رهبران در مینیاپولیس و سنت پل در حال تمرکز بر روی اصول شهرستان راهبری — تعمیر, خیابان, در پاسخ به 911 تماس و حمایت از ساکنان را از طریق همه گیر — در حالی که قرار دادن خود را در پروژه های بزرگ و عمده تغییر سیاست.

در مینیاپولیس نشست به بحث در مورد شدت مورد بحث بالا بندر ترمینال خوبی توسعه شده است به تعویق افتاد. بحث در مورد میلیون ها نفر در تامین بودجه برای محله سازمان ها و reimagining این شهر شبکه حمل و نقل شده اند تحت فشار قرار دادند تا در تابستان.

در St. Paul همه گیر باعث شد این شهر به تعویق انداختن جلسات عمومی در یک مستاجر حفاظت فرمان و ممنوعیت تبدیل درمانی است. یک جلسه جامعه در آینده Ayd آسیاب جاده ها لغو شد و با جایگزین های ویدئویی آنلاین.

Coronavirus باعث شده که عمده رکود برای این دو شهر که در سال های اخیر افزایش حداقل دستمزد بازرسی و نگهداری منطقه بندی و دیگر تغییرات مطابق با سیاست مترقی دستور کار برای کارگران و محیط زیست است. در حال حاضر آنها در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای دیدار با نیازهای فوری مبارزه ساکنان در حالی که حفاظت از خود کارگران است.

“آن را به خوبی خواهید به تغییر همه چیز اتفاق می افتد اما ما نمی لوکس ترویج تغییر در این نقطه” گفت: مینیاپولیس, عضو شورای شهر لیزا گودمن. “ما باید مسئولیت را به مطمئن شوید که ما با ارائه خدمات اساسی این شهرستان است.”

و هنگامی که گفتگو در آن بیشتر اهداف بلند پروازانه رزومه آنها نگاه نمی همان.

هر دو شهرستانها انتظار برای از دست دادن درآمد مالیاتی قابل توجهی به عنوان همه گیر و پاسخ خود را تعطیل کسب و کار و بانک ها سلب خانه. نزدیک به 200 ، 000 نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در شهرهای دوقلو و شهرستانهای اطراف با توجه به آمار دولتی.

در مینیاپولیس شهر پیش بینی درآمد کاهش خواهد یافت تا 200 میلیون دلار یا نزدیک به 12 درصد هر چند مسئولان شهرستان اذعان کرد که شماره می تواند بسته به طول مدت بیماری همه گیر.

St. Paul نشده منتشر شده خود را تخمین می زند اما موقت امور مالی مدیر جان مک کارتی گفت: اعضای شورای جمعه که گروه او است و پیش بینی ضرر و زیان بالقوه تا 70 درصد درآمد به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر مانند هتل و مالیات فروش.

هر دو شهرستانها در حال کم کردن هزینه های غیر ضروری و استخدام. در مینیاپولیس مقامات منتخب و سیاسی منصوب کارکنان به احتمال زیاد باید دستمزد یخ. شهر برنامه ای برای ملاقات با آن اتحادیه به بحث در مورد تغییرات برای آن دسته از کارگران است.

در همان زمان که درآمد ناپدید شده است تقاضا برای خدمات مانند اجاره کمک و وام کسب و کار در حال رشد است.

این St. Paul شورای شهر در مارس 1 مصوب تخصیص $3.3 میلیون به سنت پل پل صندوق که ارائه کمک های مالی به 1000 خانواده های کم درآمد و حدود 300 کسب و کارهای کوچک. با یک هفته در سمت چپ نرم افزار دوره تقاضا در حال حاضر رشد عرضه است. از بعد از ظهر پنجشنبه در این شهرستان دریافت کرده بود 1,801 برنامه های کاربردی از خانواده ها و 833 از کسب و کارهای کوچک.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری پرده برداری از یک طرح در اوایل این ماه به ارائه 5 میلیون اجاره از کمک ها و کسب و کار کوچک وام. برنامه های کاربردی برای کسب و کار کوچک کمک باز جمعه و یک برنامه جدید برای کمک به مستاجرها است که انتظار می رود برای باز کردن برنامه های کاربردی در اواخر این ماه. در مینیاپولیس بیش از حد مسئولان شهرستان انتظار برای دریافت برنامه از بیشتر مردم نسبت به آنها خدمت می کنند.

اعضای شورا می گویند آنها در هیئت مدیره با تمرکز دولت شهرستان, حتی اگر آن را به معنی تاخیر به پروژه های مهم است.

St. Paul عضو شورای ربکا Noecker گفت: برخی از طرح ها از جمله تعمیرات اساسی صدور مجوز کسب و کار و احیا در مرکز شهر آتش بازی شده اند در پشت رایتر قرار داده.

او گفت که او در سوق دادن این شهر به “استفاده از قدرت است که ما باید به عنوان یک پایدار نهاد عمومی به عنوان سخاوتمندانه به عنوان امکان پذیر است.”

“من فکر می کنم ما باید این آمار تا مردم ندارد و اگر ما می توانیم” Noecker گفت. “من نفرت به دیدن ما تماس در هر آنچه که به خاطر ما و به عنوان یک نتیجه تحمیل آسیب های اضافی بر ما ساکنان یا اقتصاد ما.”

در مینیاپولیس رئیس شورای لیزا بندر در مصاحبه ای گفت: در اواخر ماه گذشته است که مقامات به تعویق افتاد برخی از پروژه با مشخصات بالا از آنجا که آنها می خواستند برای پیدا کردن راه هایی برای برگزاری جلسات عمومی در حالی که رعایت اجتماعی فاصله. شورای امنیت نشست از راه دور و برخی از اعضای شورا گفته اند که آنها می خواهم به مطمئن شوید که ساکنان فرصت به وزن از طریق راههای دیگر نیز هست.

در این میان بندر گفت: آنها در حال تصمیم گیری برای حرکت دیگر پروژه های رو به جلو بر اساس اینکه آیا آنها باید فوری مهلت و در هزینه های خود را.

“ما نیز بسیار آگاه از این واقعیت است که بودجه ما سقوط خواهد کرد به طور چشمگیری در این سال و به طور بالقوه دیگر,” او گفت:. “من فکر می کنم ما در حال کار به planful و استراتژیک در مورد چگونه ما ممکن است صرف هر شهرستان دلار است.”

فری هشدار داد کارگران شهرستان که آنها نیاز به عمده کاهش هزینه. “این هزینه مهار اقدامات کمک خواهد کرد که نگه داشتن صدها نفر از کارکنان ما استخدام برای تا زمانی که ممکن است,” او نوشت: در یک e-mail به شهرستان کارکنان. “من متعهد می تواند به همه شما که من همه چیز را من می توانم به حفظ نیروی کار ما از طریق این بحران — و من قصد دارم به کمک شما نیاز داریم.”

برای بسیاری از مقامات منتخب این اولین بار است که آنها در حال تجربه یک عمده رکود مالی در حالی که در دفتر.

در طول St. Paul شورای شهر را از راه دور اول نشست مارس 25 عضو کریس Tolbert که همچنین خدمت در شهرستان و منطقه ای نیروی کار تخته راننده سرشونو تکون دادن به ظاهر یک شبه تغییر است که رهبران چهره. .

“از سه هفته پیش ما تا به حال یک تغییر بنیادی در جهان ما و در واقعیت ما,” او گفت:. “سه هفته پیش ما صحبت کردن در مورد مشکل کمبود کارگر.”

 

کارکنان نویسندگان میگوئل Otárola و اندی Mannix کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im