Mindtree همکاران با Husqvarna به درایو انتقال دیجیتال

وارن, N. J. و بنگلور هند, جولای 20, 2020 /PRNewswire/ — Mindtree پیشرو در انتقال دیجیتال و خدمات فن آوری شرکت امروز اعلام کرد آن سفارش شده است و توسط Husqvarna گروه به ارائه DevOps محور SAP خدمات برای کمک به درایو این شرکت دیجیتال طرح های تحول.

Mindtree همکاری را با Husqvarna گروه Gardena بخش مستقر در آلماناست که پیشرو با نام تجاری با کیفیت بالا و باغ ابزار در اروپا. Mindtree تعامل با Gardena تمرکز بر کمک به این شرکت سرعت بخشیدن به آن انتقال دیجیتال تلاش. این شرکت به دنبال به دست آوردن دید بهتر به عملیات خود به طور موثر بهبود خدمات و ارائه محصول در سراسر فروش و خدمات کانال و بهینه سازی آن در زنجیره تامین است.

“Husqvarna گروه و آن Gardena بخش به خوبی شناخته شده علامت های تجاری جهانی قرار گرفته در خط مقدم صنعت خود و ما خوشحال هستیم که به جهانی خود را شریک” گفت: Debashis Chatterjee, مدیر عامل شرکت و مدیر عامل Mindtree. “ما محصول منحصر به فرد آن را عامل رویکرد کمک خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به Husqvarna را چرخه عمر محصول – از افکار به توسعه آزادی – را قادر می سازد کسب و کار پاسخگویی به تقاضای مشتری بیشتر موثر است.”

Mindtree اعمال خواهد شد چالاک و DevOps مفاهیم به کمک Gardena توسعه و استقرار برنامه های کاربردی SAP در یک سرعت سریع تر برای دیدار با خواسته های کسب و کار در عصر دیجیتال. این همکاری منجر به این شرکت هدف از انتقال از یک مشترک خدمات مرکز به یک DevOps فعال محصول آن عامل ،

شکستن سیلوهای بین نرم افزار و توسعه آن عملیات را قادر خواهد ساخت تنگ تر همکاری منجر به سریع تر زمان به بازار برای نرم افزار های جدید و نرم افزار منتشر شده است. در هسته این رویکرد پیوسته تحویل مواد و روش ها است که در ترکیب فرز DevOps و اتوماسیون, انتشار نرم افزار تغییرات در تقاضا با درجه بالایی از اعتماد به نفس در کیفیت.

در مورد Mindtree

Mindtree [NSE: MINDTREE] یک فن آوری جهانی مشاوره و خدمات شرکت کمک به شرکت های ازدواج در مقیاس با چابکی برای دستیابی به مزیت رقابتی است. “متولد دیجیتال” در سال 1999 و در حال حاضر یک Larsen & Toubro گروه شرکت Mindtree امر آن دانش عمیق دامنه به 290+ enterprise مشتری درگیری به شکستن سیلوهای را حس دیجیتال پیچیدگی و آوردن طرح های جدید به بازار سریعتر است. ما را قادر می سازد آن را به حرکت در سرعت کسب و کار اعمال نفوذ فن آوری های نوظهور و بازده مستمر تحویل به خار نوآوری در کسب و کار. عامل در بیش از 15 کشور در سراسر جهان ما به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین مکانها برای کار مندرج در هر روز توسط ما برنده فرهنگ ساخته شده از بیش از 22,000 کارآفرینی مشترک و اختصاصی “Mindtree ذهن است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما مراجعه کنید www.mindtree.com یا ما را دنبال کنید @Mindtree_Ltd.

همه محصول و نام شرکت و در اینجا ممکن است علائم تجاری ثبت شده خود را صاحبان.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

هند
Tanuja سینگ
Mindtree
+91-9741000266
[email protected]

ایالات متحده
اریک Daniel Andersson
ماده ارتباطات
+1-978-518-4542
[email protected]

اروپا
ادوارد استیونسون
Hotwire
+44 (0) 783-459-7877
[email protected]

منبع Mindtree

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im