به عنوان یکی از هفت شگفتی های طبیعی جهان, آن را تعجب آور نیست گراند کانیون پارک ملی همواره یکی از بالا 10 بیشترین بازدید پارک ها در کشور است.

آن نزدیک به 6 میلیون بازدید کننده در هر سال می آیند, از تمام جنبه های زندگی در سراسر جهان را در مناظر آمار مسیرهای پیاده روی و یا به سادگی توقف برای چند ساعت به حال خود سطل لیست.

در میان فشار و شلوغی از صنعت گردشگری در گراند کانیون جنوبی حاشیه زندگی یک جامعه از حدود 2500 نفر است که به شدت متکی بر موفقیت آن است. جامعه ساخته شده است تا از گراند کانیون ایجاد کرد در داخل پارک را به عنوان به خوبی به عنوان همسایه Tusayan و واله چندین مایل در خارج از پارک.

در حال حاضر جامعه تقلا به آدرس جهانی و همه گیر است که تهدید کرده است که امرار معاش خود.

گراند کانیون هنوز باز است با وجود نگرانی های جامعه

تعدادی از ساکنان ابراز نگرانی در مورد خدمات پارک های ملی در پاسخ به این گیر با گفت: برخی از این بوده است آهسته و دیگران تلفن به صورت کامل بر روی بسته برای حفاظت از ساکنان از قرار گرفتن در معرض بالقوه به COVID-19. این گزارش ایالت تعداد coronavirus موارد صعود به 78 صبح جمعه از جمله نه در Coconino County است.

خدمات پارک در 17 مارس بسته برخی از امکانات و لغو برنامه های در تلاش برای حمایت اجتماعی فاصله آن گفت: در آزادی مطبوعات. روز بعد آن را به طور موقت به حالت تعلیق در هزینه های ورودی و اعلام کرد که بسته شدن از رستوران ها با برخی از ارائه غذای آماده گزینه های.

حاشیه جنوبی ظاهر نسبتا آرام چهار شنبه و پنج شنبه که ساکنان گفت: به احتمال زیاد با توجه به بارش برف که افتاده بود یک شبه آن روز.

Deives Furniel یک توریست از برزیل گفت: جمهوری اسلامی که هتل او اقامت در پارک خواهد دید و او می خواهم که دیگر ترتیبات. او خانه پرواز برنامه ریزی شده بود در مارس 23, ترک او تعجب که در آن برای رفتن در ضمن, او گفت:.

“این سخت است برای درک آنچه که در حال حاضر” او گفت:.

کلر بری زندگی می کند که در داخل پارک اما با این نسخهها کار در Tusayan تعجب که چرا گردشگران بودند بازدید.

“من دوست دارم برای دیدن این پارک تعطیل, من دوست دارم برای دیدن کسب و کار تعطیل, من دوست دارم برای دیدن حداقل دو هفته مهلت فقط چیزی را به ما نشان می دهد که ما مهم است بیش از حد مردم به عنوان یک جامعه ما بیش از یک زن و شوهر از دلار,” او گفت:.

بری گفت که در حالی که تعداد coronavirus موارد افزایش یافته و در سراسر کشور مردم هنوز تعطیلات در حاشیه جنوبی.

“من نمی دانم کسی که شخصا آن است اما زمانی که من به خانه من پدر من و من یک زن و شوهر از افراد مسن در خانواده و که باعث می شود من ناراحت کننده; من نمی خواهم به کار می شود و پس از آن را که خانه,” او گفت:.

یک Change.org دادخواست به دست آورد بیش از 350 امضا جمعه بعد از ظهر اصرار وزارت کشور و رژیم صهیونیستی است. mlb به پارک ملی گراند کانیون. آن را به حال یک هدف 500 امضا یا حدود یک چهارم از افرادی که در گراند کانیون ایجاد کرد.

“گراند کانیون نمی تواند حفظ هر دو آن جامعه و مانع انتخاب نشده بازدید کننده جمعیت است. ما ‘محلی’ در مقیاس بزرگ مرکز پزشکی 1.5 ساعت دور” درخواست گفت. “ما” محلی ” خارج شده و یا هدف است 1.5 ساعت به دور است. محلی ما تیم فوق العاده اولین پاسخ دهندگان فقط به عنوان مهم است به یاد داشته باشید در طول این زمان.”

برای هفته پارک خدمات معوق سوال در مورد پاسخ خود را به همه گیر ملی ، دیگر از گفتن آن پس مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دستورالعمل نظارت بر وضعیت و حال یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا برنامه در محل سخنگوی پاسخ داده است به جمهوری اسلامی درخواست های مکرر برای نظر.

لیلی Daniels یک پارک خدمات سخنگو در گراند کانیون در جنوب Rim گفت: جمهوری اواخر روز پنجشنبه این پارک باقی مانده باز شده و هیچ یک از کارکنان آن شد furloughed.

“ما رهبری است که به طور فعال مشغول به کار هستیم و واکنش در زمان واقعی به روز رسانی در تمام رده های مختلف مقامات CDC کاخ سفید حاکم ما از آمدن به طوری که آن را نمی ممکن است به نظر می رسد فوری اما ما واکنش,” او گفت:.

منطقه کارفرمایان بالا تعلیق عملیات

در گراند کانیون در جنوب لبه عمل مجاز concessionaires که کارکنان و مدیریت جامعه صنعت مهمان نوازی یعنی غذا و مسکن. Xanterra و دلاور شمالی شرکت دو concessionaires در حاشیه جنوبی.

در حالی که پارک رهبری انتقاد قرار گرفته بود برای اینکه به کندی پاسخ رهبران کسب و کار عمل خود به خود اقتدار furloughing کارگران و بسته شدن.

Xanterra جنوبی حاشیه اجرا می شود که پنج لژ در حاشیه و فانتوم در مرتع پرورش احشام در داخل دره به حالت تعلیق در عملیات روز شنبه تا اواسط ماه مه با توجه به Hinch Knece غربی منطقه ای مدیر بازاریابی برای این شرکت است. این برنامه ریزی برای بازگشایی, مارس 22 با توجه به وب سایت خود را.

این شرکت شروع به تماس با مهمانان پنج شنبه به اطلاع آنها از تعلیق Knece گفت.

Knece کاهش یافته است در پاسخ به این که آیا کارکنان furloughed چگونه این شرکت قصد دارد به آنها کمک کند و یا حتی چگونه بسیاری از کارکنان در حاشیه جنوبی.

آنی واتسون گفت که او انتظار دارد که کارفرما به تعلیق عملیات اما فکر کردم این امر دیر اتفاق می افتد.

“انتظار نداشتم آن را به عنوان طولانی به عنوان آنها پیش بینی آن می شود اما من فکر می کنم این تصمیم درست برای همه” او گفت:.

واتسون که یک سرور در ال تور هتل در لبه دره عمیق و باریک است که در میان بسیاری از جنوبی حاشیه کارکنان که در خوابگاه زندگی می کنند. دیگران و زندگی در خانه و آپارتمان کابین یا تریلر است که متعلق به شرکت آنها کار را برای او توضیح داد.

“فقط مانند یک کالج, خوابگاه, من یک هم اتاقی و یک حمام مشترک,” واتسون گفت. “وجود دارد مسکن دیگر در دسترس نیست اما این جایی است که من تصمیم به زندگی می کنند. آن را ارزان ترین برای من است.”

اکثریت قریب به اتفاق از مسکن در گراند کانیون جامعه از جمله کسانی که در خارج از پارک متعلق به شرکت های ساکنان برای کار. به عنوان ساکنان از دست دادن کار آنها نگران آنها همچنین ممکن است از دست دادن مسکن خود را.

در حالی که او نمی دانست که شنبه اگر او هنوز هم پرداخت می شود در طول Xanterra تعلیق او گفت: او گفت: کارکنان می تواند باقی می ماند در مسکن خود را اجاره-رایگان و دسترسی به غذای آماده وعده های غذایی. او تخمین زده است که او, خوابگاه, تیغه جلو خیش سالن تا به حال حدود 100 نفر با دو به یک اتاق افزایش نگرانی ها از احتمال گسترش ویروس.

“راستش من نگران هستم برای برخی از ما افراد مسن و من نگران برای افرادی که در اینجا از کشورهای مختلف — از آن رو به ترسناک,” او گفت:.

واتسون گفت: این شرکت افزایش تمیز کردن در خوابگاه,,,,, اما, تمرین های اجتماعی فاصله باقی مانده یک چالش است. خوشبختانه او یک ماشین است و خانواده در شهر فینیکس, اما نه همه آن, او گفت:.

“این مورد برای من بیشتر چون ما در خوابگاه زندگی می کنند که من نمی توانم قرنطینه خودم در هر نقطه” او گفت:.

گراند کانیون هواپیمایی Papillon کردند اکثر کارکنان

شهر Tusayan شهردار کریگ Sanderson, که همچنین رئیس خلبان در گراند کانیون شرکت های هواپیمایی گفت: جمهوری بال ثابت ایر تور شرکت به حالت تعلیق عملیات و furloughed بسیاری از کارکنان خود را در پایگاه های آن در Tusayan صفحه و Boulder City, Nevada. علاوه بر این, شرکت, خواهر, عملیات, Papillon, شد, عامل, حداقل, تورهای هلیکوپتر در نزدیکی حاشیه جنوبی و همچنین furloughed اکثر کارکنان, او گفت:.

او تخمین زده می شود این شرکت تا به حال بیش از 100 نفر از کارکنان در حاشیه جنوبی است و حدود 95 درصد furloughed. در طی کردند اجاره و آب و برق برای کارکنان خود را در زندگی متعلق به شرکت مسکن خواهد بود به تعویق افتاده و کارکنان مزایای بهداشت و درمان خواهد بود پرداخت شده توسط شرکت از طریق آوریل Sanderson گفت.

این furloughed کارکنان توصیه شد به دنبال مزایای بیکاری, او گفت:.

“شبیه به آنچه اتفاق می افتد به شهر Tusayan آن را ندارد برای انجام با ویروس می تواند تاثیر مستقیم بر جامعه آن است که با این واقعیت است که مردم نمی آیند در اینجا به دلیل ویروس,” او گفت:.

نگرانی در مورد عرضه مواد غذایی

در بالای مسکن, برخی نگران محدود مواد غذایی.

دلاور شمال شرکت در عمل تنها فروشگاه مواد غذایی در حاشیه جنوبی دره عمیق و باریک, بازار ایجاد کرد و همچنین به عنوان یک Tusayan.

با توجه به وب سایت این شرکت برنامه ریزی شده به روز یکشنبه خود Yavapai تسلیم آن می گوید بزرگترین اسکان در مجتمع پارک و شامل یک رستوران و نوار. آن فروشگاه مواد غذایی در پارک نیز تغییر آن ساعت به ظهر تا 6 بعد از ظهر شروع دوشنبه, وب سایت گفت.

آماندا Bissette یک متصدی بار شاغل با دلاور شمالی گفت: او furloughed همراه با شرکت کارکنان ساعتی در حالی که حقوق و مزایای کارکنان بی ریا بودند.

این شرکت اجازه دهید آنها را به زندگی در مسکن اجاره-رایگان و ارائه سه غذای آماده وعده های غذایی یک روز, او گفت:.

“من شده است به صرفه جویی در, بنابراین من می دانم که من خوب هستم … من بسیار نگران دوستان من است. این یک کم درآمد جامعه و این چیزی است که باعث می شود من می ترسم من است دوستان که اسکناس گفت:” Bissette.

فروشگاه های مواد غذایی در پارک و Tusayan به نظر میرسد که بیشتر کامل قفسه شنبه گذشته از یک منبع محدودی از نان و بدون کاغذ توالت. اما Bissette گفت که او نگران خود را در دراز مدت تامین جمله محصولات مانند کاغذ توالت و تمیز کردن وسایل است که به نظر می رسد محدود شود در همه جا.

یک سخنگوی دلاور شمالی شرکت بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مدارس نزدیک; شربت خانه مواد غذایی غرق

در 15 مارس رژیم صهیونیستی است. Ducey دستور داد تمام مدارس دولتی به, از طریق, مارس 27 از جمله گراند کانیون Unified School District واقع در داخل پارک. در این منطقه نزدیک به 300 K-12 دانش آموزان که زندگی می کنند تا آنجا که واله همراه با تعداد کمی از دانش آموزان ثبت نام شده در آن پیش دبستانی توضیح داد: اصل مت Yost.

مدرسه در نظر دارد برای ادامه آموزش به دانش آموزان آنلاین و همچنین با کتابهای فیزیکی برای کسانی که زندگی در مناطق روستایی با دسترسی به اینترنت گفت: Yost.

علاوه بر این مدرسه برنامه ریزی برای ارائه صبحانه و ناهار به دانش آموزان خود را در طول بسته شدن. این طرح به برخی از در مدرسه و تحویل غذای آماده وعده های غذایی خود به طور منظم اتوبوس متوقف می شود در داخل پارک و از طریق Tusayan و واله گفت: Yost.

“ما بیش از 65 درصد از دانشجویان ما که در رایگان و برنامه های غذایی کاهش می یابد به طوری که یک جمعیت است که ما می خواهیم به مطمئن شوید که فقط به خاطر مدرسه بسته است به این معنا نیست که آنها قادر به دفعات مشاهده شده در دو وعده غذا در روز” گفت: Yost.

کیت Maragos از Tusayan آتش نشانی منطقه گفت: Tusayan شورای شهر روز شنبه در یک نشست ویژه در مورد جدید کروناویروس که آتش منطقه کمک کرد توزیع St. mary’s مواد غذایی بانک ماهانه مواد غذایی جعبه به گراند کانیون ساکنین آن روز. او گفت: دو خانواده به او گفت: این غذا از مدرسه بود و تمام بچه های خود را می توانید از خوردن آن روز.

“ما زد از مواد غذایی در 54 دقیقه ما تا به حال یک خط پیچیده تمام راه مسدود کردن ترافیک ما تا به حال به نوبه خود به دور ده ها تن از خانواده ها به دنبال مواد غذایی,” او گفت: شورای.

او توضیح داد که از آنجا که بسیاری از خانواده ها شغل خود را از دست این هفته در میان coronavirus همه گیر ماهانه مواد غذایی درایو را دیدم “صدها نفر از خانواده ها” در خط با بسیاری از نگرانی در مورد چگونه آنها می خواهم خوراک خانواده خود را در این هفته, او گفت:.

یک سخنگوی مواد غذایی درایو عملیات بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مایکل اسکات رئیس جمهور از گراند کانیون شربت خانه مواد غذایی در این پارک گفت: جمهوری همچنین تجربه یک افزایش در هفته گذشته به عنوان نفر furloughed و دیگران تا به حال ساعت خود را کاهش دهد. شربت خانه لوازم اعضای گراند کانیون جامعه با مواد غذایی و محصولات بهداشت شخصی مانند کاغذ توالت و پوشک او گفت:.

اسکات گفت: هدف فوری به امن تجهیزات برای شربت خانه. او همچنین برنامه ریزی شده به کار بر روی گسترش ساعت و افزایش کارکنان در شربت خانه و سپس ایجاد نوعی از توزیع مواد غذایی در واله که آنها شده اند قادر به انجام کار برای نه ماه او گفت:.

محدود مراقبت های بهداشتی در نزدیکی گراند کانیون می تواند به معنای کمی تست

در طول Tusayan شهر جلسه شورای ساکن در شورا مطرح توجه بالقوه نیاز به کروناویروس جدید تست نزدیکی جنوبی حاشیه و یا حداقل حمل و نقل به فلگستف برای تست.

در حالی که آزمایش در سراسر کشور محدود بود تا همین اواخر, دسترسی به تست گراند کانیون جامعه به شمار یک چالش منحصر به فرد به دلیل نزدیک ترین بیمارستان و تست سایت بیش از یک ساعت دور در فلگستفف شهر معاون شهردار بردی هریس گفت.

در حال حاضر هیچ تست قابل دسترس در حاشیه جنوبی که در آن یکی شمال کشور, بهداشت و درمان, کلینیک عمل می کند. Coconino County ارائه شده است درایو-تا تست به مردم با یک دکتر را در آن county fairgrounds و Coconino کالج شرق پردیس هر دو در فلگستفف منطقه گفت: Coconino County سخنگوی متی Rudig.

Brandon Abbott معاون افسر ارشد پزشکی برای شمال کشور, بهداشت و درمان گفت: جمهوری درمانگاه می توانید سفارش بیماران یک COVID-19 تست و سپس بیمار را به درایو به یک مرکز آزمایش در فلگستف ،

الزامات مورد نیاز برای دریافت یک آزمون سخت است. به عنوان روز پنج درمانگاه تا به حال دیده نشده کسی با COVID-19 علائم و یا دستور داد هر کسی که به آزمایش می شود برای آن گفته ابوت.

“من امیدوارم که مردم درک ما را بسیار به چالش کشیدن تصمیم گیری که برای تست که به تست و بیماران باید که شخصا” ابوت گفت.

شهر Tusayan بحث و سپس کاهش اضطراری اعلام

این Tusayan شورای شهر مورد بحث در آن جلسه اضطراری روز شنبه امکان اعلام شرایط اضطراری به منظور ضربه بزنید به بودجه.

برخی از مدیران کسب و کار در این نشست گفت: یک اعلامیه الزامی کسب و کار به نزدیک خواهد آسیب بیشتر شرکت هایی که رنج می برد در هفته گذشته.

دیوید چاوز مدیر عامل در بهترین غربی در Tusayan گفت: شورای هتل آتی رزرو شد پایین در حدود 33% است و بسیاری از هتل ها در این منطقه شاهد لغو شد. او گفت: شورای او پیش بینی پایین بودن حداقل 60% در حجم این سال است.

او همچنین گفت: با کاهش ساعت کارکنان در حال حاضر صورت گرفته است.

رستوران ها از سوی دیگر هنوز از دیدن جمعیت های بزرگ Clayann کوک مدیر کل در تالار E Steakhouse در Tusayan گفت: شورای. کارکنان اقدام به مشتریان صندلی شش فوت از هم جدا و رستوران در “بهداشت بیش از حد” او گفت:.

“در حال حاضر ما در حال جدا کردن مردم بین پاسیو و سالن و به اتاق ناهار خوری چرخش صندلی برای نگه داشتن مردم نسبتا از هم جدا” گفت: طبخ.

او گفت: بیانیه با محدودیت در این شهر کسب و کار خواهد بود “آنها را بکشند.”

پس از دو ساعت از نزدیکی-هرج و مرج بحث شورای کارگردانی کارکنان به پیش نویس اضطراری اعلام اما قبول نمی کنند یک شهر معاون شهردار بردی هریس گفت.

به تصویب شورای هزینه تا $25,000 از این شهر به طور کلی صندوق برای کمک به مؤسسات غیر انتفاعی و خیریه است که می تواند کمک به ساکنان نیازمند هریس گفت.

هریس توضیح داد که یک موضوع منحصر به فرد این شهر چهره است که در کمک به شهروندان با هزینه های مربوط به اجاره و آب و برق آن را به نوبه خود ممکن است نیاز به ارائه پول به کسب و کار است که خود را به خوابگاه و fronting هزینه های طول furloughs.

“هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد اقدامات اضطراری و ارائه کمک در بودجه شما نمی توانید حتی در مواقع اضطراری برای ارائه کسب و کار خصوصی; آن را فقط به یکی از این خطوط شما می توانید با عبور نیست” گفت: هریس.

“اما زمانی که شما در حال کمک به ساکنان در شهر ما هستند شما با کمک به آنها پرداخت اجاره خود را و خود نرم افزار در واقع کمک به کسب و کار ؟ که خاکستری حقوقی منطقه ای که ما باید به بحث و کاوش با وکلای ما به مطمئن شوید که در آینده ما را دریافت نمی در مشکل” او ادامه داد.

Coconino County, اعلام وضعیت اضطراری در آن روز همراه با چوب پرچم پیش از آن در هفته.

به دنبال خدمات پارک برای پاسخ

رژیم صهیونیستی. Ducey روز پنج شنبه اعلام کرد او را محدود خدمات رستوران و کافه در شهرستانهای استان با تایید موارد COVID-19 که شامل Coconino County است. او همچنین به نام گارد ملی برای کمک به فروشگاه های مواد غذایی و مواد غذایی بانک restock قفسه برای حفاظت از منابع غذایی. این هنوز روشن نیست که چگونه است که ممکن است تحت تاثیر قرار گراند کانیون منطقه است.

Bissette به متصدی بار که furloughed ابراز ناامیدی از خدمات پارک های ملی در پاسخ به این COVID-19 گیر این ادعا آن را فراهم کرده است کمی به هیچ جهت شرکت ها و کارکنان بر اساس وجود دارد.

“من مدیر بود واقعا انجام همه چیز آنها می تواند در ساختمان ما را به نگه داشتن ما به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است چرا که آنها فقط نمی گرفتن هر جهت از NPS و من احساس می کنم که واقعا جایی که توپ کاهش یافته است,” او گفت:.

“چه شد, هولناک ترین برای ما بود در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که دیگر پارک شروع به بسته شدن … ما هم که چرا ما گنجانده شده در این ؟ آنچه باعث می شود ما معاف? هر کس در Calfornia پارکهای ملی محافظت می, چه چیزی باعث می شود ما معاف?”

“این Xanterra و آن را Delaware North آن خدمات پارک های ملی که ایجاد تماس تلفنی به زودی به اندازه کافی و فقط نگه داشته پمپاژ مردم به این پارک” Bissette گفت.

یک نکته در مورد چگونه coronavirus مؤثر است گراند کانیون یا اطراف آن جوامع است ؟ رسیدن به خبرنگار چلسی کورتیس که در گراند کانیون روستا در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de