MiniTool نسخه MiniTool فیلمساز 2.2 با 4 ویژگی های جدید

VANCOUVER, British Columbia, آوریل 8 سال 2020 /PRNewswire/ — MiniTool® نرم افزار است اعلام آخرین به روز رسانی نرم افزار برای MiniTool فیلمساز 2.2. این ساده بدون تبلیغات video editor همراه با 4 ویژگی های بسیار عالی از جمله: اثرات حرکت و تصویری با سرعت کنترل تصویری reverser و ذخیره خودکار ویژگی های این پروژه است.

اثر حرکت

متفاوت از نسخه های قدیمی MiniTool فیلمساز 2.2 ویژگی های motion effects. این شامل پان تنها زوم در و زوم کردن. با استفاده از این اثرات حرکت کاربران می توانند تغییر تمرکز موقعیت در قاب آنها می خواهند. کاربران همچنین می توانند اثرات و انتقال از این ساخته شده است در کتابخانه.

تصویری کنترل کننده سرعت

برای کمک به کاربران برای ایجاد فوق العاده slow motion و fast motion فیلم MiniTool فیلمساز می افزاید: تصویری کنترل کننده سرعت. آن را به کاربران ارائه می دهد گزینه های بسیاری برای کنترل سرعت پخش فیلم. کاربران می توانند با سرعت بالا ویدیو به 50 X یا کاهش سرعت ویدیو برای 0.01 X و همچنین عادی سازی این ویدئو سرعت آنها قابل تنظیم است.

تصویری Reverser

به عنوان یک استاندارد, ویرایشگر ویدئو, نرم افزار MiniTool فیلمساز شامل ابزارهای زیر است: چرخش, تقسیم, تمیز, متن, اثر, انتقال, اصلاح رنگ و فیلم قالب.

بر اساس نسخه های قدیمی MiniTool فیلمساز 2.2 می افزاید: تصویری Reverser. با استفاده از این ویژگی کاربران به راحتی می توانید ایجاد یک ویدئو معکوس و آن را به نظر می رسد مانند یک ترفند سحر و جادو. اگر کاربران می خواهم به یک معکوس تصویری با صدا MiniTool فیلمساز اجازه می دهد تا به کاربران برای قطع مسیر اصلی در این ویدئو.

ذخیره خودکار پروژه

به عنوان پروژه تابع MiniTool فیلمساز 2.2 ذخیره می افزاید: برای این پروژه که تا حد زیادی بهبود تجربه کاربر. هنگامی که کامپیوتر قفل یا MiniTool فیلمساز ناگهان خاموش کردن پردازش پروژه خواهد شد به طور خودکار ذخیره شده بر روی کامپیوتر کاربران.

در راه اندازی بعدی MiniTool فیلمساز پروژه را در پروژه کتابخانه. اگر کاربران می خواهم به ویرایش فیلم های خود را بعد از آنها نیز می تواند صرفه جویی در این پروژه برای استفاده در آینده.

ویژگی های اصلی نرم افزار MiniTool فیلمساز

MiniTool فیلمساز رایگان نرم افزار ویرایش فیلم تمام ویژگی های اساسی از نسخه های.

  • ویرایش ویدئو: کاربران می توانند تقسیم, برش, چرخش, اضافه کردن زیرنویس درخواست فیلتر و اثرات حرکت معکوس تصویری و تغییر سرعت.
  • ویرایش فایل های صوتی: محو موسیقی و لال های صوتی پشتیبانی می شوند.
  • فایل تبدیل: اجازه می دهد تا برای تبدیل فرمت GIF و عکس.
  • فیلم قالب: کاربران قادر هستند با استفاده از یک فیلم قالب را به یک ویدیو را در دقیقه.

در مورد MiniTool فیلمساز

MiniTool فیلمساز استاندارد ویرایشگر ویدئو برای ایجاد فیلم. آن را کاملا رایگان و بی خطر و بدون هزینه های پنهان, بسته نرم افزاری, تبلیغات و یا متن. این برنامه می آید با تمام پایه ویرایش ویدئو ابزار و رابط بصری ارائه می دهد که به راحتی برای کاربران با تجربه.

در مورد MiniTool

تاسیس در کانادا, نرم افزار MiniTool محدود است. اختصاص داده شده یک شرکت توسعه نرم افزار. آن را فراهم می کند برنامه های متعدد از جمله MiniTool فیلمساز MiniTool پارتیشن جادوگر MiniTool سایه ساز و MiniTool Power Data Recovery و آخرین فن آوری اطلاعات.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت:

https://moviemaker.minitool.com
https://www.minitool.com
https://www.partitionwizard.com

منبع MiniTool نرم افزار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de