میلیون ها بیکار و هنوز هم در حال انتظار برای مزایای بیکاری

میلیون ها نفر از آمریکایی ها که بدهکار هستند ده ها میلیارد دلار در مزایای بیکاری هنوز هم در حال انتظار برای دریافت کمک به آنها وعده داده شده دو ماه پس از Covid-19 همه گیر انداخته تاریخی موج اخراج.

حتی به عنوان شغل ادامه به کوه متحده که ramped تا نیروی انسانی و اعزام جدید سیستم های کامپیوتری در حال مبارزه برای رسیدگی به افزایش است که دیده می شود 36.5 میلیون نفر-حدود یک پنجم کارگران آمریکا — فایل بیکاری از اواسط ماه مارس.

نتیجه این است که یک عنصر کلیدی در ایالات متحده بی سابقه مالی پاسخ در حال اجرا است به مشکلاتی که در برجسته کردن این مشکل در گرفتن پول به افرادی که نیاز آن به آب و بحران است. تاخیر در پرداخت نیز کمک به توضیح دهد که چرا نا امیدی در حال رشد است با دولت مستندات و برخورد با تازه از هشدارهای مقامات بهداشت عمومی است که یک بیماری همه گیر است که ادعا کرده بیش از 85,000 زندگی در ایالات متحده باقی می ماند یک خطر عمده.

خبری بلومبرگ تماس تمام 50 ایالت این هفته و کمتر از نیمی از ارائه آمار و ارقام در مورد چگونه بسیاری از مردم پرداخت شده بود منافع آنها بدهکار است. اما در این کشورها به تنهایی حداقل 5 میلیون مدعیان واصل شد هنوز پرداخت می شود. فاصله بین مدعیان گزارش مارس 15 آوریل 2 و در ادامه ادعا می کند در حال حاضر بیش از 10 میلیون نفر است.

اقتصاددانان به طور معمول با استفاده از ادامه ادعا می کند برای محاسبه تعداد افراد در واقع دریافت مزایای از آنجا که این سیستم در ایالات متحده به طور معمول تنها می پردازد و مردم پس از آنها ساخته شده اند اولین هفتگی صدور گواهینامه است که آنها هنوز هم بدون کار.

شکستن امتیاز

“اساسا برای شش هفته من هیچ چیز می گوید:” اسکات راس که صرف هفت سال کار 60 ساعت در هفته به عنوان مدیر یک رستوران در الدرسبورگ مریلند. او اجازه دهید در پایان ماه مارس به عنوان یک نتیجه از دولت مستند های اعمال شده توسط فرماندار لری هوگان.

تعداد دقیق از مردم در سراسر کشور خود را برای مزایای بیکاری است تقریبا غیر ممکن است به ناخن تا حدودی به دلیل حجم خالص ادعا می کند هنوز هم ریختن به پربار سیستم. داده ها نیز ناقص: بسیاری از ایالت ها مانند نیویورک کاهش برای به اشتراک گذاشتن دقیقا چگونه بسیاری از مطالبات پرداخت شده است و یا تسلیم اما دوبله در انتظار. برخی از آهنگ “منحصر به فرد” مدعیان یا یک شکل است که حذف موارد تکراری دیگران نیست.

داستان راس می گوید که انعکاس سراسر کشور که کشش بسیاری از آمریکایی ها خود را به نقطه شکستن حتی پس از کنگره تصویب بیش از 2 تریلیون دلار در برنامه های نجات.

آن را در زمان او شش ساعت به تسلیم خود ادعا مارس 1 و پس از دریافت نامه تایید ترسیم 1000 $در هر هفته او به دلیل مزایای بیکاری به لطف اضافی 600 دلار در هفته در لگد توسط دولت فدرال او فکر خود را خوش شانس است.

جز با وجود مواجه شدن با صفحه “پر از سبز چک” در هنگام ورود به حالت بیکاری سیستم — نشان می دهد همه چیز خوب است با خود حساب — او هنوز به دریافت یک سکه از تقریبا $7,000 او در حال حاضر فکر می کند او بدهکار است. و او در مورد به سقوط بر روی وام مسکن خود را.

وزارت خزانه داری ایالات متحده اطلاعات همچنین با اشاره به شکاف گسترده ای بین منافع بدهکار و کسانی پرداخت می شود و همچنین به عنوان یک تقلا برای گرفتن با نصب تعداد پرداخت.

در آوریل خزانه که وجوه پرداخت شده توسط دولت پرداخت می شود از بی سابقه از 48 میلیارد دلار بیمه بیکاری با توجه به داده های خود را. اقتصاددانان در موسسه بروکینگز اما محاسبه می شود که بر اساس تعداد ادعا می کند در زمینه این لایحه بدهکار است که ماه به تنهایی حداقل 80 میلیارد دلار و نصب آینده ممکن است.

خزانه و دولت نیز تا به حال به تاخیر در پرداخت در ماه مارس است. جداگانه تجزیه و تحلیل توسط اقتصاددانان در قرن بنیاد حزبی فکر می کنم تانک در بر داشت که فقط 14.2 درصد از 12 میلیون از کارگران که در زمینه بیکاری در ماه دریافت مزایای.

سیستم در کنيا

اندرو Stettner یک عضو ارشد در قرن بنیاد گفت: برآورد بر اساس داده های موجود است که فقط 60 درصد از 36.5 میلیون نفر که ثبت مدعیان از مارس 15 شده اند پرداخت می شود و مزایای آنها بدهکار هستند. این نشانه آن است که این پول است که قریب بسیار کندتر از حد معمول از طریق یک سیستم است که در سال خرابی قبل از بحران رسید.

“ما باید به صداقت” Stettner گفت. “حتی قوی ترین طرفداران این برنامه باید به درک آن موفق نبوده است. آن نبوده است قادر به ارائه آنچه در آن نیاز به رغم تلاش های قهرمانانه بسیاری از فردی کارگران و سازمان های دولتی.”

پرداخت شتاب در مه. اما با توجه به جی Shambaugh مدیر همیلتون پروژه در بروکینگز که دهها میلیارد دلار در بازگشت مزایای که هنوز هم بدهکار به مردم صحبت می کند به آنچه که باقی می ماند یک نیاز بزرگ در اقتصاد roiled با بحران بهداشت و درمان و مستندات. اثربخشی مالی پاسخ نورد در شش هفته گذشته باقی مانده است سخت به قاضی گفت.

دولت فدرال مستقر “مقدار زیادی از پول” Shambaugh گفت. و در عین حال “ما نمی توانیم بگوییم و در عین حال چقدر از این فاصله آن را پر کرده است.”

کاستی در این کشور بیکاری-بیمه سیستم نیست فقط تشدید مصرف کنندگان با کمبود پول نقد. دیگر افراد بدون درآمد کافی عمیق تر آنها غرق در بدهی های ترک آنها را در مالی شیارهای است که می تواند سال به حفاری در خارج از.

متحده اصرار آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند در مواجهه با یک وضعیت بی سابقه ای. اما در برخی از, بیش از نیمی از متقاضیان هنوز در انتظار برای پول خود را.

کالیفرنیا و تگزاس

کالیفرنیا گزارش 4.1 میلیون مدعیان بیکاری از 8 مارس تا مه 2 و پرداخت به 3.3 میلیون, با توجه به داده ها بر روی وب سایت خود را.

در تگزاس تقریبا 600,000 از 2 میلیون منحصر به فرد ادعا می کند آن را دریافت و پس از هفته پایان مارس 14 نکرده اند پرداخت شده است که از مارس 9.

در ویسکانسین مقامات در حال حاضر مشغول به کار راه خود را از طریق جمع شدن معادل 600,482 هفته از بیکاری پرداخت برای افراد است. در حالی که در ورمونت 10,631 مردم یا تقریبا 2 درصد از جمعیت شده بود پرداخت می شود که نرخ بیکاری آنها واجد شرایط برای عنوان از روز شنبه به دلیل مسائل با ادعای خود را.

در مریلند 135,533 از 494,728 ادعا می کند که ارسال شده بود که از روز شنبه هنوز در حال بررسی و نمی پرداخت و با بیشتر 31,545 ادعا را رد کرده و موضوع را به تجدید نظر شود. در یک سال معمولی دولت می روند 2,000 ادعاهای جدید بارگیری در این هفته. هفته گذشته به تنهایی آن را دیدم یک رکورد 109,263.

Facebook Groups

با بسیاری از مردم قادر به دریافت از طریق به دولت خطوط تماس ویژه و صحبت با مقامات جایگزین مانند یک Facebook گروه فنر. در مریلند یک با بیش از 21000 عضو تبدیل شده است به مکانی برای تجارت تاکتیک برای مرور وضعیت سیستم تلفن و جدید, پورتال آنلاین راه اندازی شد در ماه آوریل در وسط بحران است.

الینور واکر 60 ساله وکیل از راکویل مریلند به تماشای او قرارداد کار ناپدید می شوند به عنوان یک نتیجه از بحران و هر چند او دریافت نرخ بیکاری برای یک بار او را دیدم پرداخت تبخیر و همچنین هنگامی که یک کامپیوتر جدید به سیستم معرفی شده در ماه آوریل است.

“تا آنجا که به من مربوط می شود آن را بسیار عمیق توده ای از کود و من هنوز به دنبال تسویه حساب,” او گفت:.

روز جمعه شانس او در نهایت تبدیل هنگامی که پس از دو هفته تلاش او پرداخت و از او می خواهم انتظار.

سیل ادعا است که منجر به آنچه که طرفداران برای بیکاران می گویند بوده است افزایش در مقامات انکار مزایای غیر قابل توضیح و دلیل تاخیر در این تصمیم گیری.

زنگ گوشی

در ایالت واشنگتن مقامات می گویند که آنها دریافت کرده اند تقریبا 1.8 میلیون مدعیان بیکاری از اوایل مارس اما پرداخت مزایای فقط 751,149 مردم به عنوان یک گزارش منتشر شده در مارس 14. دولت می گوید که 1.8 میلیون ادعا می کند که در واقع شده است در زمینه کمی بیش از یک میلیون منحصر به فرد افراد با اشاره به یک مشکل تکراری براده گرفتار شده است که بسیاری از کشورهای در بخشی به سیستم های غیرمنتظره که باعث شود مردم به فایل چندین بار.

Juliana Repp مدیریت وکیل در شرکت حقوقی غیر انتفاعی بیکاری قانون پروژه در اسپوکن گفت که تلفن زنگ شده بود تقریبا به طور مداوم از مارس. شده است وجود دارد افزایش در مردم محروم مزایای بدون توضیح اما بسیاری از تماس گیرندگان به سادگی می خواهید بدانید چگونه می توانید از طریق غیرمنتظره خطوط تماس ویژه.

“من نمی بینیم و به آن اجازه تا” Repp گفت. “من دیگر تلفن زنگ است اینجا.”

در ایالت نیویورک کانون است که راه اندازی یک سرویس برای اتصال مردم به دنبال کمک با طرفدار بونو وکلا و کارکنان باید موارد دیده می شود که در آن افرادی که در زمینه بیکاری در اواسط ماه مارس که رسما تکذیب منافع تنها در هفته گذشته.

نیویورک مقامات اصرار دارند که آنها در حال انجام بهترین خود را برای مقابله است.

‘چسب دام’

“این است عظیم له در سیستم ما و همه بیکاری سیستم های سراسر کشور” روبرتا Reardon نیویورک کار کمیسیون به خبرنگاران گفت: این هفته است.

بخشی از مشکل او گفته بود “فدرال چسب تله” است که تا به حال دیده می شود مقامات در واشنگتن توصیه پیمانکاران مستقل و فرفره کارگران واجد شرایط برای اولین بار فایل به صورت منظم بیکاری قبل از تغییر خود مشاوره پیشرو به مردم نیاز به فایل دو بار.

به همین دلیل و دیگران Reardon اصرار دارد که این تعداد در حال بررسی ادعای دولت در یک آمار بی معنی. در عین حال خودداری اعداد نیز مجاز فرماندار اندرو کومو به ارائه آنچه که مردم هنوز در انتظار پرداخت می شود احساس یک inaccurately تصویر گلگون. در پاسخ به اعتراض هشتگ #PendingPurgatory گرفته میان نیویورک اجتماعی-رسانه ای کاربران است.

خواهد بارکلی جمهوریخواه رهبر اقلیت در مجلس ایالتی گفت که او شده است هولناک با تماس از ترکیبات برخی از آنها او را به گفتن آنها شده اند در انتظار تا زمانی که شش هفته فقط برای دریافت یک تماس از دولت است. انتقاد خود را در حال حاضر است که در نیویورک وزارت کار به دلیل خودداری از انتشار تعدادی از ادعاهای انتظار.

“آنها باید حداقل یک ایده چگونه بسیاری از ادعا شده است فرستاده شده,” او گفت:.

خاموش شدن سفارشات

برای برخی از مشکلات بیکاری سیستم تغذیه سوء ظن در مورد دستور دولت است که باید تعطیل اقتصاد است. اما آنها همچنین نشان می دهد چگونه یک دو حزبی کنگره تلاش برای گسترش و افزایش مزایای بیکاری به کوسن اقتصادی ضربه کار نمی کند برای بسیاری از آمریکایی ها.

در Baltimore, Tabitha DiMattei 29 ساله و مادر 2 1/2 سال بود furloughed از کار خود را در رویدادها, بازاریابی, مارس 14. او تا به حال شده است وحی مطیع دستور دولت به ماندن در داخل از اواسط ماه مارس. او باربر لنگرگاه بندر که نگه داشته است کار خود را در بندر بالتیمور است و یک وظیفه انجام هر چیزی در خارج از خانه.

و در عین حال هیچ نشانه ای از $936 یک هفته او انتظار دارد که نرخ بیکاری — یک شکل که می توانست تا حد زیادی همسان او حقوق و دستمزد قبل از بحران — و یا توضیحات و چرا از آن است که گم شده است. از آن ساخته شده او سوال چه کل قرنطینه ورزش شده است ، این سوالات تنها رشد خواهد کرد اگر او قادر به بازگشت به کار در ماه جولای به عنوان او انتظار دارد.

“اگر آن اتفاق نمی افتد خدا می داند که چه اتفاقی خواهد افتاد” او گفت:. “خسته کننده بخشی است که آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که استرس بیش از امور مالی خود را هنگامی که شما در حال تاکید بر سلامت خود و سلامت خانواده خود را.”

مایک Ricci سخنگوی مریلند فرماندار گفت: دولت انجام شد آنچه در آن می تواند به رفع مشکلات با سیستم های کامپیوتری خود را و اضافه کردن اپراتورها برای بیکاری تدریس خصوصی در خانه. در عین حال آشکار واقعیت است که آن می تواند ماه به کار را از طریق انباشت از موارد نیاز به قضاوت. تنها یک مورد می تواند سه هفته Ricci گفت.

“ما نیاز به انجام بهتر, بدون سوال,” او گفت:. “آن را بهبود بخشد. من فقط نمی دانم چگونه به سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de