MIME راه اندازی بنیاد سایه یاب در میان COVID-19 نگرانی های بهداشتی

پرتلند سنگ., 7 مه سال 2020 /PRNewswire/ — MIME (آن را به تجربه من) یک پیشرو جهانی شخصی پلت فرم برای مراقبت از پوست و لوازم آرایشی راه اندازی کرده است جدید بنیاد سایه یاب در طول COVID-19 شیوع. با هزاران نفر از فروشگاه های خرده فروشی بسته شده یا نه اجازه می دهد پایه و اساس نمونه گیری ابزار دقیق را فراهم می کند سایه مسابقات بدون نمونه و یا در راحتی از یک مشتری ،

MIME می خواهد برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 و دیگر میکروب ها با از بین بردن نیاز برای تلاش بر روی یک پایه و نمونه برداری.


ادامه مطلب

خرده فروشان و برندها می توانید نصب MIME بنیاد سایه یاب در وب سایت خود و یا نرم افزار تلفن همراه برای شروع ارائه بسیار شخصی و تجربه را به مشتریان خود. مشتریان را به یک عکس از چهره خود و سایه یاب بازده بهترین سایه برای خود منحصر به فرد پوست. مشتریان می توانند پس از آن فیلتر با پوشش, پایان, زمینه, نام تجاری, قیمت نقطه و بیشتر.

“راه رفتن خرده فروشی و زیبایی راهرو امروز و شما نشانه هایی برای ‘آیا نمونه این محصولات می گوید:” کریس Merkleبنیانگذار MIME. “آن را سخت به اندازه کافی برای پیدا کردن خود واقعی بنیاد سایه در فروشگاه زمانی که شما می توانید سعی کنید در مورد این محصول حتی بیشتر از آن در حالی که خرید آنلاین – که در آن هر کس در حال رفتن در طول زمان بحران بهداشتی.” برای خرده فروشان است که اجازه می دهد در فروشگاه نمونه MIME را گسترش فن آوری دقت در فروشگاه بنیاد مطابق به مشتریان در صفحه اصلی.

“نه تنها ما می تواند کمک به کاهش گسترش میکروب با فناوری ما, اما ما تکنولوژی و ابزار می تواند کمک به 50,000+ آرایش هنرمندان بازگشت به کار عملا می گوید:” Merkle. “ما تکنولوژی به راحتی می توانید پلاگین را به یک خرده فروش نرم افزار تلفن همراه و یا وب سایت خود را به همکاران فروش و یا آرایش هنرمندان می تواند به معاون کشیش بخش مجازی چرخ دستی های خرید برای خرید مشتریان در زمان واقعی است. آرایش هنرمندان می تواند کمک به فروش مربوطه خرده فروشی با نام تجاری خود را از نیمکت.”

“خرده فروشی محیط زیست است و برای تغییر پیش بینی نشده آینده” می افزاید: Merkle. “ما می خواهیم برای کمک به حفظ ارتباط با مشتری زنده در حالی که خریداران همچنان به لذت بردن از مارک های مورد علاقه خود و کشف امکانات جدید.”

ساخته شده است بیش از دو سال گذشته منجر به دانشمندان داده, رنگ, دانشمندان, و, دکتری, تصویر, محققان, هوش مصنوعی, فن آوری به اندازه کافی دقیق به می دانم که چگونه برخی پایه رنگ را تغییر دهید یک بار به پوست جذب می شود و حتی اکسید میشود. تطبیقی تجزیه و تحلیل نور اجازه می دهد تا مشتریان برای گرفتن عکس تحت شرایط نوری مختلف از دستگاه های تلفن همراه خود را فراهم می کند و اعتماد به نفس نمره در بازی. این تکنولوژی نیز فراهم می کند بازخورد به مشتری در مورد چگونگی گرفتن بهترین عکس ممکن است به صورت دقیق پوست منطبق است.

رسانه های تماس:
کریس Merkle
[email protected]

تصاویر مرتبط

covid-19-makeup-in-retail.jpg
COVID-19 آرایش در محیط خرده فروشی
خرده فروش ثبت نام برای ‘آیا نمونه آرایش در طول زمان بحران.

foundation-shade-finder-find-my.jpg
بنیاد سایه finder – find my سایه
پیدا کردن من پایه بازی

لینک های مرتبط

MIME سایت

برنامه رایگان نسخه ی نمایشی

منبع MIME, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de