مایل طولانی خطوط علامت گذاری 2 روز رایگان COVID-19 تست در جنوب ققنوس

دومین روز از free drive-تا COVID-19 تست در جنوب کوه کالج در روز جمعه به خود جلب کرد صدها نفر از مردم به انتظارنشسته بودند تا وسایل نقلیه خود را برای مایل است.

آزمایشگاه 24 سازمان به ارمغان آورد بیشتر تست لوازم و مردم preregistered قبلا در این خط به بهبود بهره وری با توجه به American Legion Post 65 فرمانده جارویس Reddick.

“ما تا به حال هیچ ایده آن این بد” Reddick گفت: با اشاره به تقاضا برای تست. “من به بسیاری از مردم دیروز … آنها گفت: آنها نمی تواند بازگشت به کار مگر اینکه آنها را به آزمون.”

صدها نفر از مردم نیز نشان داد تا برای اولین بار بعد از تست در کالج و مردم منتظر تا زمانی که هشت ساعت یا بیشتر قبل از برگزارکنندگان تبدیل دور وسایل نقلیه پس از در حال اجرا از منابع. حدود 700 نفر تست شده در روز پنج شنبه با توجه به یک سازمان.

Reddick گفت: سازمان چیزهای زیادی یاد گرفتم اولین روز از جمله این که اغلب دو یا چند نفر در یک وسیله نقلیه می خواهید یک آزمون که در آن نیز منجر به طولانی تر کردن زمان انتظار.

افراد و دوستان و خانواده منتظر در وسایل نقلیه خود را برای ساعت دوباره در 100 درجه حرارت در روز جمعه. برخی از افرادی که دور تبدیل پنج شنبه برگشتم به دریافت تست شده است که تنها نیاز به ID.

وسایل نقلیه صف 24 خیابان از برادوی جاده جنوب به دانشگاه, نزدیک به 24 خیابان و پایه جاده ها است. جنوب خیابان در 24 خیابان که در آن بسیاری از مردم سعی به نوبه خود حق حمایت شد تا 16 خیابان.

همسایه اوگاندا Inzunza آورده شوهرش, مادر و دختر برای دریافت تست شده است. آنها وارد شدند و کمی بعد از ساعت 5 شد و هنوز در انتظار در خط در 24 خیابان توسط ظهر.

Inzunza گفت که او به نام مکان های مختلف است که ارائه تست شده است اما گفته شده چند بار که بدون آزمون در دسترس بود به همین دلیل است که او می خواست به سعی کنید برای آزمایش در SMCC.

دیگران در خط تکرار Inzunza سرخوردگی قادر به برنامه ریزی قرار ملاقات برای تست و یا پیدا کردن در دسترس آزمون نزدیکی آنها از جمله گلندیل ساکنان ریکی سالازار و مادرش گلوریا سالازار که تبدیل شد به دور سهشنبه پس از انتظار در خط برای تقریبا نه ساعت.

که ارائه تست ؟

چهار روز تست سایت برگزار شد HeroZona بنیاد, Salt River پروژه تراویس L. Williams American Legion Post 65, Maricopa County هیئت ناظران’ منطقه 5 و آریزونا اتاق بازرگانی و صنعت و با توجه به HeroZona مدیر عامل بنیاد آلن “AP” پاول.

پاول و Reddick گفت که هر کس در جنوب ققنوس دارای منابع مالی و یا زمان برای آزمایش به طوری که آنها می خواستند به ارائه تست توده در کالج.

“ما آن را بر خودمان را بگو چه چیزی می تواند ما را به مطمئن شوید که ما به کمک مردم در جنوب ققنوس” چرا که آنها لازم نیست که همان منابع آنها ممکن است در اسکاتسدیل آریزونا و برخی از این شهرهای دیگر و بسیاری از مردم ندارد و حمل و نقل قادر به رفتن تا آنجا را به عنوان آنها نیاز به رفتن به تست” پاول گفت که گفت که او از دست داده دوستان به COVID-19 در چند هفته گذشته.

تست انجام شده توسط آزمایشگاه 24 است که یک “خانواده متعلق به کسب و کار واقع در جنوب فلوریدا است که در عمل در سراسر کشور با تمرکز در آزمایش های مولکولی.” با توجه به HeroZona پایه و اساس است.

رایگان drive-تا COVID-19 تست در جنوب کوه کالج ادامه خواهد داد و از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر در جولای 9 و 10 و یا در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

مسائل را با کنترل ترافیک

به عنوان آنها همچنان به صبر یک خانواده در ماشین بیش از حد گرم به طوری که آنها از دست داده و جای خود را در خط و ده ها تن از اتومبیل های برش در مقابل سایر وسایل نقلیه جرقه امیدی برای افرادی که تا به حال ساخته شده تلاش برای رسیدن به زود متعدد مردم گفت.

از آنجا که اتومبیل های دیگر بودند پریدن در خط از جنوب خیابان بسیاری از مردم مانند Inzunza و خانواده اش کاهش یافت و ده ها تن از اتومبیل های دیگر که وارد شده بود در حدود همان زمان, او گفت:.

لیندرا Lewis, 37 و مادر خود شکایت لوئیس 68 گفت: آنها سعی کردند برای آزمایش در روز پنج شنبه اما وارد در ساعت 8 صبح بود که خیلی دیر است. امروز لیندرا گفت: آنها وارد در 4:50 صبح برای پیدا کردن یک خط از اتومبیل در 24 خیابان.

لیندرا یک مهلت ارائه دهنده مراقبت گفت: او می خواهد به مطمئن شوید که او نمی باید COVID-19. سو گفت: او همچنین می خواهد به مطمئن شوید که او نمی باید آن را قبل از حضور در کلیسا. دو گفت: این خط به نظر می رسید به حرکت با سرعت بیشتری جمعه.

یک ماشین سعی کردم به پرش در مقابل لیندرا در خط قبل از آن در روز, اما دیگر اعضای جامعه در پا و خواسته فرد به خروج از خط لیندرا گفت.

با توجه به Reddick, سازمان و آریزونا گارد ملی ارتش اعضا می توانند لینک مستقیم ترافیک تنها در سایت در کالج جامعه و نه در خیابان.

روز جمعه وزارت امور خارجه گزارش 4,433 جدید COVID-19 مورد و 31 اضافی مرگ و میر. آریزونا نیز در حال حاضر یکی از بدترین نقاط داغ در کشور برای coronavirus.

“این تلاش مهم است برای کمک به ارائه تست برای Arizonans در جنوب ققنوس جوامع گفت:” گلن آهوجا, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آریزونا اتاق بازرگانی و صنعت, در بیانیه ای. “شده است وجود دارد افزایش در موارد و این تست اضافی مورد نیاز است در حال حاضر.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @Audreyj101.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de