Minn. قانونگذاران اعتصاب معامله در takeout آبجو و شراب فروش در رستوران ها

مینه سوتا رستوران ها قادر خواهد بود به فروش آبجو و شراب به رفتن سفارشات در طول coronavirus تعطیلی تحت توافق رسیده توسط قانونگذاران ایالتی.

پیش نویس قانون منتشر اواخر روز چهارشنبه اجازه می دهد تا رستوران با مشروب مجوز به فروش برساند تا به یک بطری شراب و معادل شش بسته آبجو و شراب و یا سخت seltzer با دستور غذا. کوکتل و نوشیدنی مخلوط باقی خواهد ماند کردن منو.

صاحبان رستوران شده اند لابی رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و قانونگذاران را به طور موقت تغییر در پی دولت-دستور موقت تعطیلی این استدلال که آبجو و مشروب فروش را نزدیک به نیمی از درآمد خود را در شرایط عادی است.

کسانی که خواستار تشدید اوایل این هفته به مذاکرات میان قانون گذاران و گروه های صنعت ادامه داد: در پشت صحنه. مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک توییتی خبر از توافق اواخر شنبه شب. در یک تغییر از قبل پیشنهاد جدید زبان باعث کاهش محدودیت در خرید و فروش از دو بطری شراب و دو شش بسته است. تمام محصولات فروخته می شود باید در ظروف اصلی خود را به همراه دستور غذا.

موقت مجوز منقضی خواهد بود به عنوان به زودی به عنوان رستوران می تواند بازگشایی به صورت حضوری خدمات. این زمان بسته شدن در اثر طریق ممکن است 4.

بسیاری از رستوران ها و کافی صاحبان خواستم ببینم کوکتل و دیگر انواع مشروب تحت پوشش این پیشنهاد است. Rep. جان Koznick R-Lakeville یکی از حامیان اصلی قانون گفت: در اوایل این هفته که گروه صنعت بود و ابراز نگرانی در مورد ایمنی از فروش ظروف باز.

اندازه گیری تنظیم شده است به آمده تا برای رای گیری در مجلس سنا دولت امروز. خانه بعدی در دیدار روز جمعه است. Walz گفته او ثبت نام در این طرح به قانون پس از تصویب توسط مجلس.

شانزده کشورهای دیگر اجازه می دهد در کافه ها و رستوران های غذای آماده به خدمت نوشیدنی در برخی از فرم در طول بیماری همه گیر از جمله نیویورک کلرادو و ویسکانسین.

 

استار تریبیون خبرنگار Briana Bierschbach کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im