مایک زیمر می خواهم Everson Griffen به بازگشت به وایکینگ ها

– در حالی که مایک زیمر پیش بینی گردش مالی در Vikings دفاع این offseason او امیدوار است تا پایان دفاعی Everson Griffen را برای یک 11th فصل در مینه سوتا است.

“من احساس می کنم وضعیت ما این است که بهترین ها را برای او و ما می خواهم به نگه داشتن او را” وایکینگ ها مربی گفت: در NFL سراغ ترکیب. “معمولا کسانی که همه چیز باید یک راه کار است.”

Griffen, 32, اعمال, به گزینه از درجه اعتبار ساقط نهایی سه سال از قرارداد او را یک عامل رایگان برای اولین بار. او تا به حال هشت, کیسه و کیسه و 66 فشارها در حالی که برقراری دوباره خود را به عنوان یک آواز رهبر یک سال پس از پنج بازی غیاب تحت درمان برای مسائل مربوط به سلامت روان.

Videoتصویری (03:07): از NFL سراغ ترکیب در Indianapolis, Mike زیمر مورد بحث قوی مقابله با پیش نویس کلاس Everson Griffen و بیشتر.

روز بعد از این تیم 27-10 از دست دادن به 49ers در NFC بخشی آف Griffen گفت: “من می خواهم به یک وایکینگ برای زندگی, اما آن را به یک کسب و کار, بنابراین ما شکل که هنگامی که زمان می شود در اینجا.”

وایکینگ ها ملاقات با Griffen عامل برایان مورفی در ایندیاناپولیس این هفته به بحث در مورد پتانسیل امضای مجدد. آنها باید کمتر از سه هفته به مذاکره قبل از مارس 16, زمانی که تیم های دیگر مجاز به ورود رسمی مذاکرات با Griffen.

Griffen گفت: Jan. 12 او پیش بینی بازی های دیگر از “سه تا چهار سال است.” 10 خود را NFL season نشان داد زیمر او بیشتر در مخزن.

“به خصوص در اوایل سال” زیمر گفت. “همانطور که ما در حال رفتن را از طریق [فیلم] برش یو پی اس و تماشای برخی از عبور از چیزهایی که او هنوز هم واقعا خوب پاس حمله کننده. وجود دارد که تا آنجا که در این زمینه است. در خارج از زمین شماره یک او ارتباط خوبی با [co-دفاعی هماهنگ کننده] Andre [پترسون]. او را دوست دارد بچه ها در اینجا در اتاق قفل و من فکر می کنم او می داند که ما در حال رفتن به انجام بهترین برای او همه از زمان.”

وجود دارد راه های اضافی وایکینگ ها می تواند کمک به Griffen در این زمینه با توجه به زیمر که اشاره شد بهتر داخلی تصویب عجله می تواند به حداقل رساندن توجه اضافی مسدود کننده به Griffen و دانیل شکارچی.

وایکینگ ها ساخته شده عبور عجله تا اواسط فصل گذشته با حرکت دفاعی به پایان می رسد در داخل از جمله Griffen در طول Jan. 5 حذفی پیروزی در نیواورلئان. اما پیدا کردن یک زمان تصویب حمله کننده دفاعی در مقابله با یک جریان هدف با توجه به زیمر.

“شما می توانید دستکاری که متفاوت با فشار مانند آنچه ما را در برابر [جلب] Brees در حذفی بازی” زیمر گفت. “ما همیشه باید به کسانی که دو بچه ها در پایان. بخشی از دلیل ما آنها را نقل مکان کرد بود و ما فکر کردیم که خوب خواهد بود matchup اما ما به پایان می رسد رنده کنید در همه زمان ها. آن را بسیار به ندرت آنها را در یک بلوک.”

“ما همیشه به دنبال یک سه روش عبور متهور. وجود دارد هرگز یک روز که در آن ما نمی یک نگاه و امیدواریم که ما پیدا کردن یک, چرا که آنها به خوبی ترکیب هیرو به طور معمول در سپاه پاسداران و پس از آن اگر شما می توانید که مرد خوب matchup آن کمک می کند تا این دو به پایان می رسد بیش از حد.”

پس از وایکینگ ها دفاع رتبه پنجم در به ثمر رساند و 14 در yardage وجود خواهد داشت نه هر گونه تغییرات شدید به طرح زیمر گفت. وی افزود: وجود خواهد داشت معمولی ترفند به جبهه فشارها و پوشش.

باید Griffen re-sign خط دفاعی ممکن است نیاز به مقدار تعمیرات اساسی. بینی مقابله با Linval یوسف $12.8 میلیون کلاه ضربه ممکن است رسیدگی شود. پایان دفاعی Stephen Weatherly گرفته است بدون محدودیت رایگان agent مارس 18, اما muddying آینده خود هستند وایکینگ ها ” قصد دارد به ترکیب دفاعی پایان Ifeadi Odenigbo بیشتر پس از فصل برک آوت.

زیمر را به همه منتقل rushers وایکینگ ها مناسب می تواند تحت حقوق و دستمزد خود را کلاه.

“اگر ما می توانید یک زن و شوهر بیشتر” زیمر گفت: “این امر می تواند خوب بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im