میلیون ها نفر مطرح شده توسط AmCham چین برای اعضای ووهان تلاش های امدادی

پکن, Feb. 15, 2020 /PRNewswire/ — جهانی شیوع رمان coronavirus ارائه شده چالش های بی سابقه ای برای بسیاری از, اما ما در جامعه کسب و کار در چین در پاسخ به نقص. تا به امروز شرکت های عضو اتاق بازرگانی آمریکا در چین (AmCham چین) ساخته شده اند کمک های مالی – هر دو به صورت نقدی و در نوع سهم به حمایت ووهان, هوبئیو مناطق دیگر در مجموع بیش از RMB 430 میلیون یورو (63 میلیون دلار) با ریختن در روزانه.

در نوع کمک ها شامل تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), دستگاه های پزشکی, دارو, ضد عفونی کننده و تمیز کردن لوازم و تدارکات را تحت پوشش خدمات بیمه, و بیشتر. در ضمن AmCham چین را تشویق و تسهیل عضو شرکت کمک های مالی از طریق اعتماد شرکای محلی و کانال. در خارج از کشور کمک مالی جبهه مجلسی همچنان به همکاری نزدیک با بین المللی کمک های انسان دوستانه سازمان با لينک مستقيم امداد با اهدای محموله داشتن در حال حاضر وارد در ووهان.

“شرکت های عضو را همه ما افتخار می گفت:” گرگ Gilligan, AmCham چین رئیس. “آنها خود و تیم خود را همراه با AmCham چین کارکنان مشغول به کار خستگی ناپذیر برای کمک به حل این بحران است که البته کار درست را انجام دهید برای جامعه بلکه سریعترین راه برای نگه داشتن کسب و کار و اقتصاد سالم است.”

و همچنین به عنوان هماهنگ ملی توسعه و ارائه اطلاعات با ارزش را به اعضای ما از طریق اطلاعات پورتال AmCham چین همکاری نزدیک با دولت های محلی از جمله ووهان, پکن, تیانجین, دالیانو Shenyangبه درک نیازهای خاص برای کمک به شرکت های عضو باید به آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشایی برای کار. این می آید در پاسخ به تلاش های MOFCOM و سایر وزارتخانه ها و استان ها به منظور توسعه سیاست های است که کمک به شرکت ها به خصوص کارخانه ها و شرکتهای کوچک و متوسط – مداوم خود را در غلبه بر چالش ها است.

برای مشاهده لیست 100+ AmCham چین شرکت های عضو را ساخته اند که سهم قابل توجهی لطفا به این لینک برید اینجا: https://www.amchamchina.org/news/amcham-china-members-contributing-to-coronavirus-outbreak. بسیاری از شرکت های عضو نیز کمکهای اما ترجیح می دهم به ناشناس باقی می ماند.

در مورد AmCham چین

اتاق بازرگانی آمریکا در جمهوری خلق چین (AmCham چین) است, غیر انتفاعی, سازمان غیر دولتی که به عضویت شامل 4,000 افراد از 900 شرکت فعال در سراسر چین. اتاق را در سراسر کشور ماموریت برای کمک به شرکت های آمریکایی موفق در چین از طریق وکالت, اطلاعات, شبکه و خدمات پشتیبانی کسب و کار. در علاوه بر این به مقر ما در پکن, AmCham چین در خدمت تیانجین, چین مرکزیو شمال شرقی چین از طریق ما در فصل تیانجین, دالیان, Shenyangو ووهان. در سراسر پنج دفاتر AmCham چین بیش از 30 گروه های کاری و دارای بیش از 150 نفر از حوادث در هر سال.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: علامت Dreyer, بازاریابی و ارتباطات مدیر AmCham چین [email protected]

منبع AmCham چین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>