Mindtech جهانی محدود تقویت تیم اجرایی با علاوه بر این از جاستین Bronder از مایکروسافت

“جاستین به ارمغان می آورد به Mindtech دانش گسترده ای از دنیای واقعی پیاده سازی هوش مصنوعی سیستم” گفت: Mindtech مدیر عامل شرکت استیو هریس. “او به بازی نقشی اساسی در مدیریت و توسعه هوش مصنوعی راه حل برای Mindtech مشتریان و همچنین کمک به درایو شرکت ما محصول نقشه راه پژوهش و تمرکز است.”

هریس افزود که جاستین نیز تمرکز بر Mindtech پژوهش و برنامه به دنبال جنبه های بسیاری از استفاده از هر دو مصنوعی و داده های واقعی برای آموزش. او خواهد شد به دنبال در موثر تعصب روش های کاهش, اثرات, از, رمان, شبکه های معماری در داده های مورد نیاز و نحوه بهینه سازی داده ها به طور کلی مدیریت گردش کار برای تولید نتایج دقیق ترین. جاستین خواهد بود ارائه یافته های پیشرو در هوش مصنوعی, کنفرانس ها مانند CVPR, ICML و NeurIPS.

قبل از مایکروسافت جاستین مشغول به کار در رزنیک سرمایه گذاری که در آن او یک گواهی سری 65 مشاور سرمایه گذاری خواهد شد که بسیار ارزشمند به عنوان Mindtech گسترش آن بودجه پایه در سال 2020 است.

جاستین نیز مشغول به کار در کاردینال بهینه سازی که در آن او درگیر شد در چندین پروژه های دنیای واقعی مربوط رفتاری درک درستی از محیط های مختلف و تجزیه و تحلیل بصری خود را داده به حل مشکلات خود.

در مورد Mindtech جهانی

Mindtech جهانی محدود است بر اساس انگلستان شروع با تمرکز بر ایجاد هوش مصنوعی, آموزش سیستم عامل برای تسریع در توسعه هوش مصنوعی و سیستم های. Mindtech اولین محصول پرست اعلام شد در Q3 2019. آفتاب پرست کامل هوش مصنوعی آموزش پلت فرم طراحی شده برای ایجاد مصنوعی داده ها و مدیریت داده های مورد نیاز برای آموزش هوش مصنوعی و سیستم های. برای اطلاعات بیشتر, ببینید https://www.linkedin.com/in/justinbronder/ ورود به https://www.mindtech.global یا تماس بگیرید [email protected]

منبع Mindtech جهانی با مسئولیت محدود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im