مینیاپولیس آغاز می شود ‘بازرسی چشمی رفت و برگشت’ به اجرای رستوران و تعطیلی

مینیاپولیس بازرسان حوزه شروع کردن رستوران ها و کافه های بعد از ظهر سه شنبه برای اطمینان از آنها مطابق با جدید ممنوعیت خدمات سایت بخشی از تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus.

در ضمن دیگر بازرسی و طیف گسترده ای از خدمات را کوچک شده است بازگشت به این شهر با هدف حفظ سلامت کارگران آن است.

شهردار یعقوب فری دستور میله, رستوران ها و کافی شاپ ها در این شهرستان به نزدیک و یا ارائه تنها takeout تحویل و یا درایو-از طریق سرویس شروع در ظهر سه شنبه ، رژیم صهیونیستی. تیم Walz به دنبال با یک بزرگتر ایالت محدودیت آغاز می شود که در 5 p. m.

مینیاپولیس سخنگوی سارا مکنزی گفت: بازرسان خواهد “سراسر شهر بود انجام بازرسی چشمی نوردد” به بررسی کنید که آیا کسب و کار مطابق با قوانین جدید. اگر آنها پیدا کردن شواهدی وجود دارد که کسب و کارهای در حال ارائه خدمات دیگر از بایگانی اطلاعات و یا تحویل بازرسان خواهد شد تماس با صاحبان کسب و کار و یا مدیران به آنها بگویید که در مورد نقض. کسب و کار خواهد شد که یک ساعت به رفع مشکل و یا در صورت استناد.

تعامل به معنای “تماس با ما” مکنزی گفت: برای محدود کردن خطرات بهداشتی برای بازرسان.

تغییرات پس از شهر و دولت, اعلام شرایط اضطراری در پی گسترش coronavirus.

مینیاپولیس تشویق رستوران محلی و صاحبان نوار که سوالی در مورد قوانین جدید برای تماس 612-673-2847 یا ایمیل [email protected]

این شهر همچنین دارای به طور موقت متوقف آب بسته آف به علت عدم پرداخت و متوقف صدور مجوز برای رویدادهای با 50 یا بیشتر مردم است.

اعضای شورای شهر شده اند دریافت به روز رسانی در مینیاپولیس’ COVID-19 پاسخ تلاش در بسیاری از جلسات کمیته.

در جلسه صبح روز سه شنبه وزارت کار و مدیر رابین Hutcheson گفت: اعضای شورا که خود را گروه “باقی می ماند در کارکنان” و چندین برنامه های احتمالی در جای خود باید به آنها به آنها نیاز دارید.

“من نیز در اینجا به شما اطمینان که باید روز آمد که ما نیاز به تنظیم عملیات ما به یک نقطه از داشتن هر گونه کمتر از کارکنان ما امروز که ما در یک کشور از آمادگی” Hutcheson گفت.

کارکنان است که می تواند در حال کار از راه دور, او گفت:. دیگران سرسام آور خود را از زمان شروع به محدود کردن تماس با دیگران است. آنها همچنین دریافت دستورالعمل در مورد چگونه به نگه داشتن فاصله خود را از دیگر مردم و صحیح تمیز کردن وسایل نقلیه خود را.

در اورژانس بخش اولویت خواهد بود و حفظ آب آشامیدنی سالم در ادامه حذف مواد زائد و تضمین این که ترافیک سیستم های در حال کار و تعمیر اول-پاسخ’, وسایل نقلیه, در صورت نیاز, او گفت:.

شهر دیگر بخش های در حال ساخت مشابه تغییرات در تلاش برای حفاظت از سلامت کارگران.

مقررات بخش خدمات که نظارت بر اجاره, صدور مجوز ارسال یک ایمیل به صاحبان اموال و گفت آن را به طور موقت متوقف کردن “غیر ضروری بازرسی های داخلی.” ضروری بازرسی “کسانی که مورد نیاز برای زندگی, ایمنی و بهداشت در شرایط” مانند ایمنی مواد غذایی و مسمومیت با سرب بازرسی.

این شهرستان خواهد شد تماس با صاحبان که تا به حال غیر ضروری بازرسی های برنامه ریزی شده برای به تعویق انداختن.

این شهر همچنین خواسته صاحبخانه به در نظر گرفتن برگزاری اخراج. همچنین محدود کردن دسترسی به یک مینیاپولیس, توسعه, نقد و بررسی, ضد, که ارائه می دهد کمک با مجوز و صدور مجوز. مردم هنوز هم می تواند رها کردن اشکال در فرد دریافت کمک از طریق تماس 311 و یا ارسال فرم به امن خط فکس در 612-673-3699.

مینیاپولیس حیوانات مراقبت و کنترل است و در حال حاضر نیاز به قرار ملاقات در آن پناهگاه خدمات پیشخوان به جای ارائه راه رفتن در خدمات. قرار ملاقات را می توان برنامه ریزی از طریق تماس 612-673-6222.

همچنین در روز سه شنبه فری امضا اضطراری و مقررات اجازه می دهد که شهر به سرعت پیمانکاری خرید و فرآیندهای برای موارد مربوط به COVID-19 پاسخ. این شهرستان در امور مالی و اموال بخش خدمات نظارت خواهد که روند و باید با مشورت گروه حقوق مدنی در خرید با ارزش بیش از $50,000. اورژانس اقدام به خرید گزارش باید به شهردار و شورای شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>