که چگونه به دوختن و من پارچه اضافی. این است که رفتن به کار من است.”

الگوی نسبتا ساده است با pleats و دو لایه پنبه. در یک هفته او گردد بیش از 100. همکار هنرمند در ساختمان آپارتمان های ارائه شده برای کمک به برش پارچه و خروج قطعات در خارج تامپسون ، تامپسون نیز ماسک برای یک دوست و تحت شیمی درمانی و یک دوست که با این نسخهها کار در یک فروشگاه مواد غذایی است. او تبدیل مادرش دوزی رومیزی به رنگ صورتی-و-آبی ماسک برای “مادر دیگری نیاز دارند.”

“زمانی که شما احساس می کنید برای مراقبت, که به شما می دهد قدرت فوق العاده” او گفت:. “من نمی دانم که این علم در پشت بدن اما من می خواهم به فکر می کنم آن را می سازد مردم قوی تر است.”

شده اند وجود دارد سوال در مورد اثربخشی در خانه ماسک تامپسون اشاره کرد.

“این واقعیت که Allina قرار رسمی تماس بگیرید و برای آنها صحبت می کند به نیاز” او گفت:. “یک پارچه ماسک بهتر از هیچ است.”

در حالی که تولید کنندگان گام تا تولید آنها سازندگان می تواند گام.

به عنوان فاضلاب در سراسر کشور در رشته ماشین آلات خود و تخلیه پارچه فروشگاه خود الاستیک محلی مراقبت های بهداشتی شرکت ها شروع به پذیرش ماسک های دست ساز. در 21 مارس Allina Health قرار دادن یک بیانیه درخواست نه تنها برای کمک های مالی از “کارخانه ساخته شده N95 و گوش حلقه ماسک” بلکه “دست دوخته گوش حلقه ماسک.” و حتی آن را ارائه دستورالعمل با چند نکته: “پارچه های پنبه ای زیبا چاپ بهترین است.”

شهرهای دوقلو تئاتر تابیده خود را در صحنه و لباس و صحنه مغازه برای لوازم. این اکلاهما اهدا 800 جفت دستکش 80 ماسک صورت و سه جفت از عینک ایمنی به شهرستان Hennepin. از آن صحنه و اجاره انبار آن به Allina Health دسته از آزمایشگاه کت scrubs و لباس.

این تئاتر کودکان و نوجوانان بیش از حد اهدا مالش پزشکی-درجه ماسک جراحی و کلاه.

“کسانی که poofy کلاه گفت:” امی Kitzhaber صحنه و لباس و مدیر. “ما تا به حال 300 نفر از کسانی که از نمایش ما بود.”

او همچنین برداشت از فروشگاه پارچه و الاستیک به طوری که او و دو و همکاران به تازگی furloughed می تواند هر دوختن برخی از 50 ماسک از خانه. قادر به سوار شدن به تولیدات تئاتر مشغول به کار بود در برای مدت طولانی است “دلخراش” Kitzhaber گفت. اما کار بر روی چنین ساده, پروژه مفید بوده و رضایت بخش است.

“این واقعا سرد بود آنلاین که همه را بلافاصله در تلاش بود برای حل مشکل,” او گفت:. “است که بسیاری از آنچه که ما در تئاتر و هنر — حل خلاق مسئله.”

مینه سوتا Opera فروشگاه شده بود و لباس های برتر جهان از “ادوارد تولان” از ماه اوت 170 از آنها بیشتر ساخته شده از ابتدا. زمانی که این شرکت ساخته شده فراخوان به لغو اجرای “ما یک روز دور از بارگذاری تمام لباس به تئاتر” برای لباس, تمرینات گفت: Bakken, اپرا صحنه و لباس و کارگردان از سال 2013.

Bakken کارکنان قراردادی بود از طریق آوریل 1.

“ما قرار بود به افتخار آن را بدون در نظر گرفتن” او گفت:. “اما در حال حاضر ما چیزی برای انجام.”

تیم او دوخت از نظر قدیمی و پاره شده و مقادیر بیمارستان لباس به ده ها تن از ماسک است. Bakken امیدوار است برابر داوطلبان به تیم او تلاش ساخت یک عملیات است که می تواند تولید 1,500 ماسک یک هفته. HealthPartners تصویب یک جفت از نمونه های اولیه از جمله پلی پروپیلن مدل با لوله جارو برقی در پل های بینی. (“به دلیل … ناامید بار” Bakken گفت.)

“نکته دیگر این است که آنها نیاز به تمام زیبایی” Bakken گفت. “از آنجا که شما در حال توزیع آن به کسی و گفتن آنها آن را به حفاظت از آنها.

“من امیدوارم که همه مردم در حال ریختن به این ماسک کمک می کند تا آنها را می دانم که همه ما آنها را درک کنید.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de