در حالی که این یافته ها تا حد زیادی متفاوت است با پیوند و جمعیت نوع مطالعه نشان داد که برای همه به همراه ارگان ها و بافت پیوند هر عضو هزینه ها بر اساس صورتحساب اتهامات را دیدم به طور متوسط سالانه افزایش 11 ٪ برای کسانی که زیر سن 65 سالگی و 10.5 درصد برای کسانی که سن 65 سالگی و بیش از زمانی که در مقایسه با سال 2017 گزارش. این تجزیه و تحلیل همچنین بررسی روند در بیمارستان طول اقامت میانگین زمان انتظار برای ارگان ها و تغییرات در میزان زنده ماندن بین ما 2017 و 2020 گزارش با نتایج متفاوت توسط پیوند است.

جدید در این سال, این گزارش همچنین به بررسی ظهور نوآوری ها و مسائل مربوط به مناطق ارگان زنده بودن و در دسترس بودن از جمله استفاده از مهندسی زیستی پیوندعضوغیرانسان به انسان و ضد هپاتیت C مواد مخدر برای مبارزه با کمبود و رشد waitlists.

“تعدادی از علمی و طرح های سیاست بشود در بهبود در دسترس بودن و دسترسی به مقدار مورد نیاز ارگان ها و بافت پیوند گفت:” نیک Ortnerیک مشاور دبیر با Milliman و همکاری نویسنده از مطالعه. “به عنوان فن آوری های جدید ظهور Milliman تحقیقات ادامه خواهد داد به یک ابزار مهم برای پزشکان و شرکت های بیمه و عمومی برای درک بهتر استفاده صورتحساب هزینه و مرتبط با گرایش های مرتبط با این حیاتی بهداشت و درمان است.”

برای مشاهده گزارش کامل به https://www.milliman.com/insight/2020-US-organ-and-tissue-transplants.

در مورد Milliman
Milliman است که در میان بزرگترین ارائه دهندگان خدمات آماری و مرتبط با محصولات و خدمات است. شرکت مشاوره شیوه های بهداشت و درمان, اموال و تلفات بیمه, بیمه عمر و خدمات مالی و مزایای کارکنان. تاسیس در سال 1947 Milliman مستقل شرکت با دفاتر در شهرستانها عمده در سراسر جهان است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید milliman.com.

منبع Milliman, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.milliman.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im