میزبانی پیشگامان صنعت John Varvatos و تیموتی سفید در غروب مارکی هتل در غرب هالیوود و اسپانسر شده از طرف جک دانیلز, بازگشت به خانه, جشن, ادای احترام پرداخت به ضبط و انتشار 50 سال پیش با یک استخر عملکرد گروگان درب’ گیتاریست و بنیانگذاران رابی کریگر.

رابی کریگر و Tangiers Blues Band – (نیویورک گروهی که به اشتراک گذاشته اند این مرحله با هنرمندان مانند بروس اسپرینگستین, Eddie Vedder, برندی کارلایل, و بسیاری دیگر) – همراه با چشمگیر فهرستی از تحسین نوازندگان لنت مربوطه استعداد به برخی از درب ها’ زمان افتخار greatest hits.

مایلی سایرس و تولید کننده اندرو وات تحت پوشش “درب عقب مرد”, Struts’ سرد را در “سواران طوفان” و Dennis Quaid به ارمغان آورد و خانه را با نسخه خود را از “L. A. زن”. دیگر نوازندگان شامل ماشین بزرگ سوابق/John Varvatos سوابق هنرمند Badflower, Gary Clark Jr., Nicole اتکینز, کریس واس (ثبت شرکت) باریک جیم فانتوم (گربه های ولگرد) از عقاب از مرگ فلز گیتاریست جیمی Vavino, Michael Bolton و الکس Greenwald (فانتوم سیاره).

موریسون گالری هتل همچنین تجلیل از 20 سال, سالگرد, با افتتاح یک نمایشگاه عکاسی در گالری واقع در داخل لابی هتل. در نمایش عمومی از طریق فوریه 23rdنمایشگاه خم به شدت نادر ریش دار از عکاس و موسس گالری هنری Diltz را بداهتا موریسون هتل جلسه… که تقریبا اتفاق نمی افتد. در این نمایشگاه همچنین ویژگی های دیگر 20+ هنر چاپ – یک نگاه اجمالی به یاد ماندنی در داخل درب های پر شور حرفه ای پوشا حیطه از یاد هرگز قبل دیده می شود.

به عنوان داستان می رود عکاس هنری Diltz وارد گذرا موریسون هتل با درب تنها به رد شود اجازه عکاسی توسط یک بی خبر میز منشی که در پله دور برای چند دقیقه از دست رفته فساد که یکی از پرکار ترین پرتره در تاریخ موسیقی است.

نیم قرن پس از انتشار Morrison, هتل,خارق العاده, موسیقی باقی مانده بزرگ یکی کننده; فراتر سن, نوع, نژاد, زبان و طرفداران بودند – و هنوز هم هستند – خوشحال شاهد افسانه ای و durational میراث درب موریسون هتل.

در مورد موریسون هتل گالری
با مکان در نیویورک لس آنجلس و مائوئی, MHG در جهان است نام تجاری پیشرو در هنر موسیقی, عکاسی, نمایندگی بیش از 125 جهان بهترین موسیقی عکاسان و آرشیو خود را. خود را گسترده فروشگاه عکاسی شامل جاز و بلوز و راک تصاویر پوشا چندین نسل از طریق به امروز, معاصر, موسیقی, هنرمندان, و در حال حاضر شامل نمادین عکس در جهان از افراد مشهور و ورزشی نیز هست. MHG قوی حضور آنلاین, این برنامه شامل بیش از 100 ، 000 تصاویر جستجو شده توسط عکاس هنرمند موسیقی گروه یا کنسرت. Www.MorrisonHotelGallery.com

منبع موریسون هتل گالری

لینک های مرتبط

http://www.MorrisonHotelGallery.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de